CHINA EDUCATION GROUP HOLDINGS LIMITED

(839)
  Rapport
Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange  -  10:08 17-08-2022
6.200 HKD   -0.16%
08/06CHINA EDUCATION GROUP HOLDINGS LIMITED : Een koopadvies van UBS
MM
07/06Het inschrijvingsquotum van de Chinese onderwijsgroep stijgt met 70% in het academisch jaar 2022-2023
MT
29/04China Education lanceert terugkoopplan van $75 miljoen; aandelen stijgen 4%
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange - 17/08 10:08:33
11/08/2022 12/08/2022 15/08/2022 16/08/2022 17/08/2022 Datum
6.13(c) 6.21(c) 6.19(c) 6.21(c) 6.2(c) Koers
+0.49% +1.31% -0.32% +0.32% -0.16% Variatie
3 425 000 3 100 000 2 152 000 4 478 000 4 279 876 Volume
6.18 6.32 6.17 6.24 6.28 Opening
6.18 6.32 6.39 6.3 6.28 Hoger
6.01 5.96 6.12 6.04 6.04 Lager
Prestaties
1 dag -0.16%
5 dagen -1.11%
1 week -1.27%
Lopende maand -6.77%
1 maand -5.63%
3 maanden 18.32%
6 maanden -22.31%
Lopend jaar -51.03%
1 jaar -56.21%
3 jaren -39.81%
Volumes Hong Kong Stock Exchange
Dagvolume 4 279 876
Geschat dagvolume 4 279 876
Gem. dagvolume (20 daags) 5 546 790
Dagvolumeratio 0.77
Gem. dagvolume (20 daags) HKD 34 390 098.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 175 887 100
Recordvolume 2 168 577 300
Recordvolume 3 109 536 400
Basisgegevens
Aantal aandelen 2 389 261 387
Marktkapitalisatie HKD 14 837 313 213
Marktkapitalisatie USD 1 890 523 361
Percentage vrij verhandelbaar 35.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen HKD 5 267 222 400
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 5.96
6.39
1 maand 5.93
7.40
Lopend jaar 4.62
13.08
1 jaar 4.62
18.30
3 jaren 4.62
20.80
5 jaren 4.62
20.80
10 jaren 4.62
20.80
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 6.17
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 6.48
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 6.95
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 6.51
Price spread / (MMA5) -0.52%
Price spread / (MMA20) 4.53%
Price spread / (MMA50) 12.04%
Price spread / (MMA100) 5.04%
RSI 9 dagen 39.24
RSI 14 dagen 41.04
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
CHINA EDUCATION GROUP HOLDINGS LIMITED-0.16%-1.11%-51.03%-56.21%-39.81%1 891
NEW ORIENTAL EDUCATION & TECHNOLOGY GROUP INC.-0.37%-0.65%16.81%25.79%-76.69%4 178
TAL EDUCATION GROUP-2.00%-0.44%12.21%-16.64%-86.83%2 920
GRAND CANYON EDUCATION, INC.-0.69%2.77%-1.24%1.06%-34.13%2 684
KOOLEARN TECHNOLOGY HOLDING LIMITED1.94%-7.46%258.41%318.54%89.98%2 378
LAUREATE EDUCATION, INC.-0.96%2.14%-7.19%-27.13%-33.80%1 889
STRATEGIC EDUCATION, INC.-0.85%1.49%21.49%-3.98%-60.74%1 729
ADTALEM GLOBAL EDUCATION INC.1.06%-3.33%29.03%7.53%-23.74%1 706
BENESSE HOLDINGS, INC.0.68%-3.20%-1.73%-4.56%-14.32%1 584
STRIDE, INC.-1.71%-16.21%5.46%5.87%22.47%1 489
HUMANSOFT HOLDING COMPANY K.S.C.P.0.62%1.88%6.17%-1.78%8.15%1 349
COGNA EDUCAÇÃO S.A.-0.37%5.53%8.13%-14.19%-75.35%971
GOLDEN SUN EDUCATION GROUP LIMITED5.82%15.93%--.--%--.--%--.--%903
PERDOCEO EDUCATION CORPORATION0.89%1.31%6.12%14.92%-43.25%838
CHENGDU B-RAY MEDIA CO.,LTD.4.05%1.50%-28.10%56.07%52.11%836
PROEDUCA ALTUS, S.A.0.00%-0.56%-1.39%2.91%145.83%814
 Gemiddelde0.54%0.05%23.16%26.03%-9.31%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.09%-0.70%31.23%32.38%-23.12%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
17-08-20226.286.286.046.204 279 876
16-08-20226.246.306.046.214 478 000
15-08-20226.176.396.126.192 152 000
12-08-20226.326.325.966.213 100 000
11-08-20226.186.186.016.133 425 000
10-08-20226.386.395.936.1010 695 900
09-08-20226.306.446.216.286 362 000
Dagelijkse grafiek CHINA EDUCATION GROUP HOLDINGS LIMITED
Duur : Periode :
China Education Group Holdings Limited : Grafische technische analyse China Education Group Holdings Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -51.03%
2021 -15.26%
2020 46.47%
2019 6.25%
2018 45.90%
2017 3.95%