1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Thailand
  4. Stock Exchange of Thailand
  5. Energy Absolute
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    EA   TH3545010003

ENERGY ABSOLUTE

(EA)
  Rapport
slotkoers Stock Exchange of Thailand  -  11-08-2022
85.75 THB   +1.18%
11/08Energy Absolute Public Company Limited maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 juni 2022
CI
13/05Energy Absolute Public Company Limited maakt winstcijfers bekend voor het eerste kwartaal dat eindigde op 31 maart 2022
CI
28/03Energy Absolute Public Company Limited kondigt de oprichting van een nieuwe dochteronderneming aan
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningen 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Stock Exchange of Thailand - 11/08
05/08/2022 08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 11/08/2022 Datum
82 84.25 84.5 84.75 85.75 Koers
4060190 10127170 9716758 5386840 7684223 Volume
-0.61% +2.74% +0.30% +0.30% +1.18% Variatie
Prestaties
1 dag 1.18%
5 dagen 4.57%
1 week 4.57%
Lopende maand 5.54%
1 maand 9.94%
3 maanden 5.21%
6 maanden -7.80%
Lopend jaar -10.68%
1 jaar 46.58%
3 jaren 78.65%
5 jaren 134.9%
Volumes Stock Exchange of Thailand
Dagvolume 7 684 223
Gem. dagvolume (20 daags) 6 993 357
Gem. dagvolume (20 daags) THB 599 680 362.75
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 2 026 073 000
Recordvolume 2 597 674 500
Recordvolume 3 398 552 200
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie THB 0
Marktkapitalisatie USD 9 053 141 806
Percentage vrij verhandelbaar 68.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen THB 219 466 505 291
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 82.00
86.00
1 maand 78.00
86.00
Lopend jaar 76.50
101.00
1 jaar 57.75
105.50
3 jaren 27.50
105.50
5 jaren 27.50
105.50
10 jaren 5.90
105.50
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 84.25
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 81.48
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 83.07
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 85.96
Price spread / (MMA5) -1.75%
Price spread / (MMA20) -4.98%
Price spread / (MMA50) -3.13%
Price spread / (MMA100) 0.24%
RSI 9 dagen 78.53
RSI 14 dagen 68.13
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ENERGY ABSOLUTE1.18%4.57%-10.68%46.58%78.65%9 053
BROOKFIELD RENEWABLE CORPORATION-0.67%2.15%14.41%3.16%--.--%15 061
CORPORACIÓN ACCIONA ENERGÍAS RENOVABLES, S.A.-0.15%-1.30%26.15%35.82%--.--%13 869
ORMAT TECHNOLOGIES, INC.3.08%5.64%20.86%41.52%32.69%5 361
ATLANTICA SUSTAINABLE INFRASTRUCTURE PLC0.54%2.10%-0.53%-8.41%50.66%4 058
CONTACT ENERGY LIMITED0.13%0.13%-4.81%-5.40%-7.33%3 873
VOLTALIA SA-1.17%-2.31%7.32%-11.16%104.85%2 056
GUNKUL ENGINEERING1.00%1.00%-9.82%6.99%75.35%1 270
SHANDONG HI-SPEED NEW ENERGY GROUP LIMITED-1.25%3.95%-18.56%-13.19%-21.78%1 132
AES BRASIL ENERGIA S.A.-1.32%-8.57%-11.92%-26.02%--.--%943
BCPG0.00%1.94%-12.50%-26.06%-43.24%861
ABSOLUTE CLEAN ENERGY0.75%0.75%-23.43%-36.49%--.--%772
SUPER ENERGY CORPORATION0.00%2.78%-22.11%-20.43%17.46%573
SPCG1.26%1.90%-12.50%-9.55%-11.54%481
SGC ENERGY CO.,LTD.2.32%3.52%-16.17%-15.28%16.11%438
BURGENLAND HOLDING AG3.74%-1.02%-1.52%2.11%35.66%298
 Gemiddelde0.55%0.84%-4.34%-5.49%22.63%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.13%1.03%11.48%11.47%30.58%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
11-08-202285.5086.0084.7585.757 684 223
10-08-202284.2584.7583.7584.755 386 840
09-08-202284.7585.2583.2584.509 716 758
08-08-202282.5084.2582.0084.2510 127 170
05-08-202283.0083.2582.0082.004 060 190
04-08-202283.2583.7582.2582.507 189 365
03-08-202282.5083.2582.0082.755 919 901
Dagelijkse grafiek ENERGY ABSOLUTE
Duur : Periode :
Energy Absolute : Grafische technische analyse Energy Absolute | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -10.68%
2021 94.92%
2020 12.57%
2019 2.94%
2018 -19.05%
2017 76.47%
2016 32.22%
2015 -10.00%
2014 226.8%
2013 0.66%