Koers CapitaLand Integrated Commercial Trust
Aandelen
C38U
SG1M51904654
commerciele vastgoed
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Singapore S.E.
10:04:43 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2,340 SGD | -1,27% |
|
+2,63% | -2,09% |
| 29/10 | CapitaLand Integrated Commercial Trust boekt hogere winst in derde kwartaal, omzet stijgt | MT |
| 22/10 | CapitaLand Integrated Commercial Trust : UOB Kay Hian geeft koopadvies | ZM |
| Marktkapitalisatie | 18,66 mld. 14,55 mld. 13,05 mld. 11,93 mld. 10,89 mld. 20,51 mld. 1.368 mld. 21,16 mld. 144 mld. 57,32 mld. 730 mld. 54,61 mld. 53,44 mld. 2.304 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
18,5x | k/w-verhouding 2027 * | 18x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 28,83 mld. 22,48 mld. 20,16 mld. 18,43 mld. 16,82 mld. 31,69 mld. 2.113 mld. 32,69 mld. 222 mld. 88,57 mld. 1.128 mld. 84,38 mld. 82,57 mld. 3.560 mld. | EV/omzet 2026 * |
16,6x | EV/omzet 2027 * | 15,9x |
| Vrij verhandelbaar |
78,99% | Dividendrendement 2026 * |
5,13% | Dividendrendement 2027 * | 5,36% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Singapore S.E.
| C38U | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| CPAMF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| M3T | Real Time | |
Boerse Muenchen
| M3T | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| M3T | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| M3T | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: CapitaLand Integrated Commercial Trust
| 1 dag | -1,27% | ||
| 1 week | +2,63% | ||
| Lopende maand | +2,63% | ||
| 1 maand | +4,46% | ||
| 3 maanden | -6,40% | ||
| 6 maanden | -1,27% | ||
| Lopend jaar | -2,09% |
| 1 week | 2,27 | 2,42 | |
| 1 maand | 2,2 | 2,42 | |
| Lopend jaar | 2,2 | 2,57 | |
| 1 jaar | 2,2 | 2,57 | |
| 3 jaar | 1,79 | 2,57 | |
| 5 jaar | 1,68 | 2,57 | |
| 10 jaar | 1,49 | 2,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Choon Siang Tan
CEO | Algemeen Directeur | 49 | 01-05-2025 |
Mei Lian Wong
DFI | Financieel Directeur/CFO | 55 | 06-08-2021 |
Jacqueline Lee
CIO | Chief Investment Officer | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Swee Lian Teo
CHM | Voorzitter | 67 | 12-04-2019 |
Neng Tong Yap
BRD | Directeur/Bestuurslid | 59 | 09-10-2019 |
Mun Wai Leo
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 01-01-2021 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17-05-25 | Gratis | 392 | 0,0000% | - | ||
| 15-05-25 | Gratis | Algemeen directeur | 3.233 | 0,0000% | ||
| 15-05-25 | Gratis | Bestuurder | 24.900 | 0,0003% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,27% | +2,63% | +1,30% | +27,17% | 14,79 mld. | ||
| -0,75% | -0,21% | +2,99% | +21,70% | 122 mld. | ||
| +1,04% | +5,27% | +26,82% | +95,78% | 73,3 mld. | ||
| -0,36% | +4,27% | +5,38% | +17,64% | 56,58 mld. | ||
| -3,20% | +1,98% | -10,85% | +26,32% | 40,93 mld. | ||
| -0,02% | +4,67% | +26,80% | +38,28% | 17,03 mld. | ||
| -0,35% | +0,13% | +26,54% | +20,50% | 16,71 mld. | ||
| +0,36% | +3,43% | +5,00% | +85,65% | 15,21 mld. | ||
| -1,55% | +0,82% | +9,43% | +22,82% | 13,94 mld. | ||
| -0,24% | +4,38% | -0,34% | +3,22% | 13,58 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,54% | +3,89% | +9,31% | +35,91% | 38,43 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,52% | +3,23% | +8,62% | +38,54% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,74 mld. 1,36 mld. 1,22 mld. 1,11 mld. 1,02 mld. 1,91 mld. 128 mld. 1,98 mld. 13,42 mld. 5,35 mld. 68,12 mld. 5,1 mld. 4,99 mld. 215 mld. | 1,82 mld. 1,42 mld. 1,27 mld. 1,16 mld. 1,06 mld. 2 mld. 134 mld. 2,07 mld. 14,03 mld. 5,6 mld. 71,24 mld. 5,33 mld. 5,22 mld. 225 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,04 mld. 812 mln. 728 mln. 665 mln. 607 mln. 1,14 mld. 76,28 mld. 1,18 mld. 8,02 mld. 3,2 mld. 40,7 mld. 3,05 mld. 2,98 mld. 128 mld. | 1,04 mld. 808 mln. 724 mln. 662 mln. 604 mln. 1,14 mld. 75,92 mld. 1,17 mld. 7,98 mld. 3,18 mld. 40,51 mld. 3,03 mld. 2,97 mld. 128 mld. |
| Nettoschuld | 10,17 mld. 7,93 mld. 7,11 mld. 6,5 mld. 5,93 mld. 11,18 mld. 745 mld. 11,53 mld. 78,36 mld. 31,24 mld. 398 mld. 29,77 mld. 29,13 mld. 1.256 mld. | 10,32 mld. 8,05 mld. 7,22 mld. 6,6 mld. 6,02 mld. 11,34 mld. 756 mld. 11,7 mld. 79,49 mld. 31,7 mld. 404 mld. 30,2 mld. 29,55 mld. 1.274 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | SGD 2,340 | -1,27% | 50.020.800 |
| 05-11-26 | SGD 2,370 | +1,72% | 51.027.800 |
| 04-11-26 | SGD 2,330 | +1,30% | 73.513.800 |
| 03-11-26 | SGD 2,300 | +0,44% | 42.680.100 |
| 02-11-26 | SGD 2,290 | +0,44% | 21.967.800 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















