|
Beurs gesloten -
Saudi Arabian S.E.
14:34:01 03-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 41,78 SAR | +0,10% |
|
-2,06% | -3,42% |
| 29/10 | Hoe Saoedische koeien een bullrun op water ontketenden (en hoe jij daarvan kan profiteren) | |
| 27/10 | Almarai Company : Goldman Sachs geeft koopadvies | ZM |
Bedrijfswaardering: Almarai Company
Gegevens aangepast aan huidige consolidatiekring
| Fiscaal tijdperk: december | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | 2027 | 2028 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marktkapitalisatie 1 | 48.750 | 53.500 | 55.800 | 57.200 | 43.260 | 41.740 | - | - |
| Variatie | - | 9,74% | 4,3% | 2,51% | -24,37% | -3,51% | - | - |
| Bedrijfswaarde 1 | 57.953 | 63.021 | 65.687 | 67.340 | 55.776 | 55.105 | 55.451 | 54.921 |
| Variatie | - | 8,75% | 4,23% | 2,52% | -17,17% | -1,2% | 0,63% | -0,96% |
| k/w-verhouding | 30,7x | 30,4x | 27,2x | 24,8x | 17,4x | 16,8x | 15,6x | 14,2x |
| PBR-ratio | 3,02x | 3,21x | 3,14x | 3,04x | 2,11x | 1,92x | 1,81x | 1,73x |
| PEG | - | 2,8x | 1,7x | 2x | 2,36x | 154,31x | 2,07x | 1,4x |
| Marktkapitalisatie/omzet | 3,08x | 2,86x | 2,85x | 2,73x | 1,96x | 1,73x | 1,62x | 1,51x |
| Bedrijfswaarde/omzet | 3,66x | 3,37x | 3,36x | 3,21x | 2,53x | 2,28x | 2,15x | 1,99x |
| Bedrijfswaarde/EBITDA | 15,3x | 14,8x | 14,5x | 13,8x | 9,96x | 10,5x | 9,77x | 8,95x |
| Bedrijfswaarde/EBIT | 27,4x | 25,7x | 23,5x | 21,3x | 18x | 17,3x | 16,2x | 14,8x |
| Bedrijfswaarde/FCF | 15,1x | 24,9x | 33,2x | 56,4x | -111x | 45,7x | 27,3x | 18,5x |
| FCF Yield | 6,6% | 4,01% | 3,01% | 1,77% | -0,9% | 2,19% | 3,66% | 5,39% |
| Dividend per aandeel 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1,15 | 1,176 | 1,242 | 1,397 |
| Rendement | 2,05% | 1,87% | 1,79% | 1,75% | 2,66% | 2,82% | 2,97% | 3,35% |
| WPA 2 | 1,59 | 1,76 | 2,05 | 2,31 | 2,48 | 2,483 | 2,67 | 2,947 |
| Uitkeringspercentage | 62,9% | 56,8% | 48,8% | 43,3% | 46,4% | 47,4% | 46,5% | 47,4% |
| Omzet 1 | 15.850 | 18.722 | 19.576 | 20.980 | 22.065 | 24.134 | 25.792 | 27.573 |
| EBITDA 1 | 3.787 | 4.256 | 4.541 | 4.890 | 5.600 | 5.272 | 5.675 | 6.137 |
| EBIT 1 | 2.112 | 2.456 | 2.792 | 3.162 | 3.096 | 3.188 | 3.422 | 3.701 |
| Nettowinst (verlies) 1 | 1.564 | 1.760 | 2.049 | 2.313 | 2.456 | 2.479 | 2.675 | 2.951 |
| Nettoschuld 1 | 9.203 | 9.521 | 9.887 | 10.140 | 12.516 | 13.365 | 13.711 | 13.181 |
| Referentiekoers 2 | 48,75 | 53,50 | 55,80 | 57,20 | 43,26 | 41,74 | 41,74 | 41,74 |
| Aantal aandelen (in duizend) | 1.000.000 | 1.000.000 | 1.000.000 | 1.000.000 | 1.000.000 | 1.000.000 | - | - |
| Datum van publicatie | 23-01-22 | 23-01-23 | 21-01-24 | 20-01-25 | 18-01-26 | - | - | - |
1SAR in Miljoen2SAR
Geschatte gegevens
k/w-verhouding, Gedetailleerde evolutie
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | k/w-verhouding (Y) | EV/omzet (Y) | Beurskap. / EBITDA (Y) | Dividendrendement (Y) | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.81x | 2.28x | 10.45x | 2,82% | 11,12 mld. | ||
| 22.11x | 2.98x | 14.66x | 3,71% | 266 mld. | ||
| 19.86x | 2.61x | 15.43x | 3,08% | 84,03 mld. | ||
| 17.75x | 1.83x | 10.44x | 3,55% | 47,6 mld. | ||
| 14.01x | 0.5x | 9.05x | 2,76% | 36,52 mld. | ||
| 19.95x | 3.13x | 12.59x | 3,35% | 34,42 mld. | ||
| 35.1x | 3.04x | 17.7x | 1,06% | 31,01 mld. | ||
| 29.76x | 5.89x | 19.5x | 3,01% | 30,33 mld. | ||
| -8.79x | 1.89x | 9.44x | 6,43% | 29,56 mld. | ||
| Gemiddelde | 18,51x | 2,68x | 13,25x | 3,31% | 63,37 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | 20,18x | 2,77x | 14,01x | 3,46% |
Historische koers/winstverhouding
Evolutie van de historische PBR-ratio
Evolutie bedrijfswaarde/omzet
Historische marktkapitalisatie/EBITDA
Evolutie van de historische prestaties
- Beurs
- Aandelen
- Koers 2280
- Totale waarde Almarai Company
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















