Totale waarde : CUSPIS CAP L

Marktkapitalisatie 316 mln. 228 mln. 196 mln. 185 mln. 169 mln. 316 mln. 21,53 mld. 2,18 mld. 847 mln. 11,05 mld. 856 mln. 838 mln. 35,59 mld. k/w-verhouding 2026 *
-
k/w-verhouding 2027 * -
Bedrijfswaarde 316 mln. 228 mln. 196 mln. 185 mln. 169 mln. 316 mln. 21,53 mld. 2,18 mld. 847 mln. 11,05 mld. 856 mln. 838 mln. 35,59 mld. EV/omzet 2026 *
113x
EV/omzet 2027 * 4,33x
Vrij verhandelbaar
86,13%
Dividendrendement 2026 *
-
Dividendrendement 2027 * -
24/08 Graphene Manufacturing Group Ltd. lanceert nieuw grafeen-koelmiddeladditief voor datacenters CI
27/07 Blackwoods gaat twee producten van Graphene Manufacturing Group distribueren in Australië MT
27/07 Graphene Manufacturing Group Ltd. en Blackwoods sluiten distributieovereenkomst voor G Lubricant en Thermal-XR in Australië CI
21/07 Graphene Manufacturing sluit intentieovereenkomst met Alstom voor gezamenlijke ontwikkeling exclusieve grafeenproducten MT
21/07 Graphene Manufacturing Group Ltd en Alstom sluiten exclusief wereldwijd convenant voor gezamenlijke ontwikkeling van grafeenproducten voor de spoorwegsector CI
08/07 Raad van bestuur Graphene Manufacturing Group keurt kapitaal goed voor engineering van Fulcrum-faciliteit MT
08/07 Graphene Manufacturing Group keurt kapitaal goed voor engineering van fabriek voor grafeenfabrieken CI
06/07 Graphene Manufacturing Group Ltd. neemt productie-installatie voor tweede generatie grafeentechnologie in gebruik CI
02/07 Graphene Manufacturing Group geeft update over kwartaalverkoop via ATM-programma MT
17/06 Graphene Manufacturing Group levert eerste bulkzending THERMAL-XR(R) aan het Amerikaanse Nu Calgon MT
17/06 Graphene Manufacturing Group Ltd levert eerste bulkzending Thermal-XR aan groothandel Nu Calgon Wholesaler, Inc CI
02/06 Graphene Manufacturing Group Ltd vraagt aanvullende milieuvergunningen aan voor grafeenproductie in de VS CI
29/05 Graphene Manufacturing Group Ltd rapporteert resultaten over het derde kwartaal en de eerste negen maanden eindigend op 31 maart 2026 CI
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur 51 10-08-2016
Financieel Directeur/CFO - 08-04-2024
Corporate Officer/Principal - 22-04-2026
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Directeur/Bestuurslid 51 10-08-2016
Directeur/Bestuurslid - 01-07-2023
Voorzitter 76 24-10-2023
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
+14,14%+41,25% - - 214 mln.
+1,88%-0,13%+60,21%+26,52% 5,12 mld.
-0,56%-2,62%-27,56%-35,08% 2,73 mld.
-1,92%-10,11%-28,23%+55,81% 725 mln.
+0,41%+1,81%+14,40%-40,57% 645 mln.
-0,51%-9,51%+23,32%-7,20% 616 mln.
+0,84%+1,46%-16,18%-2,52% 328 mln.
+1,23%+4,35%-21,95%-27,64% 287 mln.
+6,81%+16,74%+190,17%+67,33% 214 mln.
+3,95%-2,47%-49,52%-47,85% 200 mln.
Gemiddelde +2,63%-1,90%+16,07%-1,24% 1,21 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +1,13%-2,00%+23,50%+4,23%

Financiën

2026 *2027 *
Omzet 2,8 mln. 2,02 mln. 1,74 mln. 1,63 mln. 1,49 mln. 2,79 mln. 191 mln. 19,31 mln. 7,49 mln. 97,77 mln. 7,58 mln. 7,41 mln. 315 mln. 73 mln. 52,62 mln. 45,28 mln. 42,6 mln. 38,92 mln. 72,8 mln. 4,97 mld. 503 mln. 195 mln. 2,55 mld. 198 mln. 193 mln. 8,21 mld.
Nettowinst (verlies) - -
Nettoschuld - -
Logo CUSPIS CAP L
Graphene Manufacturing Group Limited is een bedrijf dat zich bezighoudt met schone technologie. Het bedrijf streeft ernaar energiebesparende en energieopslagoplossingen aan te bieden die mogelijk worden gemaakt door grafeen, waaronder oplossingen die in eigen beheer worden vervaardigd via een eigen productieproces. Het heeft een eigen productieproces ontwikkeld om aardgas (methaan) te ontleden in zijn elementen: koolstof (als grafeen), waterstof en enkele resterende koolwaterstofgassen. Dit proces levert schaalbaar, afstelbaar en verontreinigingsarm of verontreinigingsvrij grafeen op dat geschikt is voor gebruik in schone technologie en andere toepassingen. Het bedrijf richt zich op het verminderen van risico's en het ontwikkelen van capaciteiten voor commerciële opschaling en het veiligstellen van markttoepassingen. In het segment energiebesparing heeft het zich gericht op met grafeen verrijkte coatings (of energiebesparende verf) voor verwarming, ventilatie en airconditioning (HVAC-R), smeermiddelen en vloeistoffen. In het segment energieopslag werken het bedrijf en de Universiteit van Queensland samen aan de voortgang van het onderzoek, de ontwikkeling en de commercialisering van G+AI-batterijen.
Werknemers
-