CHINA ENERGY ENGINEERING CORPORATION LIMITED

(3996)
  Rapport
Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange  -  10:08 12-08-2022
1.020 HKD   +2.00%
31/07China Energy Engineering is van plan de eenheid explosieve materialen van China Gezhouba af te splitsen
CI
12/07China Energy Engineering's waarde van nieuw ondertekende contracten stijgt met 10% in H1; aandelen stijgen met bijna 4%
MT
07/07Beijing Energy International Holding tekent contract voor bouw van 100 megawatt zonne-energiecentrale; aandelen springen 3% omhoog
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange - 12/08 10:08:10
08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 11/08/2022 12/08/2022 Datum
1(c) 0.99(c) 0.99(c) 1(c) 1.02 Koers
-1.96% -1.00% 0.00% +1.01% +2.00% Variatie
5 918 000 15 362 200 19 758 000 14 100 000 11 489 200 Volume
1.01 1 1 1 1 Opening
1.02 1.01 1.01 1.01 1.02 Hoger
1 0.98 0.97 0.99 0.99 Lager
Prestaties
1 dag 2.00%
5 dagen 0.00%
1 week 0.00%
Lopende maand -1.92%
1 maand -10.53%
3 maanden -1.92%
6 maanden -26.09%
Lopend jaar -22.73%
1 jaar -13.56%
3 jaren 29.11%
5 jaren -28.17%
Volumes Hong Kong Stock Exchange
Dagvolume 11 489 200
Geschat dagvolume 11 489 200
Gem. dagvolume (20 daags) 17 079 349
Dagvolumeratio 0.67
Gem. dagvolume (20 daags) HKD 17 420 936.18
Gem. dagvolume (20 daags) USD 2 221 012.58
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 523 008 000
Recordvolume 2 290 776 000
Recordvolume 3 275 594 000
Basisgegevens
Aantal aandelen 9 262 436 000
Marktkapitalisatie HKD 9 262 436 000
Marktkapitalisatie USD 5 315 113 246
Percentage vrij verhandelbaar 17.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen HKD 7 216 455 120
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 920 033 080
KoersuitschietersKoers 
1 week 0.97
1.02
1 maand 0.97
1.19
Lopend jaar 0.97
1.48
1 jaar 0.87
1.65
3 jaren 0.66
1.65
5 jaren 0.66
1.65
10 jaren 0.66
1.71
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 1.00
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 1.05
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 1.06
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 1.08
Price spread / (MMA5) -1.96%
Price spread / (MMA20) 2.55%
Price spread / (MMA50) 4.27%
Price spread / (MMA100) 5.62%
RSI 9 dagen 36.46
RSI 14 dagen 38.85
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
CHINA ENERGY ENGINEERING CORPORATION LIMITED2.00%0.00%-22.73%-13.56%29.11%5 315
XINTE ENERGY CO., LTD.-4.00%10.79%41.27%4.94%308.00%3 874
CHINA CONCH VENTURE HOLDINGS LIMITED1.60%6.28%-56.69%-46.34%-37.85%3 754
LINGDA GROUP CO., LTD.1.35%22.80%98.32%123.31%151.60%1 297
SUWEN ELECTRIC ENERGY TECHNOLOGY CO.,LTD.2.96%4.39%-28.52%-34.43%--.--%1 094
SHANGHAI NENGHUI TECHNOLOGY CO.,LTD-1.74%7.39%-16.33%--.--%--.--%942
TAIWAN COGENERATION CORPORATION-0.13%-0.66%-1.45%-3.11%39.37%734
STERLING AND WILSON RENEWABLE ENERGY LIMITED-3.07%-1.78%-24.42%7.90%--.--%689
CADELER A/S1.80%2.22%5.54%22.63%--.--%655
SKARTANYAB OYJ0.50%2.02%-18.47%32.68%--.--%586
RENESOLA LTD-5.67%5.75%17.28%-7.42%613.27%437
SOOSAN INDUSTRIES CO., LTD.1.04%5.42%--.--%--.--%--.--%374
HYDROGÈNE DE FRANCE0.00%-0.38%-0.57%-16.51%--.--%372
DAEMYOUNG ENERGY CO.,LTD29.88%35.22%--.--%--.--%--.--%344
EOLUS VIND AB (PUBL)1.52%7.55%-2.95%-37.80%70.28%293
TOKYO ENERGY & SYSTEMS INC.2.58%-2.81%-8.88%-0.90%11.55%250
 Gemiddelde1.91%6.95%0.32%3.75%165.17%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.15%8.01%0.48%-1.14%147.41%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
11-08-20221.001.010.991.0014 100 000
10-08-20221.001.010.970.9919 758 000
09-08-20221.001.010.980.9915 362 200
08-08-20221.011.021.001.005 918 000
05-08-20221.001.020.991.0212 718 000
04-08-20221.021.021.001.0013 696 000
03-08-20221.021.021.011.0210 072 000
Dagelijkse grafiek CHINA ENERGY ENGINEERING CORPORATION LIMITED
Duur : Periode :
China Energy Engineering Corporation Limited : Grafische technische analyse China Energy Engineering Corporation Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -24.24%
2021 76.00%
2020 -20.21%
2019 -5.05%
2018 -29.29%
2017 1.45%
2016 -15.85%
2015 3.80%