Koers Anand Rathi Share and Stock Brokers Limited
Aandelen
ARSSBL
INE549H01021
Diensten op het gebied van investeringsbankieren & makelaardij
|
Vertraagde tijd
NSE India S.E.
06:32:25 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 519,70 INR | +0,92% |
|
+1,82% | -17,63% |
| Marktkapitalisatie | 32,46 mld. 343 mln. 295 mln. 277 mln. 254 mln. 473 mln. 477 mln. 3,28 mld. 1,28 mld. 16,59 mld. 1,29 mld. 1,26 mld. 53,42 mld. | k/w-verhouding 2025 * |
-
| k/w-verhouding 2026 | 17,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 39,89 mld. 422 mln. 363 mln. 341 mln. 312 mln. 582 mln. 586 mln. 4,03 mld. 1,57 mld. 20,38 mld. 1,58 mld. 1,55 mld. 65,65 mld. | EV/omzet 2025 * |
-
| EV/omzet 2026 | 4,44x |
| Vrij verhandelbaar |
99,95% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | 1,2% |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| ARSSBL | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| ARSSBL | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Anand Rathi Share and Stock Brokers Limited
| 1 dag | +0,79% | ||
| 1 week | +1,82% | ||
| Lopende maand | +2,01% | ||
| 1 maand | +0,71% | ||
| 3 maanden | -1,53% | ||
| 6 maanden | +5,88% | ||
| Lopend jaar | -17,63% |
| 1 week | 500 | 529,4 | |
| 1 maand | 479,2 | 546,05 | |
| Lopend jaar | 416 | 714,3 | |
| 1 jaar | 416 | 794,85 | |
| 3 jaar | 416 | 794,85 | |
| 5 jaar | 416 | 794,85 | |
| 10 jaar | 416 | 794,85 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 59 | 22-11-1991 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 22-08-2022 | |
| Compliance Officer | - | 01-04-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 59 | 22-11-1991 | |
| Directeur/Bestuurslid | 53 | 15-07-2017 | |
| Directeur/Bestuurslid | 55 | 15-01-2018 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,92% | +1,82% | - | - | 343 mln. | ||
| +2,52% | +1,07% | +46,20% | +153,24% | 341 mld. | ||
| +3,34% | -0,28% | +42,07% | +217,02% | 314 mld. | ||
| +2,83% | +4,12% | +45,36% | +232,15% | 232 mld. | ||
| +1,98% | +2,16% | +14,72% | +82,45% | 191 mld. | ||
| +1,42% | -0,25% | -6,48% | +24,49% | 62,28 mld. | ||
| +1,84% | +1,13% | +58,98% | +182,93% | 30,66 mld. | ||
| +2,70% | +8,39% | +116,53% | +202,40% | 29,93 mld. | ||
| +1,51% | -0,21% | +1,16% | +53,81% | 28,38 mld. | ||
| +3,51% | +1,31% | -6,92% | +43,45% | 26,09 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,74% | +0,28% | +34,62% | +132,44% | 125,56 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,38% | +0,04% | +37,48% | +163,99% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 7,06 mld. 74,67 mln. 64,25 mln. 60,29 mln. 55,16 mln. 103 mln. 104 mln. 713 mln. 278 mln. 3,61 mld. 280 mln. 274 mln. 11,62 mld. | 7,58 mld. 80,23 mln. 69,03 mln. 64,78 mln. 59,27 mln. 111 mln. 111 mln. 766 mln. 298 mln. 3,88 mld. 301 mln. 295 mln. 12,48 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,04 mld. 10,96 mln. 9,43 mln. 8,85 mln. 8,1 mln. 15,11 mln. 15,23 mln. 105 mln. 40,77 mln. 529 mln. 41,16 mln. 40,26 mln. 1,71 mld. | 1,29 mld. 13,68 mln. 11,77 mln. 11,04 mln. 10,1 mln. 18,86 mln. 19 mln. 131 mln. 50,87 mln. 661 mln. 51,35 mln. 50,23 mln. 2,13 mld. |
| Nettoschuld | 8,96 mld. 94,79 mln. 81,56 mln. 76,54 mln. 70,02 mln. 131 mln. 132 mln. 905 mln. 353 mln. 4,58 mld. 356 mln. 348 mln. 14,75 mld. | 7,43 mld. 78,63 mln. 67,65 mln. 63,49 mln. 58,09 mln. 108 mln. 109 mln. 751 mln. 292 mln. 3,8 mld. 295 mln. 289 mln. 12,23 mld. |
Werknemers
2.214
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 519,70 | +0,92% | 86.617 |
| 03-09-26 | ₹ 514,95 | +1,31% | 106.069 |
| 02-09-26 | ₹ 508,30 | -0,10% | 199.206 |
| 01-09-26 | ₹ 508,80 | +0,01% | 183.696 |
| 31-08-26 | ₹ 508,75 | -0,19% | 123.094 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















