|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
11:02:28 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2.103,75 INR | -0,44% |
|
+2,90% | +39,32% |
| 08/06 | Amic Forging Limited keurt bestuursbenoemingen goed | CI |
| 30/05 | Amic Forging Limited rapporteert resultaten over het volledige boekjaar eindigend op 31 maart 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 24,35 mld. 259 mln. 232 mln. 212 mln. 194 mln. 365 mln. 377 mln. 2,56 mld. 1,02 mld. 12,99 mld. 972 mln. 951 mln. 41,02 mld. | k/w-verhouding 2025 |
31,9x | k/w-verhouding 2026 | 48,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 24,34 mld. 259 mln. 232 mln. 212 mln. 194 mln. 365 mln. 377 mln. 2,56 mld. 1,02 mld. 12,99 mld. 972 mln. 951 mln. 41 mld. | EV/omzet 2025 |
9,18x | EV/omzet 2026 | 9,74x |
| Vrij verhandelbaar |
38,84% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
| 1 dag | -0,44% | ||
| 1 week | +2,90% | ||
| Lopende maand | +2,90% | ||
| 1 maand | -17,66% | ||
| 3 maanden | +11,24% | ||
| 6 maanden | +37,35% | ||
| Lopend jaar | +39,32% |
| 1 week | 2.000 | 2.145 | |
| 1 maand | 1.940 | 2.530 | |
| Lopend jaar | 1.065 | 2.605 | |
| 1 jaar | 1.065 | 2.605 | |
| 3 jaar | 239,4 | 2.605 | |
| 5 jaar | 239,4 | 2.605 | |
| 10 jaar | 239,4 | 2.605 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 72 | 05-01-2023 | |
Neha Fatehpuria
CMP | Compliance Officer | 42 | 01-03-2023 |
Prakash Dhali
SAM | Verkoop & Marketing | 40 | 01-01-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 72 | 05-01-2023 | |
Rashmi Chamaria
BRD | Directeur/Bestuurslid | 47 | 02-12-2022 |
Pravin Poddar
BRD | Directeur/Bestuurslid | 40 | 01-03-2023 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16-12-24 | Koop | Algemeen directeur | 16.300 | 0,1554% | ||
| 16-12-24 | Koop | Bestuurder | 4.700 | 0,0448% | ||
| 16-12-24 | Koop | 1.000 | 0,0095% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,44% | +2,90% | +31,35% | - | 259 mln. | ||
| -0,29% | -10,55% | +69,34% | +59,98% | 55,58 mld. | ||
| -14,65% | +3,26% | -2,23% | -10,43% | 49,57 mld. | ||
| +0,59% | +2,28% | +64,72% | +152,45% | 46,09 mld. | ||
| +0,44% | +9,16% | +16,31% | +80,36% | 35,29 mld. | ||
| -2,00% | +6,38% | -25,52% | -34,63% | 32,1 mld. | ||
| +0,45% | -11,12% | +45,76% | +99,36% | 31,7 mld. | ||
| +2,20% | +10,91% | +4,94% | +55,78% | 24,7 mld. | ||
| -1,43% | 0,00% | +10,61% | +1,00% | 21,67 mld. | ||
| +0,71% | -4,56% | +51,85% | +56,84% | 21,24 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,44% | +0,83% | +26,71% | +51,19% | 31,82 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -2,23% | +0,04% | +29,53% | +54,49% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,21 mld. 12,91 mln. 11,58 mln. 10,58 mln. 9,66 mln. 18,19 mln. 18,77 mln. 128 mln. 50,84 mln. 647 mln. 48,44 mln. 47,4 mln. 2,04 mld. | 1,42 mld. 15,08 mln. 13,53 mln. 12,36 mln. 11,29 mln. 21,26 mln. 21,93 mln. 149 mln. 59,42 mln. 757 mln. 56,61 mln. 55,4 mln. 2,39 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 356 mln. 3,78 mln. 3,39 mln. 3,1 mln. 2,83 mln. 5,33 mln. 5,5 mln. 37,37 mln. 14,9 mln. 190 mln. 14,2 mln. 13,89 mln. 599 mln. | 283 mln. 3,01 mln. 2,7 mln. 2,47 mln. 2,25 mln. 4,24 mln. 4,37 mln. 29,71 mln. 11,85 mln. 151 mln. 11,29 mln. 11,05 mln. 476 mln. |
| Nettoschuld | -195 mln. -2,08 mln. -1,86 mln. -1,7 mln. -1,55 mln. -2,93 mln. -3,02 mln. -20,53 mln. -8,19 mln. -104 mln. -7,8 mln. -7,63 mln. -329 mln. | -11,37 mln. -121K -108K -99,15K -90,51K -171K -176K -1,2 mln. -477K -6,07 mln. -454K -444K -19,15 mln. |
Werknemers
175
Sector
Staal
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | ₹ 2.103,75 | -0,44% | 21.500 |
| 05-11-26 | ₹ 2.113,05 | +2,81% | 29.300 |
| 04-11-26 | ₹ 2.055,25 | +1,92% | 20.200 |
| 03-11-26 | ₹ 2.016,50 | -1,42% | 5.600 |
| 02-11-26 | ₹ 2.045,55 | +0,05% | 32.500 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















