Koers Citycon Oyj
Aandelen
CTY1S
FI4000369947
onroerend goed ontwikkeling & transacties
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Nasdaq Helsinki
18:00:00 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,960 EUR | 0,00% |
|
0,00% | -25,74% |
| 02/09 | G City bereidt gedwongen uitkoop van aandelen Citycon voor | MT |
| 31/08 | G City start verplichte uitkoopregeling voor resterende aandelen Citycon | MT |
| Marktkapitalisatie | 543 mln. 609 mln. 505 mln. 459 mln. 864 mln. 57,66 mld. 880 mln. 6,07 mld. 2,37 mld. 30,08 mld. 2,28 mld. 2,24 mld. 96,26 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
5,01x | k/w-verhouding 2027 * | 4,77x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 543 mln. 609 mln. 505 mln. 459 mln. 864 mln. 57,66 mld. 880 mln. 6,07 mld. 2,37 mld. 30,08 mld. 2,28 mld. 2,24 mld. 96,26 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,78x | EV/omzet 2027 * | 1,74x |
| Vrij verhandelbaar |
7,5% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq Helsinki
| CTY1S | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| COYJF | Vertraagde tijd | |
CBOE
| CTY1Sh | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| TY2B | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| TY2B | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0A0F | Real Time | |
London S.E.
| 0A0F | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| TY2B | Real Time |
Recentste transcriptie: Citycon Oyj
| Lopende maand | +0,68% | ||
| 1 maand | -2,95% | ||
| 3 maanden | +2,07% | ||
| 6 maanden | -16,15% | ||
| Lopend jaar | -25,74% |
| 1 week | 2,96 | 2,98 | |
| 1 maand | 2,92 | 3,06 | |
| Lopend jaar | 2,58 | 4 | |
| 1 jaar | 2,58 | 4,01 | |
| 3 jaar | 2,58 | 5,56 | |
| 5 jaar | 2,58 | 7,6 | |
| 10 jaar | 2,58 | 12,51 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Eshel Pesti
CEO | Algemeen Directeur | - | 07-09-2025 |
Hilik Attias
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-11-2025 |
| Chief Investment Officer | - | 07-03-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Chaim Katzman
CHM | Voorzitter | 76 | 16-07-2010 |
Per-Anders Ovin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 25-03-2013 |
David Lukes
BRD | Directeur/Bestuurslid | 56 | 01-01-2017 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22-01-26 | Verkoop | Bestuurder | 12.379 | 0,0067% | ||
| 25-11-25 | Gratis | Algemeen directeur | 149.154 | 0,0813% | ||
| 25-11-25 | Gratis | Algemeen directeur | 149.154 | 0,0813% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | 0,00% | -7,27% | -41,27% | 604 mln. | ||
| -0,18% | -5,22% | +105,76% | +845,77% | 63,25 mld. | ||
| -1,02% | -0,37% | +11,48% | +27,15% | 39,65 mld. | ||
| -1,25% | +1,01% | +3,58% | -1,28% | 27,66 mld. | ||
| 0,00% | -0,52% | -17,99% | +57,24% | 27,43 mld. | ||
| +4,51% | +8,25% | +13,01% | +90,59% | 26,01 mld. | ||
| +3,71% | +6,88% | -5,05% | +40,28% | 24,22 mld. | ||
| -3,44% | -13,38% | -7,24% | +151,17% | 19,35 mld. | ||
| -1,04% | -3,30% | +19,36% | +8,13% | 19,78 mld. | ||
| -0,28% | -2,58% | -31,71% | -62,06% | 19,56 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,08% | -1,65% | +8,39% | +111,57% | 26,75 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,08% | -1,66% | +24,61% | +229,08% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 306 mln. 343 mln. 284 mln. 258 mln. 486 mln. 32,44 mld. 495 mln. 3,41 mld. 1,34 mld. 16,93 mld. 1,29 mld. 1,26 mld. 54,17 mld. | 312 mln. 349 mln. 290 mln. 264 mln. 496 mln. 33,09 mld. 505 mln. 3,48 mld. 1,36 mld. 17,27 mld. 1,31 mld. 1,28 mld. 55,25 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 108 mln. 122 mln. 101 mln. 91,71 mln. 173 mln. 11,51 mld. 176 mln. 1,21 mld. 474 mln. 6,01 mld. 456 mln. 446 mln. 19,22 mld. | 114 mln. 128 mln. 106 mln. 96,35 mln. 181 mln. 12,09 mld. 185 mln. 1,27 mld. 498 mln. 6,31 mld. 479 mln. 469 mln. 20,19 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | € 2,960 | 0,00% | 12.854 |
| 14-10-26 | € 2,960 | 0,00% | 14.981 |
| 13-10-26 | € 2,960 | 0,00% | 16.269 |
| 12-10-26 | € 2,960 | 0,00% | 14.058 |
| 09-10-26 | € 2,960 | 0,00% | 34.208 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















