Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Nederland
  4. Euronext Amsterdam
  5. ArcelorMittal
  6. Onderneming
    MT   LU1598757687

ARCELORMITTAL

(MT)
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Beroep
Logo ArcelorMittal
ArcelorMittal is wereldwijd nį 1 op het gebied van metaalindustrie. De omzet per activiteit is als volgt onderverdeeld:

- verkoop van plat koolstofstaal (59,3%): warm- en koudgewalste spoelen, gecoat plaatstaal, enz.;

- verkoop van lang koolstofstaal (20,9%): balken, rond betonstaal, walsdraad, machinedraad, zaagdraad, beschoeiingsplanken, rails voor openbaar vervoer, speciale profielen en draadtrekproducten;

- verkoop van ijzer ore en steenkool (2,7%);

- verkoop van buisproducten (2,5%);

- andere (14,6%): voornamelijk verwerking, distributie en verhandeling van staal.

De producten van het concern zijn voornamelijk bestemd voor de sectoren automobiel, huishoudapparatuur, verpakking en bouw.

De geografische verdeling van de omzet is als volgt: Duitsland (7,9%), Frankrijk (5,8%), Spanje (5,3%), Europa (30,4%), Verenigde Staten (18,8%), Amerika (19,1%), AziŽ en Afrika (12,7%).

Aantal werknemers : 167 743 mensen.
Verkoop per activiteit
20192020Delta
Europe33 493.0053.1%24 552.3052.5% -26.69%
NAFTA16 509.3026.2%11 731.0025.1% -28.94%
Brazil6 188.979.8%4 866.7810.4% -21.36%
ACIS5 795.859.2%4 296.599.2% -25.87%
Mining1 040.881.6%1 272.842.7% +22.28%
Others63.440.1%9.650% -84.79%
EUR in miljoenen
Verkoop per regio
2020
United States8 764.2318.8%
Brazil3 856.238.3%
Germany3 684.297.9%
Poland2 834.276.1%
Italy2 802.696%
Other Europe2 761.475.9%
France2 732.525.8%
Spain2 471.115.3%
Canada2 225.494.8%
Mexico1 497.403.2%
Rest of Asia1 476.353.2%
China1 422.843%
South Africa1 198.272.6%
Belgium1 117.572.4%
Turkey943.002%
United Kingdom847.391.8%
Netherlands770.191.6%
Other Americas764.931.6%
Russia705.281.5%
Czech Republic659.661.4%
EUR in miljoenen
Managers
Naam Titel Leeftijd Van
Aditya Mittal Chief Executive Officer & Director 44 2021
Genuino Christino Chief Financial Officer & Executive Vice President 48 2021
Pinakin Chaubal Chief Technology Officer - -
Henk Scheffer Secretary & Group Compliance Officer - -
Suzanne P. Nimocks Independent Non-Executive Director 61 2011
Bruno Lafont Lead Independent Non-Executive Director 65 2017
Tye W. Burt Independent Non-Executive Director 63 2012
Karyn F. Ovelmen Independent Non-Executive Director 56 2015
Karel de Gucht Independent Non-Executive Director 66 2016
Etienne Schneider Independent Non-Executive Officer 50 2020
Bestuurders
Naam Titel Leeftijd Van
Lakshmi Mittal Executive Chairman 70 2021
Michel Wurth Non-Independent Non-Executive Director 67 2014
Vanisha Mittal Bhatia Non-Independent Non-Executive Director 41 2004
Aditya Mittal Chief Executive Officer & Director 44 2021
Suzanne P. Nimocks Independent Non-Executive Director 61 2011
Bruno Lafont Lead Independent Non-Executive Director 65 2017
Tye W. Burt Independent Non-Executive Director 63 2012
Karyn F. Ovelmen Independent Non-Executive Director 56 2015
Karel de Gucht Independent Non-Executive Director 66 2016
Etienne Schneider Independent Non-Executive Officer 50 2020
Aandelen
Stemming AantalPercentage vrij verhandelbaarBedrijfseigen aandelenDrijvend Totaal
Aandeel A 1 1 102 809 772 617 150 159 56.0% 22 075 359 2.0% 56.0%
Aandeelhouders
NaamAandelen%
Mittal Lakshmi Niwas Family 377 060 673 36,5%
ArcelorMittal 27 113 321 2,63%
Norges Bank Investment Management 19 489 187 1,89%
The Vanguard Group, Inc. 17 774 913 1,72%
BlackRock Investment Management (UK) Ltd. 17 263 528 1,67%
BlackRock Fund Advisors 12 779 578 1,24%
Lyxor International Asset Management SAS 11 587 496 1,12%
Templeton Global Advisors Ltd. 11 288 986 1,09%
Capital Research & Management Co. (World Investors) 9 893 012 0,96%
Amundi Asset Management SA (Investment Management) 7 004 915 0,68%
Belangnemingen
NaamAandelen%Totale waarde
ARCELORMITTAL (MT) 27 113 321 2,63% 908 808 153 USD
CLEVELAND-CLIFFS INC. (CLF) 38 186 671 7,64% 896 241 168 USD
CHINA ORIENTAL GROUP COMPANY LIMITED (581) 1 377 491 891 37,0% 510 099 022 USD
EREGLI DEMIR VE «ELIK FABRIKALARI T.A.S. (EREGL) 177 449 973 5,07% 400 806 254 USD
PJSC ARCELORMITTAL KRYVYI RIH 3 671 506 780 95,1% 367 150 678 USD
ARCELORMITTAL SOUTH AFRICA LTD (ACL) 771 489 400 67,8% 348 273 460 USD
STALPRODUKT S.A. (STP) 1 066 100 19,1% 89 101 546 USD
STALPROFIL S.A. (STF) 5 508 800 31,5% 15 826 562 USD
Markten en indices
- International Market
- IBEX 35 / AEX, CAC 40, CAC All Shares, CAC All-Tradable, CAC Large 60, Euronext 100, Euronextģ CDP Environment France EW, Euronextģ CDP Environment France Ex Oil, FTSE Eurotop 100, LuxX, PEA, SBF 120, STOXX Europe 600
Bedrijfsgegevens
ArcelorMittal
24-26 Boulevard d'Avranches
LU-1160 Luxemburg

Telefoon : +352 4792 1
Fax : +352 4792 2675
Internet : https://corporate.arcelormittal.com/investors
Merk portefeuille
In samenwerking metMijn merken op de beurs
Meer merken vanArcelorMittal