Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

BED BATH & BEYOND INC.

(BBBY)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe BZX  -  18:09 08-12-2022
3.175 USD   -2.76%
25/11Bed Bath & Beyond slaagt er naar verluidt niet in de schappen voor de feestdagen te bevoorraden
MT
21/11Social Buzz: Wallstreetbets aandelen overwegend omlaag Premarket; Coinbase Global klaar om te zakken, Walt Disney om te stijgen
MT
17/11Bed Bath & Beyond Inc. Verhoogt Scott Lindblom tot Chief Technology and Digital Officer
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 08/12 17:54:31
02/12/2022 05/12/2022 06/12/2022 07/12/2022 08/12/2022 Datum
3.6(c) 3.61(c) 3.34(c) 3.265(c) 3.1886 Koers
+1.69% +0.28% -7.48% -2.25% -2.34% Variatie
11 313 504 21 976 826 12 809 333 6 414 545 5 115 943 Volume
3.52 3.54 3.54 3.3 3.32 Opening
3.73 4.18 3.65 3.4294 3.33 Hoger
3.37 3.53 3.2 3.22 3.13 Lager
Prestaties
1 dag -2.76%
5 dagen 5.03%
1 week -9.89%
Lopende maand -6.18%
1 maand -20.25%
3 maanden -61.29%
6 maanden -60.86%
Lopend jaar -78.12%
1 jaar -83.40%
3 jaren -79.30%
5 jaren -86.18%
10 jaren -94.48%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 5 115 943
Geschat dagvolume 13 779 128
Gem. dagvolume (20 daags) 13 508 894
Dagvolumeratio 1.02
Gem. dagvolume (20 daags) USD 43 074 458.93
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 395 319 900
Recordvolume 2 261 697 600
Recordvolume 3 174 914 300
Basisgegevens
Aantal aandelen 80 362 700
Marktkapitalisatie USD 262 384 216
Percentage vrij verhandelbaar 24.4%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 274 245 750
KoersuitschietersKoers 
1 week 3.13
4.18
1 maand 2.96
4.18
Lopend jaar 2.96
30.06
1 jaar 2.96
30.06
3 jaren 2.96
53.90
5 jaren 2.96
53.90
10 jaren 2.96
80.82
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 3.50
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 3.49
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 4.49
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 6.72
Price spread / (MMA5) 9.70%
Price spread / (MMA20) 9.34%
Price spread / (MMA50) 40.88%
Price spread / (MMA100) 110.70%
RSI 9 dagen 41.63
RSI 14 dagen 39.38
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
BED BATH & BEYOND INC.-2.34%5.03%-78.12%-83.40%-79.30%381
NITORI HOLDINGS CO., LTD.0.95%1.19%-7.69%-13.73%-9.01%13 016
WILLIAMS-SONOMA, INC.2.47%-3.33%-32.27%-37.28%64.03%7 442
RH1.09%-6.20%-50.57%-54.09%11.60%6 217
DUNELM GROUP PLC-1.97%-1.59%-29.72%-29.16%-8.79%2 427
BRISCOE GROUP LIMITED-1.62%-3.75%-28.59%-28.17%28.84%701
NICK SCALI LIMITED-0.18%-2.65%-28.47%-23.80%64.13%598
HAVERTY FURNITURE COMPANIES, INC.-0.38%-0.92%1.80%-0.70%48.40%505
MAISONS DU MONDE0.53%-4.66%-44.45%-43.51%-6.84%502
TEMPLE & WEBSTER GROUP LTD-1.08%-11.97%-57.62%-55.94%115.09%374
HOME24 SE0.00%-0.27%-35.60%-41.46%62.39%263
INTERNATIONAL HOUSEWARES RETAIL COMPANY LIMITED0.35%0.00%0.71%4.81%57.22%260
ADAIRS LIMITED1.84%-5.24%-44.89%-38.10%-3.91%249
LEWIS GROUP LIMITED1.01%1.01%5.26%7.48%49.57%171
FOURLIS HOLDINGS S.A.0.83%0.84%-21.56%-23.06%-44.07%158
VENTE-UNIQUE.COM2.00%-4.76%-36.45%-35.65%150.61%101
 Gemiddelde0.39%-2.82%-27.34%-27.49%38.62%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.98%-1.96%-25.27%-29.27%17.57%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
07-12-20223.303.433.223.276 381 605
06-12-20223.543.653.203.3412 809 330
05-12-20223.544.183.533.6121 976 830
02-12-20223.523.733.373.6011 313 500
01-12-20223.403.843.313.5428 127 540
30-11-20223.163.413.113.4011 648 190
29-11-20223.083.472.993.1814 858 970
Dagelijkse grafiek BED BATH & BEYOND INC.
Duur : Periode :
Bed Bath & Beyond Inc. : Grafische technische analyse Bed Bath & Beyond Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -77.61%
2021 -17.91%
2020 2.66%
2019 52.83%
2018 -48.52%
2017 -45.89%
2016 -15.77%
2015 -36.65%
2014 -5.14%
2013 43.62%
2012 -3.55%
2011 17.95%
2010 27.30%
2009 51.89%
2008 -13.51%
2007 -22.86%
2006 5.39%
2005 -9.24%
2004 -8.12%
2003 25.54%
2002 1.86%
2001 51.51%
2000 28.78%
1999 1.83%
1998 77.27%
1997 58.76%
1996 24.96%
1995 29.37%
1994 -13.04%
1993 86.49%
1992 117.7%