|
Slotkoers
Shanghai S.E.
30-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 15,77 CNY | -8,63% |
|
-20,75% | -37,99% |
| Marktkapitalisatie | 1,76 mld. 265 mln. 237 mln. 218 mln. 198 mln. 370 mln. 25,16 mld. 377 mln. 2,6 mld. 1,04 mld. 13,23 mld. 994 mln. 973 mln. 41,73 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-24,4x | k/w-verhouding 2027 * | -60,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,76 mld. 265 mln. 237 mln. 218 mln. 198 mln. 370 mln. 25,16 mld. 377 mln. 2,6 mld. 1,04 mld. 13,23 mld. 994 mln. 973 mln. 41,73 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,78x | EV/omzet 2027 * | 1,59x |
| Vrij verhandelbaar |
65,67% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| 1 dag | -8,63% | ||
| 1 week | -20,75% | ||
| 1 maand | -19,09% | ||
| 3 maanden | -28,32% | ||
| 6 maanden | -35,00% | ||
| Lopend jaar | -37,99% |
| 1 week | 15,74 | 19,87 | |
| 1 maand | 15,74 | 20,41 | |
| Lopend jaar | 15,38 | 35,92 | |
| 1 jaar | 15,38 | 35,92 | |
| 3 jaar | 12,09 | 43,5 | |
| 5 jaar | 12,09 | 70,23 | |
| 10 jaar | 12,09 | 70,23 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Shi Xu
CEO | Algemeen Directeur | 64 | 02-04-2002 |
Jie Lian Yan
DFI | Financieel Directeur/CFO | 50 | 13-09-2016 |
Rui Hua Liu
AUD | Comptroller/Controller/Auditor | 55 | 13-09-2016 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Shi Xu
CHM | Voorzitter | 64 | 02-04-2002 |
Hao Peng Yin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 31-03-2019 |
Rui Hua Liu
CHM | Voorzitter | 55 | 13-09-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26-07-23 | Verkoop | 97.819 | 0,0853% | |||
| 21-06-23 | Verkoop | 30.293 | 0,0512% | |||
| 16-06-23 | Overige | 220.500 | 0,3726% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -8,63% | -20,75% | -39,92% | -55,99% | 265 mln. | ||
| -1,55% | -0,50% | +0,79% | +50,81% | 3.876 mld. | ||
| -6,27% | -6,42% | -8,16% | +1.133,98% | 442 mld. | ||
| -6,37% | +3,57% | -50,24% | +23,57% | 396 mld. | ||
| -3,86% | -3,86% | +66,12% | +198,84% | 300 mld. | ||
| -0,86% | -1,13% | -8,30% | +61,27% | 272 mld. | ||
| -4,10% | -2,77% | +84,48% | +461,66% | 257 mld. | ||
| -4,15% | -33,87% | -42,82% | -11,44% | 109 mld. | ||
| -2,17% | -24,40% | +57,45% | +137,45% | 99,98 mld. | ||
| +0,85% | -5,15% | -26,47% | -54,04% | 97,39 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,44% | -9,60% | +3,29% | +194,61% | 584,99 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,40% | -2,10% | +2,96% | +155,57% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 993 mln. 149 mln. 134 mln. 123 mln. 111 mln. 208 mln. 14,17 mld. 212 mln. 1,47 mld. 588 mln. 7,45 mld. 560 mln. 548 mln. 23,5 mld. | 1,11 mld. 167 mln. 149 mln. 137 mln. 124 mln. 232 mln. 15,82 mld. 237 mln. 1,64 mld. 657 mln. 8,32 mld. 625 mln. 612 mln. 26,25 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -104 mln. -15,63 mln. -13,99 mln. -12,87 mln. -11,66 mln. -21,8 mln. -1,48 mld. -22,21 mln. -154 mln. -61,62 mln. -780 mln. -58,64 mln. -57,39 mln. -2,46 mld. | -30 mln. -4,51 mln. -4,04 mln. -3,71 mln. -3,36 mln. -6,29 mln. -428 mln. -6,41 mln. -44,28 mln. -17,78 mln. -225 mln. -16,92 mln. -16,56 mln. -710 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 30-10-26 | CN¥ 15,77 | -8,63% | 5.541.004 |
| 29-10-26 | CN¥ 17,26 | -6,35% | 4.029.678 |
| 28-10-26 | CN¥ 18,43 | +1,54% | 3.676.492 |
| 27-10-26 | CN¥ 18,15 | -9,20% | 5.974.951 |
| 26-10-26 | CN¥ 19,99 | +0,45% | 4.626.739 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















