|
Slotkoers
Prague S.E.
28-08-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1.389,00 CZK | +0,14% |
|
+1,02% | +7,26% |
| 11/08 | CEZ, a. s., H1 2026 Earnings Call, Aug 11, 2026 | |
| 11/08 | CEZ verhoogt prognose opnieuw door stijgende energieprijzen | RE |
| Marktkapitalisatie | 746 mld. 35,86 mld. 30,9 mld. 28,97 mld. 26,45 mld. 49,82 mld. 3.427 mld. 49,98 mld. 344 mld. 134 mld. 1.730 mld. 135 mld. 132 mld. 5.736 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
22,1x | k/w-verhouding 2027 * | 23,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 967 mld. 46,5 mld. 40,07 mld. 37,57 mld. 34,3 mld. 64,61 mld. 4.445 mld. 64,82 mld. 446 mld. 174 mld. 2.244 mld. 175 mld. 171 mld. 7.439 mld. | EV/omzet 2026 * |
3x | EV/omzet 2027 * | 3,24x |
| Vrij verhandelbaar |
27,58% | Dividendrendement 2026 * |
3,31% | Dividendrendement 2027 * | 3,43% |
Recentste transcriptie : CEZ,
| 1 dag | +0,14% | ||
| 1 week | +1,02% | ||
| Lopende maand | +2,66% | ||
| 1 maand | +2,89% | ||
| 3 maanden | +10,59% | ||
| 6 maanden | +14,89% | ||
| Lopend jaar | +7,26% |
| 1 week | 1.370 | 1.389 | |
| 1 maand | 1.339 | 1.389 | |
| Lopend jaar | 1.086 | 1.389 | |
| 1 jaar | 1.086 | 1.389 | |
| 3 jaar | 798 | 1.389 | |
| 5 jaar | 675,5 | 1.389 | |
| 10 jaar | 347,4 | 1.389 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Daniel Beneš
CEO | Algemeen Directeur | 56 | 15-09-2011 |
Martin Novák
DFI | Financieel Directeur/CFO | 55 | 21-05-2008 |
| Hoofd Administratief Officier | 51 | 01-01-2014 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Radim Fiala
CHM | Voorzitter | 57 | 30-06-2026 |
Petr Bejcek
BRD | Directeur/Bestuurslid | 42 | 03-06-2026 |
Vladimír Hronek
BRD | Directeur/Bestuurslid | 61 | 30-09-2010 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-03-22 | Boekjaar | Algemeen directeur | 5.753 | 0,0011% | ||
| 19-01-22 | Verkoop | Algemeen directeur | 3.753 | 0,0007% | ||
| 29-11-21 | Koop | 10.000 | 0,0019% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,14% | +1,02% | +6,27% | +43,64% | 35,86 mld. | ||
| -4,39% | -4,69% | +48,77% | - | 243 mld. | ||
| -1,22% | -2,16% | +13,59% | +21,99% | 171 mld. | ||
| +1,10% | +1,15% | +26,16% | +84,62% | 153 mld. | ||
| +0,98% | -0,45% | +19,99% | +52,95% | 109 mld. | ||
| -0,90% | -0,78% | -4,39% | +28,61% | 102 mld. | ||
| -2,00% | +1,42% | -10,14% | +161,73% | 98,05 mld. | ||
| -0,49% | +0,33% | -1,83% | +33,69% | 93,76 mld. | ||
| -0,33% | +1,13% | +10,17% | +53,97% | 66,59 mld. | ||
| -1,43% | -1,58% | +9,43% | +32,42% | 57,65 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,85% | -0,47% | +11,80% | +57,07% | 112,86 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,27% | -1,13% | +17,87% | +58,02% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 322 mld. 15,5 mld. 13,35 mld. 12,52 mld. 11,43 mld. 21,53 mld. 1.481 mld. 21,6 mld. 149 mld. 57,95 mld. 748 mld. 58,18 mld. 56,91 mld. 2.479 mld. | 301 mld. 14,47 mld. 12,47 mld. 11,69 mld. 10,67 mld. 20,1 mld. 1.383 mld. 20,16 mld. 139 mld. 54,11 mld. 698 mld. 54,32 mld. 53,14 mld. 2.314 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 33,29 mld. 1,6 mld. 1,38 mld. 1,29 mld. 1,18 mld. 2,22 mld. 153 mld. 2,23 mld. 15,35 mld. 5,99 mld. 77,25 mld. 6,01 mld. 5,88 mld. 256 mld. | 31,44 mld. 1,51 mld. 1,3 mld. 1,22 mld. 1,12 mld. 2,1 mld. 145 mld. 2,11 mld. 14,49 mld. 5,65 mld. 72,95 mld. 5,68 mld. 5,55 mld. 242 mld. |
| Nettoschuld | 221 mld. 10,65 mld. 9,18 mld. 8,6 mld. 7,85 mld. 14,79 mld. 1.018 mld. 14,84 mld. 102 mld. 39,82 mld. 514 mld. 39,98 mld. 39,11 mld. 1.703 mld. | 230 mld. 11,08 mld. 9,55 mld. 8,95 mld. 8,17 mld. 15,4 mld. 1.059 mld. 15,45 mld. 106 mld. 41,45 mld. 535 mld. 41,61 mld. 40,7 mld. 1.773 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 28-08-26 | CZK 1.389,00 | +0,14% | 87.570 |
| 27-08-26 | CZK 1.387,00 | +0,22% | 47.721 |
| 26-08-26 | CZK 1.384,00 | 0,00% | 76.661 |
| 25-08-26 | CZK 1.384,00 | +0,58% | 79.886 |
| 24-08-26 | CZK 1.376,00 | +0,07% | 74.423 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















