CINEMARK HOLDINGS, INC.

(CNK)
  Rapport
Vertraagde tijd Nyse  -  17/05 22:00:02 CEST
16.34 USD   +3.94%
10/05Cinemark kan profiteren van een verbetering van het boxofficepotentieel, zegt Barrington
MT
09/05Exposanten zullen waarschijnlijk voordeel halen uit exclusieve bioscoopvensters voor blockbusters, aldus B. Riley
MT
09/05CINEMARK HOLDINGS, INC. : MoffettNathanson vindt het aandeel niet inspirerend
MM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 17/05 22:00:02
11/05/2022 12/05/2022 13/05/2022 16/05/2022 17/05/2022 Datum
14.08(c) 14.74(c) 16.25(c) 15.72(c) 16.34(c) Koers
-3.89% +4.69% +10.24% -3.26% +3.94% Variatie
2 799 408 3 465 684 3 516 977 2 470 369 1 744 573 Volume
14.68 13.9 15.06 16.27 15.91 Opening
15.11 15.025 16.265 16.85 16.59 Hoger
14.0201 13.89 14.97 15.65 15.86 Lager
Prestaties
1 dag 3.94%
5 dagen 11.54%
1 week 11.54%
Lopende maand 3.03%
1 maand -4.00%
3 maanden -8.46%
6 maanden -16.46%
Lopend jaar 1.36%
1 jaar -25.96%
3 jaren -59.35%
5 jaren -60.16%
10 jaren -29.75%
Volumes Nyse
Dagvolume 1 744 573
Geschat dagvolume 1 744 573
Gem. dagvolume (20 daags) 2 813 879
Dagvolumeratio 0.62
Gem. dagvolume (20 daags) USD 45 978 789.40
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 50 927 700
Recordvolume 2 44 356 700
Recordvolume 3 32 598 390
Basisgegevens
Aantal aandelen 120 449 483
Marktkapitalisatie USD 1 893 465 873
Percentage vrij verhandelbaar 85.7%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 1 763 099 186
KoersuitschietersKoers 
1 week 13.89
16.85
1 maand 13.89
17.53
Lopend jaar 13.37
18.95
1 jaar 13.37
25.20
3 jaren 5.71
41.60
5 jaren 5.71
44.00
10 jaren 5.71
45.68
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 15.43
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 15.80
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 16.24
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 16.46
Price spread / (MMA5) -5.57%
Price spread / (MMA20) -3.30%
Price spread / (MMA50) -0.61%
Price spread / (MMA100) 0.73%
RSI 9 dagen 51.78
RSI 14 dagen 49.27
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
CINEMARK HOLDINGS, INC.3.94%11.54%1.36%-25.96%-59.35%1 929
AMC ENTERTAINMENT HOLDINGS, INC.10.16%8.95%-52.57%-7.53%-1.75%6 667
WANDA FILM HOLDING CO., LTD.0.44%2.77%-25.78%-30.11%-40.53%3 804
EVENT HOSPITALITY & ENTERTAINMENT LIMITED2.20%7.06%3.79%20.98%20.41%1 697
KINEPOLIS GROUP NV0.60%-0.30%-8.39%3.98%-3.83%1 417
PVR LIMITED0.70%0.03%37.49%49.45%-1.16%1 396
HENGDIAN ENTERTAINMENT CO.,LTD0.83%7.18%-17.49%-29.81%-30.45%1 026
CJ CGV CO., LTD.0.19%2.87%7.19%-7.25%-29.43%864
INOX LEISURE LIMITED2.24%-0.46%33.66%67.72%50.15%745
SHANGHAI FILM CO., LTD.-2.42%3.98%-10.72%-27.42%-11.31%643
CINEPLEX INC.1.02%8.78%-5.29%-2.72%-48.42%636
CULTURAL INVESTMENT HOLDINGS CO.,LTD-0.93%4.39%-35.74%-39.72%-48.56%589
THE MARCUS CORPORATION1.32%0.34%-18.14%-25.94%-59.95%460
CINEWORLD GROUP PLC0.82%-6.90%-24.33%-72.48%-91.90%411
GUANGZHOU JINYI MEDIA CORPORATION0.00%7.46%-10.21%-21.64%-60.46%378
KUWAIT NATIONAL CINEMA COMPANY (K.P.S.C)0.00%-3.37%-2.49%-12.07%-1.15%259
 Gemiddelde1.14%2.85%-8.60%-8.97%-23.89%
 Gewogen gemiddelde per kap.3.67%4.83%-21.08%-6.51%-14.90%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
17-05-202215.910016.590015.860016.34001 744 573
16-05-202216.270016.850015.650015.72002 470 369
13-05-202215.060016.265014.970016.25003 516 977
12-05-202213.900015.025013.890014.74003 465 684
11-05-202214.680015.110014.020114.08002 799 408
10-05-202214.370014.830013.900114.65002 971 575
09-05-202214.970015.290013.885013.97003 529 684
Dagelijkse grafiek CINEMARK HOLDINGS, INC.
Duur : Periode :
Cinemark Holdings, Inc. : Grafische technische analyse Cinemark Holdings, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 1.36%
2021 -7.41%
2020 -48.57%
2019 -5.45%
2018 2.81%
2017 -9.23%
2016 14.75%
2015 -6.04%
2014 6.75%
2013 28.29%
2012 40.51%
2011 7.25%
2010 19.97%
2009 93.41%
2008 -56.29%
2007 -10.10%