|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 04-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 61,52 USD | -7,61% |
|
-14,07% | +14,26% |
| 28/10 | Frequency Electronics, Inc. kondigt contracten aan ter ondersteuning van ruimtevaart- en defensieprogramma's van de Amerikaanse overheid | CI |
| 11/09 | Grootste stijgers halverwege de handelsdag | MT |
| Marktkapitalisatie | 694 mln. 618 mln. 567 mln. 515 mln. 968 mln. 65,54 mld. 990 mln. 6,77 mld. 2,72 mld. 34,69 mld. 2,6 mld. 2,55 mld. 110 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
50,2x | k/w-verhouding 2028 * | 32,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 694 mln. 618 mln. 567 mln. 515 mln. 968 mln. 65,54 mld. 990 mln. 6,77 mld. 2,72 mld. 34,69 mld. 2,6 mld. 2,55 mld. 110 mld. | EV/omzet 2027 * |
8,39x | EV/omzet 2028 * | 6,65x |
| Vrij verhandelbaar |
88,1% | Dividendrendement 2027 * |
-
| Dividendrendement 2028 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| FEIM | Vertraagde tijd | |
CBOE
| FEIM | Real Time | |
Boerse Muenchen
| 98K | Real Time | |
Tradegate
| 98K | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 98K | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 98K | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Frequency Electronics, Inc.
| 1 dag | -7,61% | ||
| 1 week | -14,07% | ||
| Lopende maand | -9,06% | ||
| 1 maand | -28,49% | ||
| 3 maanden | -12,54% | ||
| 6 maanden | +16,21% | ||
| Lopend jaar | +14,26% |
| 1 week | 58,76 | 70,21 | |
| 1 maand | 57,88 | 88,5 | |
| Lopend jaar | 39,8 | 89,76 | |
| 1 jaar | 26,05 | 89,76 | |
| 3 jaar | 7,21 | 89,76 | |
| 5 jaar | 4,92 | 89,76 | |
| 10 jaar | 0 | 89,76 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 72 | 08-07-2022 | |
Oleandro Mancini
PRN | Corporate Officer/Principal | 77 | 01-08-2000 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 72 | 05-12-2024 | |
Richard Schwartz
BRD | Directeur/Bestuurslid | 90 | 01-01-2004 |
Russell Sarachek
CHM | Voorzitter | 63 | - |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09-09-26 | Gratis | Algemeen directeur | 50.000 | 0,4473% | ||
| 31-07-26 | Tax | Financieel directeur | -9.022 | 0,0914% | ||
| 28-07-26 | Andere | Bestuurder | 0 | 0% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -7,61% | -14,07% | +81,10% | +714,83% | 694 mln. | ||
| +1,50% | +2,34% | +14,35% | +117,20% | 238 mld. | ||
| +1,43% | +10,36% | -33,27% | +34,91% | 176 mld. | ||
| -9,86% | -10,13% | -6,52% | +64,38% | 137 mld. | ||
| +1,53% | -5,03% | -2,93% | +57,56% | 146 mld. | ||
| -3,94% | -21,29% | +25,13% | +301,32% | 96,35 mld. | ||
| +2,43% | +1,63% | +23,74% | +85,32% | 95,07 mld. | ||
| -1,67% | -8,47% | -5,20% | +88,29% | 89,85 mld. | ||
| -12,89% | -15,39% | +13,68% | +408,28% | 79,15 mld. | ||
| -6,26% | -10,69% | +26,56% | +172,98% | 85,12 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,43% | -6,13% | +13,66% | +204,51% | 114,37 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,13% | -3,31% | +3,35% | +125,80% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 82,7 mln. 73,69 mln. 67,58 mln. 61,42 mln. 115 mln. 7,82 mld. 118 mln. 808 mln. 324 mln. 4,14 mld. 310 mln. 304 mln. 13,1 mld. | 104 mln. 92,99 mln. 85,27 mln. 77,5 mln. 146 mln. 9,86 mld. 149 mln. 1,02 mld. 409 mln. 5,22 mld. 392 mln. 383 mln. 16,53 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 15,8 mln. 14,08 mln. 12,91 mln. 11,73 mln. 22,06 mln. 1,49 mld. 22,56 mln. 154 mln. 61,86 mln. 790 mln. 59,31 mln. 58,04 mln. 2,5 mld. | 23,2 mln. 20,67 mln. 18,96 mln. 17,23 mln. 32,39 mln. 2,19 mld. 33,13 mln. 227 mln. 90,84 mln. 1,16 mld. 87,08 mln. 85,22 mln. 3,68 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-11-26 | US$ 61,52 | -7,61% | 363.774 |
| 03-11-26 | US$ 66,59 | +1,23% | 155.179 |
| 02-11-26 | US$ 65,78 | -2,76% | 153.840 |
| 30-10-26 | US$ 67,65 | -5,75% | 177.936 |
| 29-10-26 | US$ 71,78 | +0,27% | 150.004 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















