Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Canada
  4. Toronto Stock Exchange
  5. Canadian Pacific Railway Limited
  6. Onderneming
    CP   CA13645T1003

CANADIAN PACIFIC RAILWAY LIMITED

(CP)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo Canadian Pacific Railway Limited
Canadian Pacific Railway Limited is samen met haar dochterondernemingen eigenaar en exploitant van een transcontinentale goederenspoorweg in Canada en de Verenigde Staten. De Vennootschap werkt via het segment van het spoorvervoer. Het bedrijf vervoert bulkgoederen, koopwaar en intermodaal verkeer over een netwerk van ongeveer 13.000 mijl. Zijn spoorweg voedt rechtstreeks in het hart van de Verenigde Staten vanuit de oost- en westkust. Zijn Bulkgoederen omvatten graan, steenkool, potas, meststoffen en zwavel. De Merchandise vracht bestaat uit afgewerkte voertuigen en machines, maar ook uit bos- en industrie- en consumentenproducten. Het Intermodale verkeer bestaat uit detailhandelsgoederen in overzeese containers die per trein, schip en vrachtwagen kunnen worden vervoerd en in binnenlandse containers en opleggers die per trein en vrachtwagen kunnen worden vervoerd. Zijn dochterondernemingen omvatten Canadian Pacific Railway Company, Soo Line Railroad Company, Delaware and Hudson Railway Company, Inc. en Mount Stephen Properties Inc.

Aantal werknemers : 11 890 mensen.
Verkoop per activiteit
2020
Grain1 829.0023.7%
Intermodal1 563.0020.3%
Energy, Chemicals and Plastics1 519.0019.7%
Metals, Minerals, and Consumer Products629.008.2%
Coal566.007.3%
Potash493.006.4%
Forest Products328.004.3%
Automotive324.004.2%
Fertilizers and Sulphur290.003.8%
Non-freight Excluding Leasing107.001.4%
Leasing62.000.8%
CAD in miljoenen
Verkoop per regio
20192020Delta
Canada5 675.0072.8%5 829.0075.6% +2.71%
United States2 117.0027.2%1 881.0024.4% -11.15%
CAD in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Keith Creel President, Chief Executive Officer & Director 51 2017
Nadeem Velani Chief Financial Officer & Executive Vice President 48 2016
Justin Meyer Vice President-Engineering - 2015
Pam Arpin Chief Information Officer - -
Mark Redd Executive Vice President-Operations - 2019
Ubavka Rebecca MacDonald Independent Director 66 2012
Isabelle Courville Chairman 57 2019
John Russell Baird Independent Director 50 2015
Matthew H. Paull Independent Director 69 2016
Gillian H. Denham Independent Director 59 2016
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Isabelle Courville Chairman 57 2019
Ubavka Rebecca MacDonald Independent Director 66 2012
Keith Creel President, Chief Executive Officer & Director 51 2017
John Russell Baird Independent Director 50 2015
Matthew H. Paull Independent Director 69 2016
Gillian H. Denham Independent Director 59 2016
Jane L. Peverett Independent Director 61 2016
Gordon T. Trafton Independent Director 66 2017
Edward Monser Independent Director 69 2018
Andrea Robertson Independent Director - 2019
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarZelf controlerenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 666 847 886 666 469 982 99.9% 0 0.0% 99.9%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
TCI Fund Management Ltd. 55 860 385 8,38%
Pershing Square Capital Management LP 49 204 450 7,38%
Royal Bank of Canada 41 885 110 6,28%
Fidelity Management & Research Co. LLC 34 733 280 5,21%
WCM Investment Management LLC 31 454 355 4,72%
FIL Investment Advisors (UK) Ltd. 21 682 915 3,25%
Fidelity Investments Canada ULC 20 532 530 3,08%
Egerton Capital (UK) LLP 16 874 935 2,53%
Mackenzie Financial Corp. 16 565 960 2,49%
Institutional Capital LLC 16 525 250 2,48%
Belangnemingen
NaamAandelen%Totale waarde
CANADIAN PACIFIC RAILWAY LIMITED (CP) 250 000 0,038% 19 227 500 USD
Bedrijfsgegevens
Canadian Pacific Railway Ltd.
Royal Canadian Pacific Pavilion
7550 Ogden Dale Road SE
Calgary, AB T2C 4X9

Phone : +1.403.319.7000
Web : http://www.cpr.ca
Merk portefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanCanadian Pacific Railway Limited