Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

DEUTSCHE B÷RSE AG

(DB1)
Real-time geschatte koers. Geschatte realtime Tradegate - 21/10 22:00:00
146.725 EUR   +0.50%
14:32DEUTSCHE BÖRSE AG : NorldLB handhaaft het Neutraal advies
MD
20/10DEUTSCHE BÖRSE AG : Barclays herhaalt het Neutraal advies
MD
20/10DEUTSCHE BÖRSE AG : DZ Bank ontvangt een koopadvies
MD
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo Deutsche BŲrse AG
Deutsche Brse AG is een van de belangrijkste Europese effectenbeurzen. De netto-omzet is per activiteit als volgt verdeeld:

- handelsdiensten (55%): uitvoering en beheer van transacties op derivaten en in contanten (aandelen, obligaties, warrants, enz.; Xetra);

- diensten op het gebied van compensatie, levering van betalingen en conservatie en effecten (37,2%)

- distributie van indexen en marktgegevens (7,8%). De groep is ook betrokken bij de ontwikkeling en implementatie van IT-oplossingen.

De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Europa (86,8%), Amerika (8,1%) en AziŽ/Pacific (5,1%).

Aantal werknemers : 7 238 mensen.
Verkoop per activiteit
2020
Eurex (Financial Derivatives)1 110.3027.9%
Clearstream (Post-Trading)827.2020.8%
Xetra (Securities Trading)391.709.8%
EEX (Commodities)302.207.6%
Qontigo (Index and Analytics Business)248.106.2%
IFS (Investment Fund Services)232.805.8%
360T (Forex Trading)101.502.5%
EUR in miljoenen
Verkoop per regio
20192020Delta
Eurozone948.5026.5%1 136.9028.5% +19.86%
Germany769.6021.5%910.9022.9% +18.36%
United Kingdom704.2019.6%732.1018.4% +3.96%
Rest of Europe295.008.2%331.108.3% +12.24%
America231.506.5%289.107.3% +24.88%
Asia Pacific168.504.7%183.904.6% +9.14%
EUR in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Theodor Weimer Chief Executive Officer 61 2018
Gregor Pottmeyer Chief Financial Officer 59 2010
Christoph BŲhm Chief Operating & Information Officer 53 2018
Mareike Sich Head-Financial, Corporate & IT - -
Heike Eckert Director-Human Resources & Compliance 52 2020
Svenja Jaschke Manager-Investor Relations - -
Leticia Adam Media Contact - -
Carola DŁrer Media Contact - -
Thomas Book, Dr. Member-Executive Board 47 2018
Stephan Leithner, Dr. Member-Executive Board - 2018
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Martin Jetter Chairman-Supervisory Board - 2020
Karl-Heinz FlŲther Member-Supervisory Board 68 1991
Jutta Stuhlfauth Deputy Chairman-Supervisory Board 59 2017
Barbara Lambert Member-Supervisory Board 58 2018
Nadine Absenger Member-Supervisory Board 45 2018
Susann Just-Marx Member-Supervisory Board 32 2018
Achim Karle Member-Supervisory Board 47 2018
Carsten Schšfer Member-Supervisory Board 53 2018
Markus Beck, Dr. Member-Supervisory Board 56 2018
Charles Gerald Thoroton Stonehill Member-Supervisory Board 64 2019
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 18151349 190 000 000 183 521 257 96.6% 6 478 743 3.4% 96.6%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
FIL Investment Advisors (UK) Ltd. 6 771 904 3,56%
Deutsche BŲrse AG 6 478 743 3,41%
Massachusetts Financial Services Co. 5 845 863 3,08%
Flossbach von Storch AG 5 728 660 3,02%
Artisan Partners LP 5 696 311 3,00%
The Vanguard Group, Inc. 4 717 070 2,48%
Norges Bank Investment Management 4 536 830 2,39%
DWS Investment GmbH 3 882 041 2,04%
Fidelity Management & Research Co. LLC 3 562 482 1,87%
Covťa Finance SAS 3 389 865 1,78%
Belangnemingen
NaamAandelen%Totale waarde
DEUTSCHE B÷RSE AG (DB1) 6 478 743 3,41% 1 054 949 725 USD
TRADEGATE AG WERTPAPIERHANDELSBANK (T2G) 4 878 113 20,0% 658 631 451 USD
BSE LIMITED (BSE) 1 986 933 3,84% 32 958 291 USD
Markten en indices
- Prime Standard
- DAX 30 / Euro Stoxx 50, PEA, STOXX Europe 600
Beurscodes
- Bloomberg-code :  DB1:GR
- Reuters Code :  DB1Gn.DE
- Datastreamcode :  D:DB1
Bedrijfsgegevens
Deutsche BŲrse AG
Mergenthaler Allee 61
DE-60485 Frankfurt am Main, Hessen

Telefoon : +49 (0) 69 2 11 0
Fax : +49 (0) 69 2 11 1 20 05
Internet : https://www.deutsche-boerse.com/dbg-en/
Merk portefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanDeutsche BŲrse AG