|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:03 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 29,64 USD | -0,20% |
|
-2,40% | -0,07% |
| 23/07 | Essential Properties Realty Trust, Inc., Q2 2026 Earnings Call, Jul 23, 2026 | |
| 22/07 | Essential Properties Realty Trust ziet AFFO en omzet stijgen in tweede kwartaal; outlook voor 2026 herzien | MT |
| Marktkapitalisatie | 6,41 mld. 5,52 mld. 5,19 mld. 4,74 mld. 8,87 mld. 605 mld. 8,89 mld. 61,33 mld. 23,8 mld. 311 mld. 24,07 mld. 23,55 mld. 1.000 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
22,5x | k/w-verhouding 2027 * | 21,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 9,45 mld. 8,14 mld. 7,65 mld. 6,99 mld. 13,08 mld. 893 mld. 13,12 mld. 90,45 mld. 35,1 mld. 458 mld. 35,5 mld. 34,73 mld. 1.475 mld. | EV/omzet 2026 * |
14,4x | EV/omzet 2027 * | 12,7x |
| Vrij verhandelbaar |
99,38% | Dividendrendement 2026 * |
4,28% | Dividendrendement 2027 * | 4,46% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| EPRT | Vertraagde tijd | |
CBOE
| EPRT | Real Time | |
Boerse Muenchen
| 2OU | Real Time | |
Tradegate
| 2OU | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 2OU | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 2OU | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Essential Properties Realty Trust, Inc.
| 1 dag | -0,20% | ||
| 1 week | -2,40% | ||
| Lopende maand | -1,20% | ||
| 1 maand | -3,45% | ||
| 3 maanden | -0,10% | ||
| 6 maanden | -14,26% | ||
| Lopend jaar | -0,07% |
| 1 week | 29,57 | 30,32 | |
| 1 maand | 29,57 | 31,4 | |
| Lopend jaar | 29,21 | 34,73 | |
| 1 jaar | 28,95 | 34,73 | |
| 3 jaar | 20,49 | 34,88 | |
| 5 jaar | 18,88 | 34,88 | |
| 10 jaar | 6,08 | 34,88 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Peter Mavoides
CEO | Algemeen Directeur | 59 | 12-01-2018 |
Robert Salisbury
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-01-2026 |
R. Jenkins
COO | Operationeel Directeur | 35 | 27-03-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Peter Mavoides
BRD | Directeur/Bestuurslid | 59 | 12-01-2018 |
Scott Estes
CHM | Voorzitter | 55 | 31-12-2023 |
Stephen Sautel
BRD | Directeur/Bestuurslid | 57 | 25-06-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24-07-26 | Verkoop | Operationeel directeur | -22.000 | 0,0102% | ||
| 14-07-26 | Gratis | Hoofd investeringen | 176 | 0,0001% | ||
| 14-07-26 | Gratis | Operationeel directeur | 176 | 0,0001% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,20% | -2,40% | -3,58% | +22,99% | 6,41 mld. | ||
| +0,16% | -0,18% | +5,20% | +7,78% | 16,03 mld. | ||
| -1,60% | +0,95% | - | - | 7,14 mld. | ||
| +0,61% | -3,42% | +23,81% | +13,76% | 6,64 mld. | ||
| +0,88% | -1,28% | -13,99% | +8,73% | 6,37 mld. | ||
| +0,15% | -2,57% | -17,58% | -30,02% | 5,87 mld. | ||
| +0,16% | -2,38% | +3,54% | +5,43% | 5,84 mld. | ||
| +0,82% | -1,92% | +27,36% | +34,80% | 5,79 mld. | ||
| -0,81% | +2,23% | -20,22% | -23,54% | 5,22 mld. | ||
| -0,81% | +0,74% | +12,64% | +33,88% | 4,6 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,06% | -1,02% | +1,91% | +8,20% | 6,99 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,03% | -0,96% | +2,52% | +8,11% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 655 mln. 564 mln. 530 mln. 484 mln. 906 mln. 61,85 mld. 909 mln. 6,27 mld. 2,43 mld. 31,73 mld. 2,46 mld. 2,41 mld. 102 mld. | 768 mln. 661 mln. 622 mln. 568 mln. 1,06 mld. 72,55 mld. 1,07 mld. 7,35 mld. 2,85 mld. 37,22 mld. 2,89 mld. 2,82 mld. 120 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 289 mln. 249 mln. 234 mln. 214 mln. 400 mln. 27,31 mld. 401 mln. 2,77 mld. 1,07 mld. 14,01 mld. 1,09 mld. 1,06 mld. 45,13 mld. | 335 mln. 288 mln. 271 mln. 248 mln. 464 mln. 31,64 mld. 465 mln. 3,21 mld. 1,24 mld. 16,23 mld. 1,26 mld. 1,23 mld. 52,3 mld. |
| Nettoschuld | 3,04 mld. 2,62 mld. 2,46 mld. 2,25 mld. 4,21 mld. 287 mld. 4,22 mld. 29,12 mld. 11,3 mld. 147 mld. 11,43 mld. 11,18 mld. 475 mld. | 3,38 mld. 2,91 mld. 2,74 mld. 2,5 mld. 4,68 mld. 319 mld. 4,69 mld. 32,34 mld. 12,55 mld. 164 mld. 12,69 mld. 12,42 mld. 528 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | US$ 29,64 | -0,20% | 1.023.809 |
| 03-09-26 | US$ 29,70 | -0,90% | 1.407.704 |
| 02-09-26 | US$ 29,97 | -0,50% | 1.413.451 |
| 01-09-26 | US$ 30,12 | +0,40% | 1.458.000 |
| 31-08-26 | US$ 30,00 | -1,22% | 1.605.008 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















