Koers Global Dominion Access, S.A.
Aandelen
DOM
ES0105130001
Bedrijfsondersteunende diensten
OTC Markets Traded|
Vertraagde tijd
BME
11:03:27 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,660 EUR | +1,92% |
|
-2,03% | -19,64% |
| 24/07 | Global Dominion Access, S.A. rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| 23/07 | Global Dominion Access, S.A., H1 2026 Earnings Call, Jul 23, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 391 mln. 439 mln. 364 mln. 331 mln. 623 mln. 41,53 mld. 634 mln. 4,37 mld. 1,71 mld. 21,67 mld. 1,65 mld. 1,61 mld. 69,34 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
13,7x | k/w-verhouding 2027 * | 11,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 511 mln. 572 mln. 475 mln. 432 mln. 812 mln. 54,17 mld. 827 mln. 5,7 mld. 2,23 mld. 28,27 mld. 2,15 mld. 2,1 mld. 90,45 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,46x | EV/omzet 2027 * | 0,39x |
| Vrij verhandelbaar |
54,05% | Dividendrendement 2026 * |
2,81% | Dividendrendement 2027 * | 3,7% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
BME
| DOM | Vertraagde tijd | |
CBOE
| DOMe | Real Time | |
Tradegate
| G08 | Real Time | |
London S.E.
| 0RFW | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| G08 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0RFW | Real Time | |
Börse Stuttgart
| G08 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| G08 | Real Time |
Recentste transcriptie: Global Dominion Access, S.A.
| 1 dag | +1,92% | ||
| 1 week | -2,03% | ||
| Lopende maand | +0,19% | ||
| 1 maand | -0,56% | ||
| 3 maanden | -7,96% | ||
| 6 maanden | -20,60% | ||
| Lopend jaar | -19,64% |
| 1 week | 2,59 | 2,72 | |
| 1 maand | 2,59 | 2,74 | |
| Lopend jaar | 2,59 | 3,56 | |
| 1 jaar | 2,59 | 3,56 | |
| 3 jaar | 2,42 | 3,69 | |
| 5 jaar | 2,42 | 5 | |
| 10 jaar | 2,18 | 5,31 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 63 | 13-07-2001 | |
| Financieel Directeur/CFO | 56 | 01-06-1999 | |
Yago Barandiaran
CMP | Compliance Officer | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 71 | 01-01-2004 | |
| Directeur/Bestuurslid | 63 | 13-07-2001 | |
| Directeur/Bestuurslid | 59 | 04-04-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17-02-26 | Koop | Oprichter | 1.575.489 | 1,0424% | ||
| 17-02-26 | Koop | Oprichter | 1.575.489 | 1,0424% | ||
| 13-02-26 | Koop | Oprichter | 1.575.489 | 1,0424% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,92% | -2,03% | -24,86% | -15,42% | 439 mln. | ||
| +2,13% | +6,57% | +15,64% | +68,20% | 734 mld. | ||
| +2,12% | +5,94% | +13,66% | +66,25% | 84,6 mld. | ||
| +1,23% | -0,24% | +2,70% | +141,91% | 65,2 mld. | ||
| +1,29% | -14,25% | +49,73% | +894,77% | 51,64 mld. | ||
| +1,89% | +3,89% | -15,92% | +2,53% | 48,9 mld. | ||
| +5,25% | +6,11% | +4,86% | +84,92% | 48,26 mld. | ||
| +1,19% | +2,22% | +9,10% | +26,09% | 31,35 mld. | ||
| +3,35% | +1,02% | +41,15% | +62,86% | 26,67 mld. | ||
| +2,47% | +2,76% | -61,02% | -58,03% | 25,1 mld. | ||
| Gemiddelde | +2,04% | +1,20% | +3,51% | +127,41% | 111,6 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,06% | +4,68% | +13,15% | +104,27% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,1 mld. 1,23 mld. 1,02 mld. 930 mln. 1,75 mld. 117 mld. 1,78 mld. 12,29 mld. 4,81 mld. 60,93 mld. 4,63 mld. 4,53 mld. 195 mld. | 1,17 mld. 1,31 mld. 1,08 mld. 986 mln. 1,85 mld. 124 mld. 1,89 mld. 13,02 mld. 5,09 mld. 64,55 mld. 4,9 mld. 4,8 mld. 207 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 28,56 mln. 32 mln. 26,55 mln. 24,15 mln. 45,43 mln. 3,03 mld. 46,25 mln. 319 mln. 125 mln. 1,58 mld. 120 mln. 118 mln. 5,06 mld. | 36,33 mln. 40,7 mln. 33,76 mln. 30,71 mln. 57,78 mln. 3,85 mld. 58,82 mln. 406 mln. 159 mln. 2,01 mld. 153 mln. 149 mln. 6,44 mld. |
| Nettoschuld | 119 mln. 133 mln. 111 mln. 101 mln. 189 mln. 12,64 mld. 193 mln. 1,33 mld. 520 mln. 6,6 mld. 501 mln. 490 mln. 21,1 mld. | 59,81 mln. 67,01 mln. 55,59 mln. 50,57 mln. 95,13 mln. 6,35 mld. 96,85 mln. 668 mln. 261 mln. 3,31 mld. 251 mln. 246 mln. 10,6 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | € 2,660 | +1,92% | 43.234 |
| 15-10-26 | € 2,610 | -0,19% | 492.897 |
| 14-10-26 | € 2,615 | -0,76% | 180.915 |
| 13-10-26 | € 2,635 | -0,75% | 259.994 |
| 12-10-26 | € 2,655 | -2,21% | 131.353 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















