|
Beurs gesloten -
NYSE
22:02:25 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 300,68 USD | -1,68% |
|
-0,76% | +14,54% |
| 28/10 | Ecolab legt waarschijnlijk de basis voor een sterker groeiverhaal, aldus BofA | MT |
| 28/10 | Ecolab Inc. : BofA Securities nog altijd een koopadvies | ZM |
| Marktkapitalisatie | 84,33 mld. 75,64 mld. 69,13 mld. 63,1 mld. 119 mld. 7.927 mld. 123 mld. 833 mld. 332 mld. 4.230 mld. 317 mld. 310 mld. 13.353 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
39,8x | k/w-verhouding 2027 * | 32,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 96,17 mld. 86,26 mld. 78,83 mld. 71,96 mld. 136 mld. 9.041 mld. 140 mld. 950 mld. 379 mld. 4.824 mld. 361 mld. 353 mld. 15.229 mld. | EV/omzet 2026 * |
5,37x | EV/omzet 2027 * | 4,9x |
| Vrij verhandelbaar |
76,11% | Dividendrendement 2026 * |
0,97% | Dividendrendement 2027 * | 1,04% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| ECL | Vertraagde tijd | |
CBOE
| ECL | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| ECJ | Vertraagde tijd | |
Mexican S.E.
| ECL * | Slotkoers | |
Tradegate
| ECJ | Real Time | |
London S.E.
| 0IFA | Vertraagde tijd | |
Berne S.E.
| ECJ | Slotkoers | |
Boerse Muenchen
| ECJ | Real Time | |
Xetra
| ECJ | Slotkoers | |
Börse Stuttgart
| ECJ | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| ECL | Slotkoers | |
Borsa Italiana
| 1ECL | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Ecolab Inc.
| 1 dag | -1,68% | ||
| 1 week | -0,76% | ||
| Lopende maand | -0,76% | ||
| 1 maand | +7,07% | ||
| 3 maanden | +6,07% | ||
| 6 maanden | +14,14% | ||
| Lopend jaar | +14,54% |
| 1 week | 297 | 318,93 | |
| 1 maand | 276,15 | 318,93 | |
| Lopend jaar | 243,15 | 318,93 | |
| 1 jaar | 243,15 | 318,93 | |
| 3 jaar | 174,08 | 318,93 | |
| 5 jaar | 131,04 | 318,93 | |
| 10 jaar | 111,07 | 318,93 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Christophe Beck
CEO | Algemeen Directeur | 58 | 01-01-2021 |
Scott Kirkland
DFI | Financieel Directeur/CFO | 52 | 01-01-2022 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 56 | 01-01-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
John Zillmer
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 12-05-2006 |
Christophe Beck
CHM | Voorzitter | 58 | 05-05-2022 |
Michael Larson
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 23-02-2012 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30-09-26 | Gratis | Bestuurder | 131 | 0,0000% | ||
| 30-09-26 | Gratis | Bestuurder | 131 | 0,0000% | ||
| 30-09-26 | Gratis | Bestuurder | 131 | 0,0000% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,68% | -0,76% | +18,82% | +72,34% | 84,33 mld. | ||
| -1,24% | +2,04% | +22,29% | +33,44% | 45,66 mld. | ||
| -1,85% | +3,43% | +21,60% | -17,67% | 36,26 mld. | ||
| -0,88% | +3,84% | +16,20% | +22,74% | 35,21 mld. | ||
| -4,15% | -0,43% | +10,84% | +36,05% | 31,96 mld. | ||
| -5,90% | -6,14% | -3,58% | +14,30% | 24,83 mld. | ||
| -1,28% | +0,65% | +57,86% | +40,02% | 24,21 mld. | ||
| +1,10% | +4,62% | +24,75% | -29,77% | 19,42 mld. | ||
| +2,06% | +5,25% | +24,31% | +19,93% | 16,43 mld. | ||
| -1,65% | +3,57% | +34,52% | +2,97% | 14,69 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,55% | +1,61% | +22,76% | +19,44% | 33,3 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,73% | +1,10% | +21,03% | +30,20% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 17,91 mld. 16,07 mld. 14,68 mld. 13,4 mld. 25,25 mld. 1.684 mld. 26,05 mld. 177 mld. 70,57 mld. 898 mld. 67,23 mld. 65,79 mld. 2.836 mld. | 19,35 mld. 17,35 mld. 15,86 mld. 14,48 mld. 27,27 mld. 1.819 mld. 28,13 mld. 191 mld. 76,22 mld. 970 mld. 72,62 mld. 71,06 mld. 3.063 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,15 mld. 1,93 mld. 1,76 mld. 1,61 mld. 3,03 mld. 202 mld. 3,12 mld. 21,21 mld. 8,46 mld. 108 mld. 8,06 mld. 7,89 mld. 340 mld. | 2,62 mld. 2,35 mld. 2,15 mld. 1,96 mld. 3,7 mld. 247 mld. 3,81 mld. 25,91 mld. 10,33 mld. 132 mld. 9,84 mld. 9,63 mld. 415 mld. |
| Nettoschuld | 11,84 mld. 10,62 mld. 9,71 mld. 8,86 mld. 16,7 mld. 1.113 mld. 17,22 mld. 117 mld. 46,66 mld. 594 mld. 44,46 mld. 43,5 mld. 1.875 mld. | 10,54 mld. 9,46 mld. 8,64 mld. 7,89 mld. 14,86 mld. 991 mld. 15,33 mld. 104 mld. 41,53 mld. 529 mld. 39,57 mld. 38,72 mld. 1.669 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | US$ 300,68 | -1,68% | 2.219.201 |
| 05-11-26 | US$ 305,83 | -2,91% | 2.630.441 |
| 04-11-26 | US$ 315,01 | +3,39% | 2.747.149 |
| 03-11-26 | US$ 304,68 | -1,20% | 1.261.135 |
| 02-11-26 | US$ 308,38 | +1,78% | 1.492.989 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















