ANYWHERE REAL ESTATE INC.

(HOUS)
  Rapport
Vertraagde tijd Nyse  -  22:02 11-08-2022
12.55 USD   +3.29%
29/07ANYWHERE REAL ESTATE INC. : Berenberg Bank herhaalt koopadvies
MM
28/07Anywhere Real Estate aangepaste winst per aandeel en inkomsten in Q2 lager; operationele EBITDA-graad voor 2022 verlaagd
MT
28/07Winstflits (HOUS) ANYWHERE REAL ESTATE boekt inkomsten in het tweede kwartaal $2,14B
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 11/08 22:02:23
04/08/2022 05/08/2022 08/08/2022 09/08/2022 10/08/2022 Datum
10.54(c) 10.89(c) 11.82(c) 11.83(c) 12.15(c) Koers
+1.05% +3.32% +8.54% +0.08% +2.70% Variatie
1 236 344 1 499 110 1 157 583 1 362 276 1 742 481 Volume
10.42 10.32 11.11 11.73 12 Opening
10.82 11.02 11.97 11.83 12.52 Hoger
10.42 10.32 11.11 11.27 11.95 Lager
Prestaties
1 dag 3.29%
5 dagen 16.49%
1 week 19.07%
Lopende maand 26.38%
1 maand 23.89%
3 maanden 27.15%
6 maanden -27.87%
Lopend jaar -25.34%
1 jaar -27.37%
3 jaren 112.0%
5 jaren -62.96%
Volumes Nyse
Dagvolume 908 753
Geschat dagvolume 908 753
Gem. dagvolume (20 daags) 1 381 260
Dagvolumeratio 0.66
Gem. dagvolume (20 daags) USD 17 334 816.14
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 46 420 750
Recordvolume 2 29 153 430
Recordvolume 3 25 225 140
Basisgegevens
Aantal aandelen 114 363 000
Marktkapitalisatie USD 1 389 510 450
Percentage vrij verhandelbaar 97.3%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 1 396 488 738
KoersuitschietersKoers 
1 week 11.11
12.64
1 maand 9.33
12.64
Lopend jaar 9.06
20.59
1 jaar 9.06
21.03
3 jaren 2.09
21.03
5 jaren 2.09
35.00
10 jaren 2.09
55.28
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 11.45
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 10.49
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 10.62
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 11.87
Price spread / (MMA5) -8.80%
Price spread / (MMA20) -16.39%
Price spread / (MMA50) -15.42%
Price spread / (MMA100) -5.45%
RSI 9 dagen 77.13
RSI 14 dagen 67.94
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ANYWHERE REAL ESTATE INC.3.29%16.49%-25.34%-27.37%111.99%1 390
CHINA RESOURCES MIXC LIFESTYLE SERVICES LIMITED1.64%-1.45%-6.33%-24.92%--.--%9 744
COUNTRY GARDEN SERVICES HOLDINGS COMPANY LIMITED0.00%0.00%-69.68%-78.00%-21.68%5 939
OPENDOOR TECHNOLOGIES INC.0.84%14.01%-59.00%-58.69%--.--%3 736
POLY PROPERTY SERVICES CO., LTD.0.00%-3.53%-33.12%-13.96%--.--%2 849
GREENTOWN SERVICE GROUP CO. LTD.1.25%-1.52%-9.72%-27.05%2.85%2 659
RELO GROUP, INC.0.60%1.48%5.48%-9.31%-22.43%2 533
KATITAS CO., LTD.-1.17%0.60%-23.73%-4.12%61.68%1 969
REDFIN CORPORATION2.88%32.10%-68.85%-78.31%-37.48%1 261
CIFI EVER SUNSHINE SERVICES GROUP LIMITED0.45%-5.46%-62.75%-72.79%17.80%999
5I5J HOLDING GROUP CO., LTD.1.59%0.79%-18.79%-26.72%-42.18%879
YUEXIU SERVICES GROUP LIMITED1.67%3.40%6.73%-13.92%--.--%696
C&D PROPERTY MANAGEMENT GROUP CO. LIMITED1.16%-3.58%-21.35%-21.35%--.--%589
NIHON HOUSING CO.,LTD.0.86%-2.34%10.20%36.69%83.20%567
SVENSKA NYTTOBOSTÄDER AB (PUBL)0.97%-4.04%-25.71%-22.39%--.--%466
HUBEI GUOCHUANG HI-TECH MATERIAL CO.,LTD1.68%-6.21%-9.04%0.67%-18.60%405
 Gemiddelde0.96%1.62%-25.71%-27.61%2.57%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.87%1.68%-29.26%-36.13%-4.85%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
10-08-202212.0012.5211.9512.151 747 370
09-08-202211.7311.8311.2711.831 362 276
08-08-202211.1111.9711.1111.821 157 583
05-08-202210.3211.0210.3210.891 499 110
04-08-202210.4210.8210.4210.541 236 344
03-08-202210.6610.8810.4310.431 462 038
02-08-20229.9010.569.8710.471 526 349
Dagelijkse grafiek ANYWHERE REAL ESTATE INC.
Duur : Periode :
Anywhere Real Estate Inc. : Grafische technische analyse Anywhere Real Estate Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -25.34%
2021 28.13%
2020 35.54%
2019 -34.06%
2018 -44.60%
2017 2.99%
2016 -29.83%
2015 -17.58%
2014 -10.07%
2013 17.90%
2012 22.69%