Lee Meng Ko

Lee Meng Ko

Directeur/Bestuurslid bij ASPIAL CORPORATION LIMITED

Vermogen: 10 M $ op 31-05-2026

64 jaar
Finance
Consumer Services
Consumer Durables

Profiel

Lee Meng Ko currently works at Aspial Corp.
Ltd., as Non-Independent Non-Executive Director, Goldheart Jewelry Pte Ltd., as Director, World Class Land Pte Ltd., as Director, and various other companies.
Ms. Ko also formerly worked at Global Premium Hotels Ltd., as Chief Executive Officer & Executive Director, Parc Sovereign Hotel Management Pte Ltd., as Director, Belgium-Singapore Diamond Corp.
Pte Ltd., as Director, and various other companies.
Ms. Ko received her undergraduate degree from National University of Singapore.

Bekende belangen in openbare bedrijven

OndernemingDatumAantal aandelenTotale waardeWaarderingsdatum
12-06-2026 19.387.837 ( 1,01% ) 6 M $ 31-05-2026
01-04-2025 33.639.865 ( 1,5% ) 4 M $ 31-05-2026

Actieve functies van Lee Meng Ko

BedrijvenFunctieBegin
ASPIAL CORPORATION LIMITED Directeur/Bestuurslid 01-05-1987
Directeur/Bestuurslid -
Maxi Cash Retail Pte Ltd.
Directeur/Bestuurslid -
Maxi Cash Property Pte Ltd.
Directeur/Bestuurslid -
World Class Property Pte Ltd.
Directeur/Bestuurslid -
World Class Property (Telok Kurau) Pte Ltd.
Directeur/Bestuurslid -
Luxestyle Malaysia Sdn. Bhd.
Directeur/Bestuurslid -
Maxi Financial Pte Ltd.
Directeur/Bestuurslid -
Directeur/Bestuurslid -
░░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ -

Eerdere bekende functies van Lee Meng Ko

BedrijvenFunctieEinde
░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░
░░░░░░ ░░░░░░░ ░░░░░░ ░░░ ░░░░░░░░ ░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░
░░ ░░░░░ ░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ -
░░ ░░░░░ ░░░░░░░░ ░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ -
░░░░░ ░░░░░ ░░░░░░░ ░░░ ░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ -
Ervaring van Lee Meng Ko in detail bekijken

Opleiding van Lee Meng Ko

Ervaring
Beklede functies

Actief

Inactief

Beursgenoteerde bedrijven

Bedrijven in privébezit

Connecties

16

Eerstegraads connecties

81

Bedrijven verbonden in de eerste graad

Man

Vrouw

Besturend

Uitvoerend

Verwante bedrijven

Bedrijven in privébezit81

Process Industries

Consumer Services

Consumer Durables

Finance

Retail Trade

Distribution Services

Consumer Durables

Consumer Services

Parc Sovereign Hotel Management Pte Ltd.

Finance

Cash Express Financial Services Pte Ltd.

Maxi-Cash Assets Pte Ltd.

Maxi-Cash Capital Pte Ltd.

Maxi-Cash (Central) Pte Ltd.

Maxi-Cash (Central 2) Pte Ltd.

Maxi-Cash (Clementi) Pte Ltd.

Maxi-Cash (East) Pte Ltd.

Maxi-Cash (East 2) Pte Ltd.

Maxi-Cash Group Pte Ltd.

Maxi-Cash Jewellery Group Pte Ltd.

Maxi-Cash Jewellery Pte Ltd.

Maxi-Cash (North East) Pte Ltd.

Maxi-Cash (North) Pte Ltd.

Maxi-Cash Ventures Pte Ltd.

Maxi-Cash (West) Pte Ltd.

Advance Property Pte Ltd.

Consumer Durables

Retail Trade

Belgium-Singapore Diamond Corp. Pte Ltd.

Consumer Durables

Dynamic Project Management Services Pte Ltd.

World Class Property (Dunearn) Pte Ltd.

Consumer Durables

Headway Construction Pte Ltd.

World Class Capital (Ln) Pte Ltd.

World Class Developments (Bedok) Pte Ltd.

World Class Developments (Central) Pte Ltd.

World Class Capital Pte Ltd.

World Class Developments (City Central) Pte Ltd.

World Class Developments (North) Pte Ltd.

World Class Developments Pte Ltd.

Finance

World Class Property (Central) Pte Ltd.

World Class Property (EastCoast) Pte Ltd.

World Class Property (North) Pte Ltd.

World Financial Property Pte Ltd.

World Class Property Pte Ltd.

World Class Property (Telok Kurau) Pte Ltd.

Singapore International Jewellery Pte Ltd.

Finance

Finance

Finance

Finance

Finance

Miscellaneous

Finance

Gold N Gems Pte Ltd.

Finance

Luxestyle Malaysia Sdn. Bhd.

Max Cash George Town Sdn. Bhd.

Maxi Cash Penang Sdn. Bhd.

Maxi Cash S1 Sdn. Bhd.

Maxi Cash Southern Sdn. Bhd.

Maxi Financial Pte Ltd.

Miscellaneous

Maxi Cash North East 2 Pte Ltd.

Maxi Cash International Pte Ltd.

Maxi Cash Investment Holding Pte Ltd.

Finance

Maxi Cash Property Pte Ltd.

Miscellaneous

Consumer Services

Consumer Services

Finance

Consumer Services

Finance

Finance

Maxi Cash Retail Pte Ltd.

Gp Hotel Management Pte Ltd.

Jk Farrer Park Pte Ltd.

Jk Kallang Park Pte Ltd.

  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Lee Meng Ko