Koers Constellation Resources Limited
Aandelen
CR1
AU0000012023
Geïntegreerde mijnbouw
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Australian S.E.
08:10:05 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,1400 AUD | -3,45% |
|
0,00% | -12,50% |
| 31/08 | Constellation Resources Limited rapporteert resultaten over het boekjaar geëindigd op 30 juni 2026 | CI |
| 20/05 | Constellation Resources vraagt opschorting van de handel aan | RE |
| Marktkapitalisatie | 13,12 mln. 9,46 mln. 8,14 mln. 7,66 mln. 6,99 mln. 13,09 mln. 893 mln. 90,48 mln. 35,11 mln. 458 mln. 35,51 mln. 34,74 mln. 1,48 mld. | k/w-verhouding 2025 |
-2,32x | k/w-verhouding 2026 | -6,25x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 12,6 mln. 9,08 mln. 7,82 mln. 7,35 mln. 6,72 mln. 12,57 mln. 858 mln. 86,89 mln. 33,72 mln. 440 mln. 34,11 mln. 33,36 mln. 1,42 mld. | EV/omzet 2025 |
-
| EV/omzet 2026 | 34.469.624x |
| Vrij verhandelbaar |
60,41% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
Australian S.E.AUD
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Australian S.E.
| CR1 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 0XX | Vertraagde tijd |
| 1 dag | -3,45% | ||
| Lopende maand | -3,45% | ||
| 1 maand | +16,67% | ||
| 3 maanden | -22,22% | ||
| 6 maanden | -20,00% | ||
| Lopend jaar | -12,50% |
| 1 week | 0,14 | 0,14 | |
| 1 maand | 0,12 | 0,14 | |
| Lopend jaar | 0,12 | 0,23 | |
| 1 jaar | 0,12 | 0,26 | |
| 3 jaar | 0,08 | 0,26 | |
| 5 jaar | 0,08 | 0,39 | |
| 10 jaar | 0,08 | 0,48 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Peter Woodman
CEO | Algemeen Directeur | - | 09-04-2018 |
Peter Muccilli
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 22-07-2020 |
Vaughn Quinlan
SEC | Bedrijfssecretaris | - | 30-03-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ian Middlemas
CHM | Voorzitter | 66 | 01-11-2017 |
Peter Woodman
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 09-04-2018 |
| Directeur/Bestuurslid | 61 | 01-06-2017 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -3,45% | 0,00% | 0,00% | 0,00% | 9,44 mln. | ||
| -2,40% | -6,25% | +47,20% | +39,14% | 233 mld. | ||
| +0,39% | -0,43% | +65,96% | +52,82% | 177 mld. | ||
| +1,10% | -2,37% | +77,92% | +173,67% | 104 mld. | ||
| -0,68% | +1,02% | +110,79% | +38,00% | 96,25 mld. | ||
| +1,67% | -4,16% | +26,04% | +65,96% | 69,05 mld. | ||
| -0,22% | -2,41% | +84,34% | +71,86% | 60,56 mld. | ||
| +0,62% | -0,91% | +111,07% | +67,46% | 33,78 mld. | ||
| -0,51% | -0,76% | +50,53% | +459,19% | 31,54 mld. | ||
| +2,05% | -1,64% | +34,74% | +87,68% | 26,28 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,13% | -1,77% | +60,86% | +105,58% | 83,14 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,38% | -2,05% | +65,67% | +81,98% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | - | 0,28 0,2 0,17 0,16 0,15 0,28 18,81 1,91 0,74 9,65 0,75 0,73 31,1 |
| Nettowinst (verlies) | -2,97 mln. -2,14 mln. -1,84 mln. -1,73 mln. -1,58 mln. -2,96 mln. -202 mln. -20,48 mln. -7,95 mln. -104 mln. -8,04 mln. -7,86 mln. -334 mln. | -1,58 mln. -1,14 mln. -983K -924K -845K -1,58 mln. -108 mln. -10,92 mln. -4,24 mln. -55,32 mln. -4,29 mln. -4,19 mln. -178 mln. |
| Nettoschuld | -331K -239K -205K -193K -176K -330K -22,52 mln. -2,28 mln. -885K -11,55 mln. -896K -876K -37,22 mln. | -520K -375K -323K -304K -277K -519K -35,4 mln. -3,59 mln. -1,39 mln. -18,16 mln. -1,41 mln. -1,38 mln. -58,51 mln. |
Werknemers
-
Sector
Geïntegreerde mijnbouw
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | AU$ 0,1400 | -3,45% | 60.858 |
| 02-09-26 | AU$ 0,1450 | 0,00% | 77.625 |
| 28-08-26 | AU$ 0,1450 | +3,57% | 8.620 |
| 26-08-26 | AU$ 0,1400 | -3,45% | 42.418 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















