Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

CONOCOPHILLIPS

(COP)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo ConocoPhillips
ConocoPhillips is gespecialiseerd in de exploratie en productie van koolwaterstoffen. De netto-omzet is als volgt verdeeld naar productfamilie:

- ruwe olie (51,8%): 555.000 vaten geproduceerd per dag in 2020;

- aardgas (34,2%): 37,9 miljoen m3 geproduceerd per dag;

- vloeibaar aardgas (2,8%): 97.000 vaten geproduceerd per dag;

- overig (11,2%).

De netto-omzet is geografisch als volgt verdeeld: Verenigde Staten (70,4%), Noorwegen (7,6%), Canada (6,7%), IndonesiŽ (3,7%), MaleisiŽ (3,3%), AustraliŽ (3,2%), China (2,5%), het Verenigd Koninkrijk (1,8%) en LibiŽ (0,8%).

Aantal werknemers : 9 700 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
USD (in miljoenen)%USD (in miljoenen)%
Lower 4815 46847.7%9 82152.3% -36.51%
Alaska5 48316.9%3 39718.1% -38.04%
Asia Pacific4 52514%2 36312.6% -47.78%
Europe, Middle East & North Africa5 10115.7%1 91710.2% -62.42%
Canada1 7695.5%1 2616.7% -28.72%
Corporate and Other221,000.7%18,000.1% -91.86%
Other International--7,000%-
Verkoop per regio
2020
USD (in miljoenen)%
United States13 23070.5%
Norway1 4267.6%
Canada1 2616.7%
Indonesia689,003.7%
Malaysia610,003.3%
Australia and Timor-Leste605,003.2%
China460,002.5%
United Kingdom336,001.8%
Libya155,000.8%
Other Foreign Countries12,000.1%
Managers
NaamLeeftijdVanTitel
Ryan Lance572013Chairman & Chief Executive Officer
William Bullock552020Chief Financial Officer & Executive Vice President
Dominic Macklon502020Senior Vice President-Strategy & Technology
Shannon Kinney-2020Secretary & Chief Compliance Officer
Robert Niblock572019Lead Independent Director
Jody L. Freeman, Dr.562012Independent Director
Gay Huey Evans662013Independent Non-Executive Director
Charles Bunch702014Independent Director
Arjun Narayana Murti502015Independent Director
John Faraci702015Independent Director
Bestuurders
NaamLeeftijdVanTitel
Ryan Lance572013Chairman & Chief Executive Officer
Robert Niblock572019Lead Independent Director
Jody L. Freeman, Dr.562012Independent Director
Gay Huey Evans662013Independent Non-Executive Director
Charles Bunch702014Independent Director
Arjun Narayana Murti502015Independent Director
John Faraci702015Independent Director
Caroline Maury Devine692017Independent Director
Jeffrey Joerres602018Independent Director
William H. McRaven642018Independent Director
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarZelf controlerenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 2 087 207 067 1 348 129 836 64.6% 737 788 613 35.3% 64.6%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
The Vanguard Group, Inc. 104 256 021 7,73%
Capital Research & Management Co. (International Investors) 80 245 103 5,95%
SSgA Funds Management, Inc. 71 092 384 5,27%
Capital Research & Management Co. 50 386 460 3,73%
Wellington Management Co. LLP 37 052 044 2,75%
JPMorgan Investment Management, Inc. 36 303 742 2,69%
BlackRock Fund Advisors 30 886 162 2,29%
Capital Research & Management Co. (Global Investors) 24 257 158 1,80%
Dodge & Cox 23 990 183 1,78%
Geode Capital Management LLC 20 292 498 1,50%
Markten en indices
-
- International Market
- S&P 100 / S&P 500
Bedrijfsgegevens
ConocoPhillips
925 N. Eldridge Parkway
PO Box 2197
TX 77079 Houston, Texas


Telefoon : +1 281 293 1000
Fax :
Internet : http://www.conocophillips.com
Sector Olie- en gasexploratie en -productie - Andere
Verschil t.o.v. 1 jan (%)Marktkapitalisatie (M$)
CONOCOPHILLIPS52.96%82 544
CNOOC LIMITED23.96%51 310
EOG RESOURCES, INC.71.65%49 957
CANADIAN NATURAL RESOURCES LIMITED51.03%44 946
PIONEER NATURAL RESOURCES COMPANY42.32%39 542
HESS CORPORATION71.74%27 788
OCCIDENTAL PETROLEUM CORPORATION68.69%27 256
ECOPETROL S.A.7.35%27 131
OIL AND NATURAL GAS CORPORATION LIMITED34.71%21 496
DEVON ENERGY CORPORATION87.22%20 036
WOODSIDE PETROLEUM LTD6.73%17 576
DIAMONDBACK ENERGY, INC.87.71%16 444
PTT EXPLORATION AND PRODUCTION23.16%15 224
CONTINENTAL RESOURCES, INC.125.71%13 291
AKER BP ASA28.12%11 949
TEXAS PACIFIC LAND CORPORATION111.76%11 941
MARATHON OIL CORPORATION107.50%10 908
INPEX CORPORATION51.08%10 742
LUNDIN ENERGY AB (PUBL)37.74%10 453
APA CORPORATION61.10%8 640
OVINTIV INC.110.17%8 240