Koers Alfresa Holdings Corporation
Aandelen
2784
JP3126340003
Medische apparatuur, benodigdheden & distributie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Japan Exchange
08:30:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 2.330,50 JPY | +0,80% |
|
+4,69% | -4,13% |
| 05/10 | Healios voltooit eerste levering van celkweeksupernatant ter waarde van 144 miljoen yen aan JENECELL | MT |
| 15/05 | Alfresa Holdings Corporation keurt aandeleninkoopprogramma goed. | CI |
| Marktkapitalisatie | 409 mld. 2,59 mld. 2,3 mld. 2,13 mld. 1,94 mld. 3,66 mld. 246 mld. 3,72 mld. 25,44 mld. 10,04 mld. 128 mld. 9,71 mld. 9,5 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
17,6x | k/w-verhouding 2028 * | 14,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 409 mld. 2,59 mld. 2,3 mld. 2,13 mld. 1,94 mld. 3,66 mld. 246 mld. 3,72 mld. 25,44 mld. 10,04 mld. 128 mld. 9,71 mld. 9,5 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,13x | EV/omzet 2028 * | 0,12x |
| Vrij verhandelbaar |
88,98% | Dividendrendement 2027 * |
3,05% | Dividendrendement 2028 * | 3,42% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Japan Exchange
| 2784 | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| ARHCF | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +0,80% | ||
| 1 week | +4,69% | ||
| Lopende maand | +2,39% | ||
| 1 maand | -0,26% | ||
| 3 maanden | +1,92% | ||
| 6 maanden | -6,22% | ||
| Lopend jaar | -4,13% |
| 1 week | 2.244 | 2.343 | |
| 1 maand | 2.210 | 2.410 | |
| Lopend jaar | 2.106,5 | 2.685,5 | |
| 1 jaar | 2.106,5 | 2.685,5 | |
| 3 jaar | 1.897 | 2.685,5 | |
| 5 jaar | 1.505 | 2.685,5 | |
| 10 jaar | 1.505 | 3.350 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ryuji Arakawa
CEO | Algemeen Directeur | 63 | - |
Watase Maiko
ADM | Hoofd Administratief Officier | - | - |
Toshiki Tanaka
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 63 | 28-06-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ryuji Arakawa
BRD | Directeur/Bestuurslid | 63 | 01-06-2007 |
Yuji Ueda
BRD | Directeur/Bestuurslid | 65 | 25-06-2025 |
Yusuke Fukujin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 50 | 01-06-2020 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,80% | +4,69% | +8,98% | -1,96% | 2,56 mld. | ||
| +0,20% | +6,50% | -18,97% | +15,43% | 181 mld. | ||
| -0,73% | +7,98% | -0,62% | +31,67% | 117 mld. | ||
| +0,49% | +6,39% | -20,31% | +14,26% | 112 mld. | ||
| +3,83% | +7,97% | -42,86% | -5,91% | 76,56 mld. | ||
| -0,14% | +6,09% | +6,67% | +80,40% | 65,15 mld. | ||
| +2,79% | +2,50% | +19,39% | +64,11% | 52,79 mld. | ||
| -1,04% | +4,92% | +2,67% | -25,88% | 52,78 mld. | ||
| +2,41% | +9,20% | -12,33% | +31,48% | 43,11 mld. | ||
| -1,67% | +0,62% | - | - | 32,08 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,63% | +4,94% | -6,38% | +22,62% | 73,55 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,44% | +5,70% | -11,35% | +23,11% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3.194 mld. 20,21 mld. 17,98 mld. 16,65 mld. 15,17 mld. 28,57 mld. 1.919 mld. 29,1 mld. 199 mld. 78,41 mld. 1.001 mld. 75,86 mld. 74,24 mld. | 3.289 mld. 20,81 mld. 18,52 mld. 17,14 mld. 15,62 mld. 29,42 mld. 1.976 mld. 29,97 mld. 205 mld. 80,74 mld. 1.031 mld. 78,12 mld. 76,45 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 23,41 mld. 148 mln. 132 mln. 122 mln. 111 mln. 209 mln. 14,07 mld. 213 mln. 1,46 mld. 575 mln. 7,34 mld. 556 mln. 544 mln. | 27,15 mld. 172 mln. 153 mln. 142 mln. 129 mln. 243 mln. 16,31 mld. 247 mln. 1,69 mld. 667 mln. 8,51 mld. 645 mln. 631 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | JP¥ 2.330,50 | +0,80% | 323.900 |
| 15-10-26 | JP¥ 2.312,00 | +1,67% | 436.300 |
| 14-10-26 | JP¥ 2.274,00 | -0,20% | 501.400 |
| 13-10-26 | JP¥ 2.278,50 | +2,17% | 388.100 |
| 09-10-26 | JP¥ 2.230,00 | +0,18% | 302.500 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















