ADVANTEST CORPORATION

(6857)
  Rapport
Vertraagde tijd Japan Exchange  -  08:00 05-08-2022
8700.00 JPY   +3.08%
01/08ADVANTEST CORPORATION : UBS ontvangt een koopadvies
MM
29/07Nikkei 225 eindigt vlak op sterkere yen, winstverwachtingen
MT
28/07ADVANTEST CORPORATION (TSE : 6857) kondigt een Equity Buyback aan voor 10.000.000 aandelen, die 5,26% vertegenwoordigen voor •50.000 miljoen.
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Japan Exchange - 05/08 08:00:00
01/08/2022 02/08/2022 03/08/2022 04/08/2022 05/08/2022 Datum
8140(c) 8060(c) 8170(c) 8440(c) 8700(c) Koers
+3.69% -0.98% +1.36% +3.30% +3.08% Variatie
2 857 100 2 160 000 1 739 000 2 465 000 3 647 100 Volume
7850 8040 8110 8320 8490 Opening
8150 8120 8200 8500 8740 Hoger
7850 7960 8050 8310 8460 Lager
Prestaties
1 dag 3.08%
5 dagen 10.83%
1 week 10.83%
Lopende maand 10.83%
1 maand 23.58%
3 maanden 1.05%
6 maanden -8.23%
Lopend jaar -20.18%
1 jaar -14.62%
3 jaren 102.3%
5 jaren 355.0%
10 jaren 766.5%
Volumes Japan Exchange
Dagvolume 3 647 100
Geschat dagvolume 3 647 100
Gem. dagvolume (20 daags) 2 287 995
Dagvolumeratio 1.59
Gem. dagvolume (20 daags) JPY 19 905 556 500.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 147 380 740.33
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 20 004 200
Recordvolume 2 18 394 900
Recordvolume 3 13 978 800
Basisgegevens
Aantal aandelen 199 542 265
Marktkapitalisatie JPY 1 684 136 716 600
Marktkapitalisatie USD 12 219 754 180
Percentage vrij verhandelbaar 94.8%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen JPY 1 646 432 718 000
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 12 190 187 844
KoersuitschietersKoers 
1 week 7 850.00
8 740.00
1 maand 7 000.00
8 740.00
Lopend jaar 6 880.00
11 380.00
1 jaar 6 880.00
11 550.00
3 jaren 3 335.00
11 550.00
5 jaren 1 787.00
11 550.00
10 jaren 838.00
11 550.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 8 302.00
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 7 539.50
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 7 771.40
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 8 275.20
Price spread / (MMA5) -4.57%
Price spread / (MMA20) -13.34%
Price spread / (MMA50) -10.67%
Price spread / (MMA100) -4.88%
RSI 9 dagen 78.38
RSI 14 dagen 69.82
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ADVANTEST CORPORATION3.08%10.83%-20.18%-14.62%102.33%12 220
KLA CORPORATION-0.42%7.41%-7.99%12.00%191.76%56 117
TERADYNE INC.-0.94%-0.14%-38.39%-20.59%96.55%15 796
LASERTEC CORPORATION1.16%1.81%-44.22%-9.03%692.15%13 112
HANGZHOU CHANGCHUAN TECHNOLOGY CO.,LTD8.77%3.21%-3.17%10.04%543.11%4 963
TIANSHUI HUATIAN TECHNOLOGY CO., LTD.9.98%14.65%-19.35%-27.20%94.13%4 858
TONGFU MICROELECTRONICS CO.,LTD10.03%14.95%-3.45%-16.84%123.60%3 671
KING YUAN ELECTRONICS CO., LTD.1.01%2.17%-10.71%-20.48%24.61%1 629
SIGURD MICROELECTRONICS CORPORATION1.13%-0.90%-16.07%-31.08%76.88%744
ARDENTEC CORPORATION1.22%0.73%-25.23%-32.74%43.60%655
FORMOSA ADVANCED TECHNOLOGIES CO., LTD.0.80%2.43%-2.81%-3.92%17.28%560
TSE CO., LTD0.33%-2.54%-16.69%-20.47%896.75%501
TEST RESEARCH, INC.1.55%-4.85%0.68%2.61%26.67%463
WINWAY TECHNOLOGY CO., LTD.3.33%3.60%-7.04%45.23%--.--%460
HANGZHOU EVERFINE PHOTO-E-INFO CO., LTD.1.44%-3.75%8.78%8.05%28.18%449
ISC CO., LTD.-1.21%-4.12%-7.78%13.00%340.54%417
 Gemiddelde2.55%2.31%-12.90%-6.10%228.27%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.07%5.54%-17.39%0.25%247.46%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
05-08-20228 4908 7408 4608 7003 647 100
04-08-20228 3208 5008 3108 4402 465 000
03-08-20228 1108 2008 0508 1701 739 000
02-08-20228 0408 1207 9608 0602 160 000
01-08-20227 8508 1507 8508 1402 857 100
29-07-20227 8908 0007 8107 8505 887 800
28-07-20227 7907 8007 4407 5403 042 300
Dagelijkse grafiek ADVANTEST CORPORATION
Duur : Periode :
Advantest Corporation : Grafische technische analyse Advantest Corporation | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -20.18%
2021 41.01%
2020 25.49%
2019 174.5%
2018 7.32%
2017 6.25%
2016 94.47%
2015 -33.02%
2014 15.61%
2013 -3.04%
2012 83.90%
2011 -60.10%
2010 -23.62%
2009 68.18%
2008 -55.03%
2007 -53.37%
2006 14.72%
2005 35.27%
2004 3.41%
2003 59.77%
2002 -28.30%
2001 -30.65%
2000 -60.37%
1999 277.1%
1998 6.43%
1997 49.91%
1996 12.70%
1995 57.27%
1994 18.66%
1993 25.11%
1992 -33.04%