Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

CLARUS CORPORATION

(CLAR)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo Clarus Corporation
Clarus Corporation (Clarus) is gericht op de outdoor- en consumentenindustrie. Het bedrijf houdt zich voornamelijk bezig met het ontwerpen, ontwikkelen, produceren en distribueren van outdoor-uitrustingen en lifestyle producten gericht op de klim-, ski, berg-, sport- en huidverzorgingsmarkten. De merken van het bedrijf omvatten de Black Diamond, Sierra, Barnes, PIEPS, SKINourishment en Rhino-Rack via buitensportspeciaalzaken en online-detailhandelaars, distributeurs en fabrikanten van originele uitrustingen. Via de merken Black Diamond, PIEPS en SKINourishment biedt het bedrijf producten aan zoals sportkleding, schoeisel en uitrusting voor bergbeklimmen, technische rugzakken en hoogwaardige dagrugzakken, trekkingstokken, hoofdlampen en lantaarns, handschoenen en wanten, en huidverzorging en andere producten die de sport verbeteren. Via haar merk Sierra produceert zij een reeks hoogwaardige kogels en munitie voor zowel geweren als pistolen, die worden gebruikt voor precisieschieten, de jacht en voor militaire en ordehandhavingsdoeleinden.

Aantal werknemers : 600 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Black Diamond199.9587.5%171.2376.4% -14.36%
Sierra29.4912.9%52.7823.5% +78.96%
USD in miljoenen
Verkoop per regio
20192020Delta
United States121.7553.3%132.2359% +8.6%
International107.6947.1%91.7840.9% -14.77%
USD in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
John Christian Walbrecht President 52 2017
Aaron J. Kuehne Chief Financial Officer, Secretary & Treasurer 41 2013
Michael A. Henning Independent Director 79 2010
Donald L. House Independent Director 78 -
Nicholas Sokolow Lead Independent Director 71 2016
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Warren Beatty Kanders Executive Chairman 63 2002
Michael A. Henning Independent Director 79 2010
Donald L. House Independent Director 78 -
Nicholas Sokolow Lead Independent Director 71 2016
Susan Ottmann Director 55 2021
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarZelf controlerenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 35 496 000 19 676 934 55.4% 4 011 000 11.3% 55.4%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
Warren Beatty Kanders 5 915 902 18,9%
Greenhouse Funds LLLP 2 684 667 8,57%
TT Investimentos Ltda 2 543 467 8,12%
Richard Oswald Cropley 2 315 121 7,39%
ArrowMark Colorado Holdings LLC 2 049 060 6,54%
Sculptor Capital LP 1 263 477 4,03%
Fidelity Management & Research Co. LLC 1 047 885 3,35%
LMCG Investments LLC 1 018 876 3,25%
The Vanguard Group, Inc. 989 838 3,16%
Thomson, Horstmann & Bryant, Inc. 920 460 2,94%
Bedrijfsgegevens
Clarus Corp.
2084 East 3900 South
Salt Lake City, UT 84124

Phone : +1.801.278.5552
Web : http://www.claruscorp.com
Merk portefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanClarus Corporation
Sector Sportieve en buitensportartikelen
Verschil t.o.v. 1 jan (%)Kapitalisatie (M$)
CLARUS CORPORATION90.39%923
PELOTON INTERACTIVE, INC.-20.45%36 001
CALLAWAY GOLF COMPANY35.61%6 013
ASICS CORPORATION22.02%4 044
ACUSHNET HOLDINGS CORP.28.27%3 851
MIPS AB (PUBL)82.33%2 866
TECHNOGYM S.P.A.14.61%2 534
FENIX OUTDOOR INTERNATIONAL AG24.76%1 991
JOHNSON OUTDOORS INC.4.46%1 181
JOHNSON HEALTH TECH. CO., LTD.-17.49%828
SNOW PEAK, INC.109.18%673
MIZUNO CORPORATION25.87%591
YONEX CO., LTD.15.86%556
GLOBERIDE, INC.24.91%551
O-TA PRECISION INDUSTRY CO., LTD.185.71%504
RAPALA VMC CORPORATION128.44%457
NAUTILUS, INC.-19.74%447
ABEO SA35.80%147
ANGLING DIRECT PLC0.00%77
Verbindingen : Clarus Corporation