ERICKSON INCORPORATED

(EKSN)
Vertraagde tijd OTC Markets  -  18:22 07-07-2022
0.5000 USD   -3.85%
OverzichtKoersenGrafiekenOndernemingBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd OTC Markets - 07/07 18:22:36
21/07/2022 02/08/2022 08/08/2022 12/08/2022 07/07/2022 Datum
0(c) 0(c) 0(c) 0(c) 0.5 Koers
-100.00% % % % -3.85% Variatie
29 5 30 58 4 963 Volume
Prestaties
1 dag -3.85%
5 dagen 0.00%
Volumes OTC Markets
Dagvolume 4 963
Geschat dagvolume 4 963
Gem. dagvolume (20 daags) 6
Dagvolumeratio 813.61
Gem. dagvolume (20 daags) USD 3.05
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 0
Recordvolume 2 0
Recordvolume 3 0
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie USD 0
Percentage vrij verhandelbaar 50.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 6 947 711
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 0.10
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 0.07
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 0.04
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 0.11
Price spread / (MMA5) -80.00%
Price spread / (MMA20) -85.30%
Price spread / (MMA50) -92.32%
Price spread / (MMA100) -78.88%
RSI 9 dagen 45.23
RSI 14 dagen 47.19
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ERICKSON INCORPORATED-3.85%0.00%--.--%--.--%--.--%0
THE BOEING COMPANY1.26%3.00%-15.56%-28.63%-48.94%100 942
AIRBUS SE0.54%3.47%-3.51%-5.97%-13.40%87 542
TEXTRON INC.1.55%5.71%-11.81%-8.40%49.99%14 401
DASSAULT AVIATION-2.95%-1.60%48.84%41.68%17.44%12 063
AVICOPTER PLC6.39%19.95%-35.54%-8.39%17.50%4 525
AVICHINA INDUSTRY & TECHNOLOGY COMPANY LIMITED-1.20%-1.91%-23.75%-27.89%1.23%4 043
JOBY AVIATION, INC.6.33%-1.80%-10.27%-42.09%--.--%3 972
EMBRAER S.A.2.73%7.68%-40.81%-24.20%-24.40%2 120
EVE HOLDING, INC.4.74%0.00%-23.97%-22.91%--.--%2 046
LILIUM N.V.7.48%6.04%-54.40%-68.30%--.--%900
EHANG HOLDINGS LIMITED2.07%8.99%-47.18%-68.66%--.--%449
AGEAGLE AERIAL SYSTEMS, INC.2.29%10.83%-52.87%-81.36%174.07%61
DRONE VOLT1.88%-2.69%-48.17%-79.01%-81.32%13
GECI INTERNATIONAL0.00%4.35%-65.22%-82.48%-96.13%2
 Gemiddelde2.37%4.43%-27.44%-36.19%-0.40%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.00%3.31%-8.44%-15.21%-22.78%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
12-08-202258
08-08-202230
02-08-20225
Dagelijkse grafiek ERICKSON INCORPORATED
Duur : Periode :
Erickson Incorporated : Grafische technische analyse Erickson Incorporated | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm