|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
06:03:38 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1.513,75 INR | -0,17% |
|
+1,87% | +42,13% |
| 13/08 | Ador Welding Limited kondigt managementwijzigingen aan met ingang van 13 augustus 2026 | CI |
| 21/07 | Ador Welding Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 26,39 mld. 279 mln. 249 mln. 231 mln. 210 mln. 396 mln. 403 mln. 2,78 mld. 1,09 mld. 13,77 mld. 1,05 mld. 1,02 mld. 44,06 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
23,5x | k/w-verhouding 2028 * | 18,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 26,39 mld. 279 mln. 249 mln. 231 mln. 210 mln. 396 mln. 403 mln. 2,78 mld. 1,09 mld. 13,77 mld. 1,05 mld. 1,02 mld. 44,06 mld. | EV/omzet 2027 * |
2,03x | EV/omzet 2028 * | 1,77x |
| Vrij verhandelbaar |
41,63% | Dividendrendement 2027 * |
1,38% | Dividendrendement 2028 * | 1,46% |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| ADOR | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| ADOR | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Ador Welding Limited
| 1 dag | -0,27% | ||
| 1 week | +1,87% | ||
| Lopende maand | -4,95% | ||
| 1 maand | -1,59% | ||
| 3 maanden | +11,67% | ||
| 6 maanden | +54,14% | ||
| Lopend jaar | +42,13% |
| 1 week | 1.474,45 | 1.568,65 | |
| 1 maand | 1.471,2 | 1.660,4 | |
| Lopend jaar | 850 | 1.765 | |
| 1 jaar | 850 | 1.765 | |
| 3 jaar | 777 | 1.770 | |
| 5 jaar | 588,35 | 1.770 | |
| 10 jaar | 163,15 | 1.770 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 46 | 12-09-2020 | |
| Financieel Directeur/CFO | 53 | 15-08-2026 | |
Sachin Dobhada
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 08-05-2006 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 46 | 27-07-2007 | |
| Directeur/Bestuurslid | 45 | 27-02-2007 | |
| Voorzitter | 55 | 19-11-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27-03-25 | Koop | Bestuurder | 1.000 | 0,0057% | ||
| 27-03-25 | Koop | Bestuurder | 1.000 | 0,0057% | ||
| 06-03-25 | Koop | Voorzitter | 947 | 0,0054% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,17% | +1,87% | +29,71% | +26,94% | 285 mln. | ||
| +0,57% | +1,56% | +30,34% | +144,76% | 121 mld. | ||
| -4,45% | -2,97% | +19,41% | +31,49% | 97,11 mld. | ||
| +0,04% | +4,93% | +38,95% | +81,99% | 62,67 mld. | ||
| -4,35% | -8,70% | +107,52% | +165,32% | 60,88 mld. | ||
| -3,12% | -0,22% | +19,27% | +67,60% | 59,66 mld. | ||
| +1,76% | -1,51% | +32,78% | +51,49% | 36,71 mld. | ||
| +2,58% | +3,06% | +42,75% | +84,81% | 30,29 mld. | ||
| -0,09% | -0,17% | +1,57% | +21,26% | 30,24 mld. | ||
| +1,08% | -7,55% | +32,03% | -4,79% | 28,59 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,61% | -0,19% | +35,43% | +67,09% | 52,71 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,21% | +0,08% | +36,34% | +84,86% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 13 mld. 137 mln. 123 mln. 114 mln. 104 mln. 195 mln. 198 mln. 1,37 mld. 535 mln. 6,78 mld. 515 mln. 504 mln. 21,7 mld. | 14,88 mld. 157 mln. 140 mln. 130 mln. 119 mln. 223 mln. 227 mln. 1,57 mld. 613 mln. 7,77 mld. 590 mln. 577 mln. 24,85 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,12 mld. 11,85 mln. 10,57 mln. 9,83 mln. 8,94 mln. 16,82 mln. 17,12 mln. 118 mln. 46,19 mln. 585 mln. 44,45 mln. 43,51 mln. 1,87 mld. | 1,43 mld. 15,06 mln. 13,44 mln. 12,49 mln. 11,36 mln. 21,37 mln. 21,76 mln. 150 mln. 58,7 mln. 744 mln. 56,5 mln. 55,3 mln. 2,38 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
Werknemers
839
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | ₹ 1.513,75 | -0,17% | 30 |
| 15-10-26 | ₹ 1.516,35 | -2,75% | 1.150 |
| 14-10-26 | ₹ 1.559,30 | +1,87% | 2.768 |
| 13-10-26 | ₹ 1.530,65 | -0,52% | 1.672 |
| 12-10-26 | ₹ 1.538,60 | +3,65% | 1.988 |
Verkoop
Koop

Gemiddeld advies
Kopen
Aantal analisten
1
Laatste slotkoers
1.516,35INR
Gemiddelde koersdoel
1.771,00INR
Spread / Gemiddelde doel
+16,79%
Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















