|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:30:00 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,000 USD | +0,06% |
|
-1,96% | -28,57% |
| Marktkapitalisatie | 44,77 mln. 38,62 mln. 36,38 mln. 33,15 mln. 61,96 mln. 4,23 mld. 62,42 mln. 431 mln. 167 mln. 2,16 mld. 168 mln. 164 mln. 7,1 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
18,2x | k/w-verhouding 2027 * | 9,09x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 44,77 mln. 38,62 mln. 36,38 mln. 33,15 mln. 61,96 mln. 4,23 mld. 62,42 mln. 431 mln. 167 mln. 2,16 mld. 168 mln. 164 mln. 7,1 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,78x | EV/omzet 2027 * | 0,69x |
| Vrij verhandelbaar |
60,68% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| 1 dag | +0,06% | ||
| 1 week | -1,96% | ||
| Lopende maand | +0,30% | ||
| 1 maand | +18,30% | ||
| 3 maanden | -23,08% | ||
| 6 maanden | -17,36% | ||
| Lopend jaar | -28,57% |
| 1 week | 0,99 | 1,1 | |
| 1 maand | 0,84 | 1,16 | |
| Lopend jaar | 0,81 | 1,66 | |
| 1 jaar | 0,81 | 1,77 | |
| 3 jaar | 0,81 | 15,48 | |
| 5 jaar | 0,81 | 15,48 | |
| 10 jaar | 0,81 | 15,48 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15-01-25 | Chenghe Group Ltd.
| Conversion | Onderneming | 11.941.873 | - | |
| 15-01-25 | Chenghe Group Ltd.
| Overige | Onderneming | 1.591.873 | 48,9807% | |
| 02-01-25 | Harraden Circle Investments LLC
| Andere | Onderneming | 1.742.573 | 37,9434% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,06% | -1,96% | -40,12% | -90,71% | 44,77 mln. | ||
| +4,78% | +4,42% | +80,31% | +52,96% | 59,89 mld. | ||
| +1,12% | +1,69% | +132,99% | +160,44% | 56,17 mld. | ||
| +5,79% | +4,98% | +91,94% | +130,79% | 35,49 mld. | ||
| +0,03% | -1,48% | +9,45% | +39,45% | 24,26 mld. | ||
| -2,56% | -4,70% | +92,21% | +616,57% | 22,85 mld. | ||
| +1,89% | +5,01% | +9,34% | -3,27% | 22,78 mld. | ||
| -3,23% | +0,61% | +17,86% | -41,07% | 18,37 mld. | ||
| +2,15% | +2,74% | +38,35% | +229,75% | 10,79 mld. | ||
| +1,74% | -1,53% | +93,48% | +62,45% | 10,49 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,18% | -0,90% | +52,58% | +115,74% | 26,11 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,00% | +0,10% | +75,87% | +130,85% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 57,05 mln. 49,22 mln. 46,37 mln. 42,24 mln. 78,96 mln. 5,39 mld. 79,55 mln. 549 mln. 213 mln. 2,76 mld. 214 mln. 210 mln. 9,05 mld. | 64,93 mln. 56,01 mln. 52,76 mln. 48,08 mln. 89,86 mln. 6,13 mld. 90,53 mln. 625 mln. 242 mln. 3,14 mld. 244 mln. 238 mln. 10,3 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,51 mln. 2,17 mln. 2,04 mln. 1,86 mln. 3,48 mln. 237 mln. 3,5 mln. 24,17 mln. 9,38 mln. 121 mln. 9,43 mln. 9,23 mln. 399 mln. | 4,9 mln. 4,22 mln. 3,98 mln. 3,63 mln. 6,78 mln. 463 mln. 6,83 mln. 47,11 mln. 18,28 mln. 236 mln. 18,39 mln. 17,98 mln. 777 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
382
Sector
Staal
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | US$ 1,000 | +0,06% | 7.360 |
| 01-09-26 | US$ 0,9994 | +0,24% | 10.607 |
| 31-08-26 | US$ 0,9970 | -2,25% | 3.156 |
| 28-08-26 | US$ 1,020 | +0,99% | 10.756 |
| 27-08-26 | US$ 1,010 | -0,98% | 3.430 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Kopen
Aantal analisten
1
Laatste slotkoers
1,000USD
Gemiddelde koersdoel
3,500USD
Spread / Gemiddelde doel
+250,00%
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















