Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. BelgiŽ
  4. Euronext Bruxelles
  5. Colruyt N.V.
  6. FinanciŽn
    COLR   BE0974256852

COLRUYT N.V.

(COLR)
Real-time koersen. Real Time Euronext Bruxelles - 17/09 17:35:10
47.49 EUR   +0.17%
15/09Bel20 licht lager geopend
AM
14/09Brussel wacht op inflatiecijfers VS
AM
14/09Brussel zakt iets weg
AM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Totale waarde
Start boekjaar: Maart 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Marktkapitalisatie1 8 6236 7696 8906 380--
Bedrijfswaarde1 8 4776 6737 0876 3886 2476 406
Koers/winst verhouding 23,7x15,7x16,6x16,7x16,2x16,0x
Dividendrendement 1,99%2,74%2,89%2,82%2,89%2,89%
Marktkapitalisatie/omzet 0,91x0,71x0,69x0,63x0,62x0,61x
Bedrijfswaarde/omzet 0,90x0,70x0,71x0,63x0,60x0,61x
Bedrijfswaarde/EBITDA 11,2x9,03x8,34x7,69x7,35x7,40x
Koers/netto activa 4,29x2,87x2,72x2,35x2,20x2,07x
Aantal aandelen (in duizenden) 130 856137 386135 470134 334--
Referentieprijs (EUR) 65,949,350,947,547,547,5
Datum van publicatie 18/06/201916/06/202015/06/2021---
1 EUR in miljoenen
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Jaarlijkse gegevens)
Start boekjaar: Maart 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Omzet1 9 4349 5819 93110 14210 35010 493
EBITDA1 758739850831850866
Bedrijfsresultaat (EBIT)1 485467524507517522
Operationele Marge 5,15%4,87%5,27%4,99%4,99%4,97%
Resultaat voor belastingen (EBT)1 519561521504511509
Nettowinst (verlies)1 383431415386395400
Nettomarge 4,05%4,50%4,18%3,81%3,81%3,81%
WPA2 2,783,143,062,852,922,97
Dividend per aandeel2 1,311,351,471,341,371,37
Datum van publicatie 18/06/201916/06/202015/06/2021---
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Evolutie van de resultatenrekening (Kwartaalgegevens)
Start boekjaar: Maart 2019 S1 2019 S2 2020 S1 2020 S2 2021 S1 2021 S2
Omzet1 4 5954 8394 7224 8594 9904 941
EBITDA 388370411-468-
Bedrijfsresultaat (EBIT) 253232265-311-
Operationele Marge 5,51%4,79%5,61%-6,23%-
Resultaat voor belastingen (EBT) 282238268-314-
Nettowinst (verlies) 207176194-246-
Nettomarge 4,50%3,63%4,11%-4,93%-
WPA 1,501,28--1,81-
Dividend per aandeel ------
Datum van publicatie 11/12/201818/06/201909/12/201916/06/202015/12/202015/06/2021
1 EUR in miljoenen
Vorige periodeVolgende periode
Balans
Start boekjaar: Maart 2019 2020 2021 2022 2023 2024
Netto schuldpositie1 --1978,48-26,8
Netto kaspositie1 14796,2--132-
Leverage (Schuld / EBITDA) -0,19x-0,13x0,23x0,01x-0,16x0,03x
Free Cash Flow1 187420242229268284
ROE (Rendement op eigen vermogen 18,0%17,0%15,8%15,0%14,0%13,3%
Eigen vermogen1 2 1202 5332 6362 5772 8193 009
ROA (Rendement op activa) 9,33%8,05%7,88%7,00%6,70%6,40%
Totale activa1 4 1015 3555 2745 5175 8936 247
Boekwaarde per aandeel (netto activa per aandeel)2 15,417,218,720,221,623,0
CPS (Cashflow per aandeel)2 4,106,055,235,085,225,32
Capex1 378410466468450446
Capex / Omzet 4,01%4,28%4,69%4,62%4,35%4,25%
Datum van publicatie 18/06/201916/06/202015/06/2021---
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Kerncijfers
Marktkapitalisatie (EUR) 6 379 512 494
Marktkapitalisatie (USD) 7 488 569 661
Omzet (EUR) 9 930 700 000
Omzet (USD) 11 643 745 750
Aantal werknemers 29 420
Omzet / Werknemer (EUR) 337 549
Omzet / Werknemer (USD) 395 777
Percentage vrij verhandelbaar 40,7%
Vrij verhandelbare marktkapitalisatie (EUR) 2 594 400 596
Vrij verhandelbare marktkapitalisatie (USD) 3 045 428 567
Gem. handelsvolume (20 daags) (EUR) 8 820 094
Gem. handelsvolume (20 daags) (USD) 10 341 561
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%) 0,14%
WPA & Dividend
Historische koers/winstverhouding
Evolutie van de historische prestaties
Historische marktkapitalisatie/EBITDA