1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Canada
  4. CANADIAN NATIONAL STOCK EXCHANGE
  5. Carlyle Commodities Corp.
  6. Koersen
  7. Weergave 5 dagen
    CCC   CA14307R1010

CARLYLE COMMODITIES CORP.

(CCC)
Vertraagde tijd CANADIAN NATIONAL STOCK EXCHANGE  -  20:23 23-06-2022
0.0500 CAD   +42.86%
14/06Carlyle voltooit bijgewerkte NI 43-101 bronberekening van zijn 100% eigendom van het Newton Project in BC
CI
02/06Carlyle Commodities Corp. Ontvangt opsporingsvergunning voor Newton-project
CI
17/05Carlyle kondigt de uitvoerende veranderingen aan
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd CANADIAN NATIONAL STOCK EXCHANGE - 23/06 20:23:49
17/06/2022 20/06/2022 21/06/2022 22/06/2022 23/06/2022 Datum
0.045(c) 0.055(c) 0.045(c) 0.035(c) 0.05(c) Koers
-10.00% +22.22% -18.18% -22.22% +42.86% Variatie
53 000 1 000 50 500 23 000 77 521 Volume
0.05 0.055 0.045 0.05 0.045 Opening
0.055 0.055 0.045 0.05 0.05 Hoger
0.045 0.055 0.045 0.035 0.045 Lager
Prestaties
1 dag 42.86%
5 dagen 0.00%
1 week 11.11%
Lopende maand 100.0%
1 maand 66.67%
3 maanden 100.0%
6 maanden 66.67%
Lopend jaar 100.0%
1 jaar -52.38%
3 jaren -93.20%
Volumes CANADIAN NATIONAL STOCK EXCHANGE
Dagvolume 77 521
Geschat dagvolume 77 521
Gem. dagvolume (20 daags) 188 711
Dagvolumeratio 0.41
Gem. dagvolume (20 daags) CAD 9 435.57
Gem. dagvolume (20 daags) USD 7 313.51
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 3 633 137
Recordvolume 2 3 000 321
Recordvolume 3 2 303 225
Basisgegevens
Aantal aandelen 67 746 936
Marktkapitalisatie CAD 2 371 143
Marktkapitalisatie USD 2 670 780
Percentage vrij verhandelbaar 88.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CAD 2 977 818
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 2 308 107
KoersuitschietersKoers 
1 week 0.04
0.06
1 maand 0.02
0.06
Lopend jaar 0.02
0.06
1 jaar 0.02
0.11
3 jaren 0.00
0.81
5 jaren 0.00
3.50
10 jaren 0.00
3.50
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 0.05
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 0.04
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 0.03
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 0.03
Price spread / (MMA5) 0.00%
Price spread / (MMA20) -20.00%
Price spread / (MMA50) -40.00%
Price spread / (MMA100) -40.00%
RSI 9 dagen 55.20
RSI 14 dagen 54.92
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
CARLYLE COMMODITIES CORP.42.86%0.00%100.00%-52.38%-93.20%3
IMPALA PLATINUM HOLDINGS LIMITED2.62%2.55%-20.24%-25.93%149.22%9 612
SIBANYE STILLWATER LIMITED-0.45%-1.91%-14.42%-29.38%149.38%7 524
KOREA ZINC COMPANY, LTD.-0.20%-4.27%-3.52%10.79%2.92%6 751
CHINA MINMETALS RARE EARTH CO., LTD.0.16%-3.67%-19.91%60.67%93.62%4 582
SINO-PLATINUM METALS CO.,LTD4.27%0.60%-28.02%-20.56%20.40%1 619
SILVERCREST METALS INC.2.07%4.35%-11.20%-16.85%71.76%1 003
A-MARK PRECIOUS METALS, INC.4.23%7.86%9.66%37.52%401.52%771
SAYONA MINING LIMITED8.70%-10.71%-3.85%92.31%1,462.50%716
FURUYA METAL CO., LTD.2.61%-1.93%-28.25%17.66%161.24%447
ADRIATIC METALS PLC-1.25%3.40%-19.39%-25.75%99.49%366
GOLD ROYALTY CORP.5.10%-1.83%-45.53%-54.19%--.--%360
EURASIA MINING PLC0.00%-0.99%-71.43%-69.57%1,343.30%249
EMERITA RESOURCES CORP.0.00%-6.77%-58.39%3.33%1,205.26%190
VOX ROYALTY CORP.3.51%-2.64%-15.23%23.95%--.--%102
HPQ-SILICON RESOURCES INC.8.06%8.06%-27.17%-54.73%294.12%90
 Gemiddelde2.63%-0.53%-23.79%-3.38%419.59%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.26%-0.96%-15.68%-3.34%152.33%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
23-06-20220.0450.0500.0450.05077 521
22-06-20220.0500.0500.0350.03523 000
21-06-20220.0450.0450.0450.04550 500
20-06-20220.0550.0550.0550.0551 000
17-06-20220.0500.0550.0450.04553 000
16-06-20220.0550.0550.0450.050119 800
15-06-20220.0500.0550.0500.055154 250
Dagelijkse grafiek CARLYLE COMMODITIES CORP.
Duur : Periode :
Carlyle Commodities Corp. : Grafische technische analyse Carlyle Commodities Corp. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 100.0%
2021 -80.00%
2020 -28.57%
2019 -87.50%
2018 -18.37%