|
Beurs gesloten -
Nasdaq Riga
15:30:00 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,3300 EUR | -7,30% |
|
-7,82% | -9,84% |
| 02/09 | AS Rigas kugu buvetava rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| 27/05 | AS Rigas kugu buvetava rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 31 maart 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 636K 547K 515K 470K 880K 60,06 mln. 883K 6,09 mln. 2,36 mln. 30,82 mln. 2,39 mln. 2,34 mln. 99,27 mln. | k/w-verhouding 2021 |
-2,43x | k/w-verhouding 2022 | 0,58x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,34 mln. 2,87 mln. 2,7 mln. 2,47 mln. 4,62 mln. 315 mln. 4,63 mln. 31,94 mln. 12,4 mln. 162 mln. 12,54 mln. 12,26 mln. 521 mln. | EV/omzet 2021 |
1,83x | EV/omzet 2022 | 1,96x |
| Vrij verhandelbaar |
50,14% | Dividendrendement 2021 * |
-
| Dividendrendement 2022 | - |
Nasdaq RigaEUR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq Riga
| RKB1R | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| UW3 | Vertraagde tijd |
| 1 dag | -7,30% | ||
| 1 week | -7,82% | ||
| Lopende maand | -8,33% | ||
| 1 maand | +2,48% | ||
| 3 maanden | -7,82% | ||
| 6 maanden | -14,51% | ||
| Lopend jaar | -9,84% |
| 1 week | 0,33 | 0,36 | |
| 1 maand | 0,3 | 0,36 | |
| Lopend jaar | 0,3 | 0,4 | |
| 1 jaar | 0,3 | 0,4 | |
| 3 jaar | 0,05 | 0,48 | |
| 5 jaar | 0,04 | 0,48 | |
| 10 jaar | 0,02 | 0,48 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Corporate Officer/Principal | 37 | - | |
| Corporate Officer/Principal | - | 09-04-2024 | |
Ainars Tropinš
PRN | Corporate Officer/Principal | - | 20-05-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Einars Buks
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 15-05-2024 |
Irina Melnika
CHM | Voorzitter | - | 15-05-2024 |
Romans Asminins
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 15-05-2024 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -7,30% | -7,82% | +2,48% | +522,64% | 4,48 mln. | ||
| +2,43% | -4,75% | +2,93% | - | 7,01 mld. | ||
| -1,47% | -2,90% | +1.989,29% | - | 6,89 mld. | ||
| -1,96% | +2,16% | +400,16% | +299,65% | 1,39 mld. | ||
| -2,65% | -6,88% | -27,20% | -67,79% | 700 mln. | ||
| +1,12% | 0,00% | +25,06% | +142,86% | 598 mln. | ||
| -1,28% | -.--% | -.--% | -.--% | 85,28 mln. | ||
| +0,92% | +0,92% | -35,20% | -27,79% | 74,99 mln. | ||
| +2,35% | +2,62% | -2,00% | +15,98% | 72,83 mln. | ||
| 0,00% | -4,35% | +210,59% | +473,91% | 66,7 mln. | ||
| Gemiddelde | -0,78% | +0,56% | +256,61% | +169,93% | 1,69 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,18% | -0,66% | +846,24% | +163,04% |
| 2021 | 2022 | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,1 mln. 1,8 mln. 1,7 mln. 1,55 mln. 2,9 mln. 198 mln. 2,91 mln. 20,05 mln. 7,78 mln. 102 mln. 7,87 mln. 7,7 mln. 327 mln. | 1,67 mln. 1,44 mln. 1,36 mln. 1,24 mln. 2,32 mln. 158 mln. 2,32 mln. 16,02 mln. 6,22 mln. 81,14 mln. 6,29 mln. 6,15 mln. 261 mln. |
| Nettowinst (verlies) | -286K -246K -231K -211K -395K -26,96 mln. -396K -2,73 mln. -1,06 mln. -13,83 mln. -1,07 mln. -1,05 mln. -44,56 mln. | 1,01 mln. 866K 815K 745K 1,39 mln. 95,05 mln. 1,4 mln. 9,63 mln. 3,74 mln. 48,77 mln. 3,78 mln. 3,7 mln. 157 mln. |
| Nettoschuld | 3,14 mln. 2,7 mln. 2,54 mln. 2,32 mln. 4,35 mln. 297 mln. 4,36 mln. 30,05 mln. 11,66 mln. 152 mln. 11,79 mln. 11,54 mln. 490 mln. | 2,7 mln. 2,33 mln. 2,19 mln. 2 mln. 3,74 mln. 255 mln. 3,75 mln. 25,86 mln. 10,03 mln. 131 mln. 10,15 mln. 9,93 mln. 422 mln. |
Werknemers
38
Sector
Scheepsbouw
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | € 0,3300 | -7,30% | 22 |
| 02-09-26 | € 0,3560 | -1,11% | 870 |
| 31-08-26 | € 0,3600 | +0,56% | 200 |
| 28-08-26 | € 0,3580 | +12,58% | 519 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















