Koers Genmab A/S Nasdaq
Aandelen
GMAB
US3723032062
Biotechnologie & Medisch Onderzoek
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 53,63 USD | +1,69% |
|
-6,01% | +74,12% |
| Marktkapitalisatie | 223 mld. 33,29 mld. 29,86 mld. 27,29 mld. 24,91 mld. 46,94 mld. 3.130 mld. 48,42 mld. 329 mld. 131 mld. 1.670 mld. 125 mld. 122 mld. 5.272 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
42,3x | k/w-verhouding 2027 * | 31,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 242 mld. 36,05 mld. 32,33 mld. 29,55 mld. 26,98 mld. 50,82 mld. 3.389 mld. 52,43 mld. 356 mld. 142 mld. 1.808 mld. 135 mld. 132 mld. 5.708 mld. | EV/omzet 2026 * |
8,06x | EV/omzet 2027 * | 6,47x |
| Vrij verhandelbaar |
94,3% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| GMAB | Vertraagde tijd | |
CBOE
| GMAB | Real Time | |
Börse Stuttgart
| GE91 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| GE91 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| GE91 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| GE91 | Real Time |
Recentste transcriptie: Genmab A/S
| 1 dag | +1,69% | ||
| 1 week | -6,01% | ||
| Lopende maand | -6,01% | ||
| 1 maand | +46,33% | ||
| 3 maanden | +71,62% | ||
| 6 maanden | +98,19% | ||
| Lopend jaar | +74,12% |
| 1 week | 51,22 | 56,84 | |
| 1 maand | 36,12 | 59,97 | |
| Lopend jaar | 23,62 | 59,97 | |
| 1 jaar | 23,62 | 59,97 | |
| 3 jaar | 17,24 | 59,97 | |
| 5 jaar | 17,24 | 59,97 | |
| 10 jaar | 12,1 | 59,97 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 65 | 01-06-2010 | |
Anthony Pagano
DFI | Financieel Directeur/CFO | 48 | 01-03-2020 |
Rayne Waller
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 16-08-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 75 | 01-11-2003 | |
| Directeur/Bestuurslid | 58 | 01-01-2015 | |
| Directeur/Bestuurslid | 75 | 01-01-2015 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,69% | -6,01% | - | - | 33,29 mld. | ||
| -4,83% | +3,51% | +55,00% | +63,79% | 65,94 mld. | ||
| +0,02% | +1,07% | +11,72% | +75,63% | 56,88 mld. | ||
| -1,34% | +2,98% | +25,08% | +100,18% | 56,53 mld. | ||
| +5,09% | +9,89% | +27,19% | +105,85% | 46,49 mld. | ||
| +2,62% | +1,68% | +29,16% | +35,86% | 44,8 mld. | ||
| +8,24% | +0,51% | +215,16% | +794,74% | 41,59 mld. | ||
| -1,86% | +10,13% | +28,14% | +55,48% | 35,35 mld. | ||
| -2,97% | -9,84% | +90,91% | +73,49% | 33,29 mld. | ||
| +5,19% | +1,62% | -39,69% | +368,87% | 25,1 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,19% | +2,65% | +49,18% | +185,99% | 45,11 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,74% | +3,07% | +49,89% | +166,07% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 29,99 mld. 4,47 mld. 4,01 mld. 3,67 mld. 3,35 mld. 6,3 mld. 420 mld. 6,5 mld. 44,19 mld. 17,62 mld. 224 mld. 16,79 mld. 16,43 mld. 708 mld. | 36,26 mld. 5,41 mld. 4,85 mld. 4,43 mld. 4,05 mld. 7,62 mld. 508 mld. 7,86 mld. 53,43 mld. 21,31 mld. 271 mld. 20,3 mld. 19,86 mld. 856 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 5,14 mld. 766 mln. 687 mln. 628 mln. 573 mln. 1,08 mld. 72,02 mld. 1,11 mld. 7,57 mld. 3,02 mld. 38,43 mld. 2,88 mld. 2,81 mld. 121 mld. | 7,73 mld. 1,15 mld. 1,03 mld. 945 mln. 862 mln. 1,62 mld. 108 mld. 1,68 mld. 11,39 mld. 4,54 mld. 57,81 mld. 4,33 mld. 4,23 mld. 182 mld. |
| Nettoschuld | 18,49 mld. 2,76 mld. 2,47 mld. 2,26 mld. 2,06 mld. 3,89 mld. 259 mld. 4,01 mld. 27,24 mld. 10,86 mld. 138 mld. 10,35 mld. 10,13 mld. 437 mld. | 11,29 mld. 1,68 mld. 1,51 mld. 1,38 mld. 1,26 mld. 2,37 mld. 158 mld. 2,45 mld. 16,63 mld. 6,63 mld. 84,43 mld. 6,32 mld. 6,18 mld. 267 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | US$ 53,63 | +1,69% | 7.828.333 |
| 05-11-26 | US$ 52,74 | -4,32% | 4.400.181 |
| 04-11-26 | US$ 55,12 | -0,72% | 4.299.450 |
| 03-11-26 | US$ 55,52 | +1,09% | 3.060.842 |
| 02-11-26 | US$ 54,92 | -3,75% | 4.424.670 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers GMAB
- Koers GMAB
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau





















