GAMESTOP CORP.

(GME)
  Rapport
Vertraagde tijd Nyse  -  21:54 27-06-2022
129.33 USD   -4.35%
18:28Bed Bath & Beyond heeft te kampen met aanbod, inflatie tegenwind, drukkend verkeer, B. Riley Says
MT
12:25SOCIAL BUZZ : Wallstreetbets Stocks Up Premarket; Bed Bath & Beyond, Tesla Poised to Rise
MT
12:06Analyse-Meeste aandelenbeleggers zetten riskant in op het failliete Revlon als het volgende Hertz
MR
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 27/06 21:54:04
17/06/2022 21/06/2022 22/06/2022 23/06/2022 24/06/2022 Datum
135.14(c) 140.28(c) 138.46(c) 142.02(c) 135.21(c) Koers
+7.48% +3.80% -1.30% +2.57% -4.80% Variatie
3 085 227 3 128 067 1 961 729 1 670 725 4 248 941 Volume
126.86 138.22 138.67 141.64 143 Opening
135.8581 145.4 144.7294 143.99 148.3699 Hoger
126.3164 135.52 136.43 136.73 131.53 Lager
Prestaties
1 dag -4.40%
5 dagen 0.05%
1 week -7.86%
Lopende maand 3.62%
1 maand -5.79%
3 maanden -31.82%
6 maanden -12.84%
Lopend jaar -12.89%
1 jaar -39.39%
3 jaren 2 233%
5 jaren 504.6%
10 jaren 625.4%
Volumes Nyse
Dagvolume 2 332 676
Geschat dagvolume 2 368 713
Gem. dagvolume (20 daags) 4 947 951
Dagvolumeratio 0.48
Gem. dagvolume (20 daags) USD 639 069 440.90
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 197 157 900
Recordvolume 2 178 588 000
Recordvolume 3 177 874 000
Basisgegevens
Aantal aandelen 76 129 000
Marktkapitalisatie USD 10 293 402 090
Percentage vrij verhandelbaar 84.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 8 262 745 513
KoersuitschietersKoers 
1 week 127.30
148.37
1 maand 114.30
153.00
Lopend jaar 77.58
199.41
1 jaar 77.58
255.69
3 jaren 2.57
483.00
5 jaren 2.57
483.00
10 jaren 2.57
483.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 138.22
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 131.07
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 123.29
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 123.61
Price spread / (MMA5) 7.02%
Price spread / (MMA20) 1.48%
Price spread / (MMA50) -4.54%
Price spread / (MMA100) -4.30%
RSI 9 dagen 61.66
RSI 14 dagen 58.35
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
GAMESTOP CORP.-4.48%0.05%-12.89%-39.39%2,233.21%10 241
CUBIC DIGITAL TECHNOLOGY CO., LTD.-0.23%-3.19%-47.60%-29.98%-12.24%409
LOGICOM PUBLIC LIMITED2.19%1.63%10.00%19.11%41.67%146
PC DEPOT CORPORATION-0.32%-5.15%0.00%-31.58%-26.93%117
ALHASOOB CO.0.18%2.51%-55.18%--.--%--.--%85
IT CITY PUBLIC COMPANY LIMITED3.23%-1.84%-51.52%56.86%210.08%80
DAIKO DENSHI TSUSHIN, LTD.4.85%3.21%21.90%0.37%2.27%51
SEGUE GROUP CO.,LTD.0.18%6.45%-27.86%-50.00%-21.62%47
FORTUNE INFORMATION SYSTEMS CORP0.38%0.38%-10.00%-3.69%9.66%31
GENIE NETWORKS LIMITED0.00%-5.70%-14.48%-9.82%-6.06%21
COMPUAGE INFOCOM LIMITED-4.77%-7.65%-22.73%-22.34%77.91%20
NORTHAMBER PLC0.00%0.00%-21.37%-22.56%77.59%17
KOMPUTRONIK S.A.-4.45%-0.88%3.87%-22.41%-15.93%7
MACPIE BERHAD0.00%-16.67%-16.67%-66.67%-74.36%6
MYSTIC ELECTRONICS LIMITED3.45%-2.12%-40.89%74.42%37.93%1
 Gemiddelde0.34%-2.07%-19.47%-8.33%23.07%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.58%-1.46%-27.49%-13.18%17.15%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
24-06-2022143.00148.37131.53135.214 248 941
23-06-2022141.64143.99136.73142.021 670 725
22-06-2022138.67144.73136.43138.461 961 729
21-06-2022138.22145.40135.52140.283 128 067
17-06-2022126.86135.86126.32135.143 085 227
16-06-2022124.94129.29120.58125.732 498 764
15-06-2022124.95131.96123.64129.292 691 071
Dagelijkse grafiek GAMESTOP CORP.
Duur : Periode :
GameStop Corp. : Grafische technische analyse GameStop Corp. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -8.88%
2021 687.6%
2020 209.9%
2019 -51.82%
2018 -29.69%
2017 -28.94%
2016 -9.91%
2015 -17.04%
2014 -31.38%
2013 96.33%
2012 3.98%
2011 5.46%
2010 4.28%
2009 1.29%
2008 -65.13%
2007 125.4%
2006 73.19%
2005 42.31%
2004 45.10%
2003 57.24%
2002 -51.24%