|
Vertraagde tijd
Toronto S.E.
21:38:36 03-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 51,84 CAD | +3,64% |
|
-1,35% | -2,17% |
| Marktkapitalisatie | 15,13 mld. 13,02 mld. 12,22 mld. 11,18 mld. 20,86 mld. 1.430 mld. 21,02 mld. 145 mld. 56,27 mld. 731 mld. 56,81 mld. 55,57 mld. 2.354 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
16,4x | k/w-verhouding 2027 * | 12,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 14,23 mld. 12,25 mld. 11,49 mld. 10,51 mld. 19,62 mld. 1.345 mld. 19,78 mld. 136 mld. 52,94 mld. 688 mld. 53,45 mld. 52,28 mld. 2.214 mld. | EV/omzet 2026 * |
5,89x | EV/omzet 2027 * | 4,26x |
| Vrij verhandelbaar |
99,72% | Dividendrendement 2026 * |
0,44% | Dividendrendement 2027 * | 0,44% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Toronto S.E.
| AGI | Vertraagde tijd | |
NYSE
| AGI | Vertraagde tijd | |
CBOE
| AGI | Real Time | |
Boerse Muenchen
| 1AL | Real Time | |
Tradegate
| 1AL | Real Time | |
Mexican S.E.
| AGI N | Slotkoers | |
London S.E.
| 0UGS | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 1AL | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 1AL | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie : Alamos Gold Inc.
| 1 dag | +3,66% | ||
| 1 week | -1,35% | ||
| Lopende maand | +2,11% | ||
| 1 maand | +28,28% | ||
| 3 maanden | -1,22% | ||
| 6 maanden | -27,41% | ||
| Lopend jaar | -2,17% |
| 1 week | 48,4 | 52,87 | |
| 1 maand | 40,16 | 54,08 | |
| Lopend jaar | 38,03 | 75,78 | |
| 1 jaar | 38,03 | 75,78 | |
| 3 jaar | 14,8 | 75,78 | |
| 5 jaar | 8,3 | 75,78 | |
| 10 jaar | 3,88 | 75,78 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
John McCluskey
CEO | Algemeen Directeur | 66 | 21-02-2003 |
Gregory Fisher
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-05-2023 |
Luc Guimond
COO | Operationeel Directeur | - | 01-09-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
John McCluskey
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 02-07-2015 |
David Fleck
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 02-07-2015 |
Elaine Ellingham
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 08-05-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25-08-26 | Option | PR-verantwoordelijke | 3.000 | 0,0007% | ||
| 25-08-26 | Option | PR-verantwoordelijke | -3.000 | 0,0007% | ||
| 25-08-26 | Koop | PR-verantwoordelijke | -3.000 | 0,0007% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,64% | -1,35% | +17,04% | +218,10% | 15,13 mld. | ||
| +4,38% | -1,49% | +72,79% | +235,53% | 132 mld. | ||
| +5,38% | -4,16% | +38,79% | +336,81% | 99,58 mld. | ||
| +3,04% | -3,99% | +68,23% | +189,92% | 72,67 mld. | ||
| +3,53% | -1,34% | +52,66% | +278,56% | 68,48 mld. | ||
| +3,64% | -5,96% | +87,66% | +573,56% | 55,04 mld. | ||
| +4,35% | -3,19% | +44,92% | +557,38% | 35,87 mld. | ||
| +2,61% | -3,86% | +16,67% | +97,53% | 23,05 mld. | ||
| +2,38% | -1,77% | +46,04% | +144,20% | 21,89 mld. | ||
| +1,19% | -2,07% | +55,69% | +825,53% | 22,02 mld. | ||
| Gemiddelde | +3,42% | -6,47% | +50,05% | +345,71% | 54,53 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +3,89% | -7,86% | +57,43% | +322,49% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,42 mld. 2,08 mld. 1,95 mld. 1,79 mld. 3,33 mld. 229 mld. 3,36 mld. 23,1 mld. 9 mld. 117 mld. 9,08 mld. 8,88 mld. 376 mld. | 3,04 mld. 2,62 mld. 2,46 mld. 2,25 mld. 4,19 mld. 288 mld. 4,23 mld. 29,06 mld. 11,32 mld. 147 mld. 11,42 mld. 11,18 mld. 473 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 932 mln. 802 mln. 752 mln. 688 mln. 1,28 mld. 88,08 mld. 1,29 mld. 8,9 mld. 3,47 mld. 45,01 mld. 3,5 mld. 3,42 mld. 145 mld. | 1,22 mld. 1,05 mld. 987 mln. 903 mln. 1,69 mld. 116 mld. 1,7 mld. 11,67 mld. 4,55 mld. 59,05 mld. 4,59 mld. 4,49 mld. 190 mld. |
| Nettoschuld | -896 mln. -771 mln. -724 mln. -662 mln. -1,24 mld. -84,72 mld. -1,25 mld. -8,56 mld. -3,33 mld. -43,3 mld. -3,37 mld. -3,29 mld. -139 mld. | -2,16 mld. -1,86 mld. -1,74 mld. -1,6 mld. -2,98 mld. -204 mld. -3 mld. -20,64 mld. -8,04 mld. -104 mld. -8,11 mld. -7,94 mld. -336 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-09-26 | C$ 51,84 | +3,64% | 447.350 |
| 02-09-26 | C$ 50,02 | +3,13% | 1.005.462 |
| 01-09-26 | C$ 48,50 | -4,49% | 1.133.505 |
| 31-08-26 | C$ 50,78 | -0,65% | 1.748.611 |
| 28-08-26 | C$ 51,11 | -2,76% | 1.244.597 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















