Koers Dialog Group
Aandelen
7277
MYL7277OO006
Oliegerelateerde diensten en apparatuur
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:56:27 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,870 MYR | -4,10% |
|
-2,09% | +11,31% |
| Marktkapitalisatie | 10,55 mld. 2,59 mld. 2,3 mld. 2,13 mld. 1,94 mld. 3,65 mld. 246 mld. 3,72 mld. 25,63 mld. 10,05 mld. 128 mld. 9,71 mld. 9,5 mld. 409 mld. | k/w-verhouding 2026 |
17,7x | k/w-verhouding 2027 * | 16,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 10,04 mld. 2,46 mld. 2,19 mld. 2,03 mld. 1,85 mld. 3,47 mld. 234 mld. 3,55 mld. 24,39 mld. 9,56 mld. 122 mld. 9,24 mld. 9,04 mld. 389 mld. | EV/omzet 2026 |
3,33x | EV/omzet 2027 * | 3,11x |
| Vrij verhandelbaar |
52,4% | Dividendrendement 2026 |
2,53% | Dividendrendement 2027 * | 2,52% |
| 1 dag | -4,10% | ||
| 1 week | -2,09% | ||
| Lopende maand | -3,61% | ||
| 1 maand | -6,50% | ||
| 3 maanden | -7,43% | ||
| 6 maanden | -15,00% | ||
| Lopend jaar | +11,31% |
| 1 week | 1,87 | 1,96 | |
| 1 maand | 1,82 | 2,09 | |
| Lopend jaar | 1,54 | 2,36 | |
| 1 jaar | 1,54 | 2,36 | |
| 3 jaar | 1,13 | 2,64 | |
| 5 jaar | 1,13 | 3,06 | |
| 10 jaar | 1,13 | 3,99 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 62 | 07-10-2024 | |
| Financieel Directeur/CFO | 60 | 01-01-1995 | |
Keat Yaw Yeong
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 46 | 01-03-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Boon Keat Ngau
CHM | Voorzitter | 78 | 02-01-1990 |
Yew Kai Chan
BRD | Directeur/Bestuurslid | 72 | 23-09-2005 |
| Directeur/Bestuurslid | 60 | 15-05-2007 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18-09-26 | Gratis | Financieel directeur | 2.600.000 | 0,0461% | ||
| 18-09-26 | Gratis | Oprichter | 6.424.000 | 0,1138% | ||
| 18-09-26 | Gratis | Bestuurder | 3.990.000 | 0,0707% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -4,10% | -2,09% | -4,59% | -11,79% | 2,58 mld. | ||
| +2,34% | +1,12% | +51,70% | -17,83% | 73,47 mld. | ||
| +2,39% | -1,76% | +23,28% | +56,42% | 55,29 mld. | ||
| +2,49% | +2,29% | +78,73% | +65,67% | 29,87 mld. | ||
| +1,85% | +2,92% | +50,43% | -22,17% | 27,91 mld. | ||
| +2,11% | +0,14% | +93,96% | +234,47% | 27,32 mld. | ||
| -4,44% | -17,90% | +59,95% | +176,95% | 13,01 mld. | ||
| +2,63% | -0,77% | +72,66% | +124,90% | 10,54 mld. | ||
| +4,13% | +0,46% | +99,87% | +200,56% | 10,02 mld. | ||
| +1,56% | -0,21% | +49,53% | -10,11% | 6,75 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,10% | -1,76% | +57,55% | +79,71% | 25,68 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,94% | -1,28% | +55,62% | +58,76% |
| 2026 | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,87 mld. 703 mln. 625 mln. 579 mln. 527 mln. 992 mln. 66,78 mld. 1,01 mld. 6,97 mld. 2,73 mld. 34,81 mld. 2,64 mld. 2,58 mld. 111 mld. | 3,12 mld. 764 mln. 680 mln. 629 mln. 573 mln. 1,08 mld. 72,54 mld. 1,1 mld. 7,57 mld. 2,97 mld. 37,82 mld. 2,87 mld. 2,81 mld. 121 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 578 mln. 142 mln. 126 mln. 117 mln. 106 mln. 200 mln. 13,46 mld. 204 mln. 1,4 mld. 551 mln. 7,02 mld. 532 mln. 521 mln. 22,4 mld. | 647 mln. 159 mln. 141 mln. 131 mln. 119 mln. 224 mln. 15,06 mld. 228 mln. 1,57 mld. 616 mln. 7,85 mld. 595 mln. 583 mln. 25,06 mld. |
| Nettoschuld | -509 mln. -125 mln. -111 mln. -103 mln. -93,51 mln. -176 mln. -11,84 mld. -180 mln. -1,24 mld. -484 mln. -6,17 mld. -468 mln. -458 mln. -19,7 mld. | -852 mln. -209 mln. -186 mln. -172 mln. -157 mln. -295 mln. -19,84 mld. -301 mln. -2,07 mld. -812 mln. -10,34 mld. -784 mln. -767 mln. -33,01 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | MYR 1,870 | -4,10% | 6.460.600 |
| 15-10-26 | MYR 1,950 | +1,04% | 7.048.300 |
| 14-10-26 | MYR 1,930 | +0,52% | 13.320.600 |
| 13-10-26 | MYR 1,920 | +1,05% | 5.175.800 |
| 12-10-26 | MYR 1,900 | -0,52% | 4.424.200 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















