Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

ALPHABET INC.

(GOOGL)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq  -  22:00 29-11-2022
95.19 USD   -0.90%
29/11Twitter draait het COVID-beleid inzake desinformatie terug
MR
28/11Google, iHeartMedia aangeklaagd door FTC, zeven staten voor misleidende Pixel 4 Smartphone-aankondigingen
MT
28/11Amerikaanse FTC klaagt Google en iHeartMedia aan voor vermeende misleidende advertenties voor Pixel 4
MR
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Dagen
:
Uren
:
Minuten
:
Seconden
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 29/11 22:00:00
22/11/2022 23/11/2022 25/11/2022 28/11/2022 29/11/2022 Datum
97.05(c) 98.46(c) 97.46(c) 96.05(c) 95.19 Koers
+1.52% +1.45% -1.02% -1.45% -0.90% Variatie
23 438 480 18 868 092 9 701 441 26 252 433 20 061 720 Volume
95.95 97.09 98.24 97.0363 95.73 Opening
97.22 98.76 98.64 97.58 96.12 Hoger
94.05 97.09 97.4 95.61 94.11 Lager
Prestaties
1 dag 0.99%
5 dagen 0.47%
1 week -1.92%
Lopende maand 0.72%
1 maand -1.14%
3 maanden -13.00%
6 maanden -15.25%
Lopend jaar -34.28%
1 jaar -34.59%
3 jaren 45.99%
5 jaren 83.52%
10 jaren 450.3%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 20 061 720
Geschat dagvolume 20 061 720
Gem. dagvolume (20 daags) 35 226 899
Dagvolumeratio 0.57
Gem. dagvolume (20 daags) USD 3 353 248 468.22
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 1 647 315 600
Recordvolume 2 1 577 873 200
Recordvolume 3 1 543 046 760
Basisgegevens
Aantal aandelen 12 059 000 000
Marktkapitalisatie USD 1 158 266 950 000
Percentage vrij verhandelbaar 89.6%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 1 103 449 763 463
KoersuitschietersKoers 
1 week 94.11
98.64
1 maand 83.34
100.14
Lopend jaar 83.34
151.55
1 jaar 83.34
151.55
3 jaren 50.44
151.55
5 jaren 48.88
151.55
10 jaren 17.06
151.55
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 96.92
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 93.52
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 96.87
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 104.94
Price spread / (MMA5) 1.82%
Price spread / (MMA20) -1.75%
Price spread / (MMA50) 1.77%
Price spread / (MMA100) 10.24%
RSI 9 dagen 50.51
RSI 14 dagen 49.93
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ALPHABET INC.-0.90%0.47%-34.28%-34.59%45.99%1 244 392
BAIDU, INC.5.28%4.80%-33.03%-33.70%-15.94%32 702
Z HOLDINGS CORPORATION-1.01%4.59%-44.23%-50.51%-2.82%20 298
NAVER CORPORATION1.11%0.55%-51.78%-52.78%6.10%20 248
LASTMINUTE.COM N.V.-3.64%4.43%-38.69%-33.01%-42.11%288
GURUNAVI, INC.-2.56%7.09%-1.42%-10.87%-60.00%168
FIRSTLOGIC,INC.-0.36%-0.24%1.21%14.64%31.76%66
COMPERIA.PL S.A.0.00%-2.94%6.45%1.54%69.23%5
FINDIT, INC.4.17%-3.85%-39.02%-59.94%-65.37%3
DRONE GUARDER, INC.7.14%-6.25%-65.22%-73.33%166.67%2
YIPPY, INC.0.00%0.00%--.--%--.--%-99.63%0
 Gemiddelde1.01%0.82%-29.53%-33.11%-1.21%
 Gewogen gemiddelde per kap.2.35%3.57%-41.18%-43.46%-6.43%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
28-11-202297.0497.5895.6196.0526 252 430
25-11-202298.2498.6497.4097.469 701 441
23-11-202297.0998.7697.0998.4618 868 090
22-11-202295.9597.2294.0597.0523 438 480
21-11-202297.2998.4095.3695.6021 647 390
18-11-202298.7798.9096.3797.4328 342 300
17-11-202296.9799.2896.7998.3626 052 600
Dagelijkse grafiek ALPHABET INC.
Duur : Periode :
Alphabet Inc. : Grafische technische analyse Alphabet Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -34.28%
2021 65.30%
2020 30.85%
2019 28.18%
2018 -0.80%
2017 32.93%
2016 1.86%
2015 46.61%
2014 -5.30%
2013 58.43%
2012 9.52%
2011 8.74%
2010 -4.20%
2009 101.5%
2008 -55.51%
2007 50.17%
2006 11.00%
2005 115.2%
2004 92.15%