Koers Chatham Rock Phosphate Limited
Aandelen
CRP
CA1621631094
Landbouwchemicaliën
OTC Markets Traded|
Slotkoers
New Zealand S.E.
31-07-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,0380 NZD | -5,00% |
|
-.--% | -38,71% |
| 17/07 | Chatham Rock Phosphate trekt zich terug van de TSX Venture Exchange | MT |
| 13/07 | Chatham Rock Phosphate verhoogt potentieel belang van Wetstone Global in CRPNZ | MT |
| Marktkapitalisatie | 4,51 mln. 5,5 mln. 3,25 mln. 2,8 mln. 2,63 mln. 2,4 mln. 310 mln. 4,54 mln. 31,17 mln. 12,13 mln. 157 mln. 12,22 mln. 11,95 mln. 520 mln. | k/w-verhouding 2024 |
-5,92x | k/w-verhouding 2025 | -6,73x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,5 mln. 5,5 mln. 3,25 mln. 2,8 mln. 2,63 mln. 2,4 mln. 309 mln. 4,54 mln. 31,13 mln. 12,11 mln. 157 mln. 12,2 mln. 11,93 mln. 519 mln. | EV/omzet 2024 |
-
| EV/omzet 2025 | - |
| Vrij verhandelbaar |
76,99% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 dag | -5,00% | ||
| 1 maand | -5,00% | ||
| 3 maanden | -44,93% | ||
| 6 maanden | -40,62% | ||
| Lopend jaar | -38,71% |
| Lopend jaar | 0,04 | 0,08 | |
| 1 jaar | 0,04 | 0,1 | |
| 3 jaar | 0,04 | 0,18 | |
| 5 jaar | 0,04 | 0,64 | |
| 10 jaar | 0,04 | 0,7 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Chris Castle
CEO | Algemeen Directeur | 75 | 01-11-2015 |
Robyn Hamilton
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-01-2004 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-01-2016 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Robert Goodden
CHM | Voorzitter | 81 | 24-02-2017 |
Chris Castle
BRD | Directeur/Bestuurslid | 75 | 01-11-2015 |
Jill Hatchwell
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 01-01-2008 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-05-26 | Koop | Algemeen directeur | -80.000 | 0,0693% | ||
| 25-03-26 | Koop | Algemeen directeur | 100.000 | 0,0866% | ||
| 25-03-26 | Koop | Algemeen directeur | 100.000 | 0,0866% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -5,00% | -.--% | -60,42% | -76,97% | 2,59 mln. | ||
| +3,30% | +5,24% | +18,24% | +71,01% | 56,46 mld. | ||
| +0,11% | -.--% | -.--% | -.--% | 12,96 mld. | ||
| -0,45% | +2,58% | +26,72% | +180,43% | 10,96 mld. | ||
| -0,44% | +5,97% | +15,55% | +83,00% | 8,52 mld. | ||
| -0,09% | +1,42% | -8,63% | -5,92% | 7,38 mld. | ||
| -2,61% | -1,22% | +52,52% | +65,53% | 5,7 mld. | ||
| -0,73% | +3,95% | -14,39% | +75,83% | 5,59 mld. | ||
| +0,56% | -0,94% | -22,28% | -4,39% | 4,99 mld. | ||
| -0,42% | -3,44% | -36,54% | -34,18% | 3,82 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,58% | -0,56% | -2,92% | +35,43% | 11,64 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,38% | +1,90% | +11,68% | +62,67% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | - | - |
| Nettowinst (verlies) | -1,47 mln. -1,8 mln. -1,06 mln. -914K -858K -784K -101 mln. -1,48 mln. -10,17 mln. -3,96 mln. -51,23 mln. -3,99 mln. -3,9 mln. -170 mln. | -1,18 mln. -1,44 mln. -853K -735K -690K -630K -81,17 mln. -1,19 mln. -8,17 mln. -3,18 mln. -41,16 mln. -3,2 mln. -3,13 mln. -136 mln. |
| Nettoschuld | -52,44K -64K -37,83K -32,57K -30,58K -27,92K -3,6 mln. -52,82K -362K -141K -1,83 mln. -142K -139K -6,04 mln. | -5,79K -7,07K -4,18K -3,6K -3,38K -3,08K -398K -5,84K -40,04K -15,58K -202K -15,69K -15,35K -668K |
Werknemers
-
Sector
Landbouwchemicaliën
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















