Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON

CHINA AVIATION OIL (SINGAPORE) CORPORATION LTD

(G92)
OverzichtGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningen 
Beroep
China Aviation Oil (Singapore) Corporation Ltd (CAO) is een in Singapore gevestigde fysieke vliegtuigbrandstofhandelaar. De Vennootschap houdt zich via haar dochterondernemingen bezig met de handel in luchtvaartolie en andere aardolieproducten, en met het houden van investeringen. De Vennootschap is actief via drie bedrijfssegmenten: Middendistillaten, andere olieproducten en investeringen in oliegerelateerde activa. Het segment middendistillaten houdt zich bezig met de levering van en handel in vliegtuigbrandstof en gasolie. Het segment Overige olieproducten houdt zich bezig met de levering van en handel in stookolie en petrochemische producten. De Vennootschap heeft investeringen in oliegerelateerde activa via haar participaties in geassocieerde deelnemingen. CAO en haar dochterondernemingen, China Aviation Oil (Hong Kong) Company Limited en North American Fuel Corporation, leveren vliegtuigbrandstof aan luchtvaartmaatschappijen op luchthavens buiten de Volksrepubliek China, waaronder locaties in AziŽ en de Stille Oceaan, Noord-Amerika, Europa en het Midden-Oosten.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Middle Distillates18 545.0066.8%7 765.4053.5% -58.13%
Other Oil Products9 207.5733.2%6 741.5546.5% -26.78%
SGD in miljoenen
Verkoop per regio
2020
China8 037.4255.4%
Singapore1 194.868.2%
Other Countries754.555.2%
Hong Kong700.364.8%
United States661.514.6%
Australia593.334.1%
Philippines546.903.8%
Malaysia486.783.4%
South Korea427.112.9%
Japan274.991.9%
Netherlands254.111.8%
Myanmar229.011.6%
Vietnam160.061.1%
Germany119.920.8%
India66.050.5%
SGD in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Yan Jun Wang Chief Executive Officer & Executive Director 57 2018
Guo Hong Xu Chief Financial Officer - 2017
Run Sheng Li Independent Non-Executive Director 68 2014
Ser Luck Teo Lead Independent Director 51 -
Theng Fong Hee Independent Non-Executive Director 65 2019
Conrad F. J. Clifford Independent Non-Executive Director 61 2021
Elaine Ang Head-Corporate Affairs - -
Doreen Nah Secretary 58 2014
Lily Choo Deputy Head-Human Resource & Administration - -
Siew Kim Tee Deputy Chief Financial Officer - -
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Gong Feng Non-Independent Non-Executive Chairman 55 2020
Run Sheng Li Independent Non-Executive Director 68 2014
Yan Jun Wang Chief Executive Officer & Executive Director 57 2018
Yong Ji Li Non-Independent Non-Executive Director 52 2018
Ser Luck Teo Lead Independent Director 51 -
Theng Fong Hee Independent Non-Executive Director 65 2019
Yuchen Zhang Non-Executive Non-Independent Director 46 2020
Conrad F. J. Clifford Independent Non-Executive Director 61 2021
Ming Hui Yang Non-Independent Non-Executive Director - 2021
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarZelf controlerenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 866 183 628 234 453 774 27.1% 6 000 000 0.7% 27.1%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
China State-Owned Assets Supervision & Admn Commission 441 332 912 51,0%
BP p.l.c. 173 476 942 20,0%
China Aviation Oil (Singapore) Corporation Ltd 6 000 000 0,69%
Dimensional Fund Advisors LP 5 193 199 0,60%
Siew Eng Heng 3 336 100 0,39%
Fook Choy Lee 3 200 000 0,37%
Mellon Investments Corp. 2 018 234 0,23%
Jack Investment Pte Ltd. 2 005 100 0,23%
Hian Soon Kang 1 265 000 0,15%
Arrowstreet Capital LP 1 115 500 0,13%
Belangnemingen
NaamAandelen%Totale waarde
CHINA AVIATION OIL (SINGAPORE) CORPORATION LTD (G92) 6 000 000 0,69% 4 597 560 USD
Bedrijfsgegevens
China Aviation Oil (Singapore) Corp. Ltd.
Suntec Tower Three
8 Temasek Boulevard No. 31-02
Singapore, Central Singapore 038988

Phone : +65.6334.8979
Fax : +65.6333.5283
Web : http://www.caosco.com