Oorsprong van het eerstegraads netwerk van Damian Galvin

EntiteitType entiteitIndustrie
Public Company Oil & Gas Production 16
Subsidiary Oil & Gas Production 15
Public Company Alternative Power Generation 10
5
Subsidiary Oil & Gas Production 5
Public Company Coal 2

Grafiek van bedrijven verbonden in de tweede graad

Connectie in verschillende bedrijven

Bedrijven verbonden met Damian Galvin via zijn persoonlijke netwerk

OndernemingSectorGelieerde personenHoofdpost
WOODSIDE ENERGY GROUP LTD Oil & Gas Production

Agu Kantsler

Corporate Officer/Principal

IONDRIVE LIMITED Precious Metals

Jack Hamilton

Director/Board Member

Investment Managers

Jack Hamilton

Director/Board Member

WHITEHAVEN COAL LIMITED Coal

Michael McCormack

Matthew Edwin Scott

Julie Beeby

Director/Board Member

Corporate Officer/Principal

Director/Board Member

OIL SEARCH Integrated Oil

Martin Douglas Eberlein Kriewaldt

Agu Kantsler

Stephen Gardiner

Julian Fowles

Director/Board Member

Director/Board Member

Director of Finance/CFO

Corporate Officer/Principal

ENERGY DEVELOPMENTS LIMITED Electric Utilities

Chris Murray

Corporate Officer/Principal

College/University

Stuart Baker

Jack Hamilton

Undergraduate Degree

Doctorate Degree

The University of New South Wales College/University

Agu Kantsler

Chris Murray

Ross Evans

Undergraduate Degree

Undergraduate Degree

Masters Business Admin

The University of Queensland College/University

Wrixon Frank Gasteen

Richard I. Cottee

Michael McCormack

Rob Neale

Craig Steven Ricato

Kenneth Patrick Farrell

Matthew Edwin Scott

Katherine Hirschfeld

Robert Crook

Ross Evans

Undergraduate Degree

Graduate Degree

Masters Business Admin

Undergraduate Degree

Undergraduate Degree

Undergraduate Degree

Undergraduate Degree

Corporate Officer/Principal

Masters Business Admin

Undergraduate Degree

The University of Sydney College/University

Stephen Gardiner

Julie Beeby

Gregory Wong

Steven McLean

Undergraduate Degree

Doctorate Degree

Undergraduate Degree

Undergraduate Degree

DUET GROUP Investment Managers

Jack Hamilton

Director/Board Member

University of Wollongong College/University

Agu Kantsler

Doctorate Degree

Queensland University of Technology College/University

Troy Harry

Craig Steven Ricato

Jonathan Snape

Undergraduate Degree

Graduate Degree

Graduate Degree

Miscellaneous Commercial Services

Peter Jans

Craig Steven Ricato

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

ANTEOTECH LIMITED Medical Specialties

Jack Hamilton

Tim Pritchard

Chairman

Director of Finance/CFO

Miscellaneous Commercial Services

Rob Neale

Kenneth Patrick Farrell

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Metasource Pty Ltd.

Jack Hamilton

President

Electric Utilities

Richard I. Cottee

Peter Jans

Chief Executive Officer

General Counsel

Miscellaneous Commercial Services

Martin Douglas Eberlein Kriewaldt

Stuart Baker

Rob Neale

Craig Steven Ricato

Kenneth Patrick Farrell

Agu Kantsler

Chris Murray

Julie Beeby

Michael Hughes

Robin Polson

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

SOUTHERN CROSS ELECTRICAL ENGINEERING LIMITED Engineering & Construction

Jack Hamilton

Director/Board Member

Miscellaneous Commercial Services

Kenneth Patrick Farrell

Chris Murray

Robert Crook

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Corporate Officer/Principal

Industrial Specialties

Dale Elphinstone

Jack Hamilton

Director/Board Member

President

Infratil Australia Ltd.

Martin Douglas Eberlein Kriewaldt

John Clarke

Chairman

Corporate Officer/Principal

Coal

Rob Neale

Julie Beeby

Chairman

Director/Board Member

Miscellaneous Commercial Services

Rob Neale

Julie Beeby

Chairman

Director/Board Member

Oil & Gas Production

Jack Hamilton

Corporate Officer/Principal

Miscellaneous Commercial Services

Agu Kantsler

Chairman

Australian Coal Research Ltd.

Rob Neale

Julie Beeby

Director/Board Member

Director/Board Member

Miscellaneous Commercial Services

Agu Kantsler

Director/Board Member

GREAT SOUTHERN MINING LIMITED Precious Metals

Agu Kantsler

Director/Board Member

Mitchell Drilling Contractors Pty Ltd.

Nathan Mitchell

Chief Executive Officer

Oil & Gas Production

Agu Kantsler

Chief Executive Officer

Alternative Power Generation

Jack Hamilton

Director/Board Member

KSJV Australia Pty Ltd.

Jack Hamilton

Director/Board Member

CALIX LIMITED Industrial Machinery

Jack Hamilton

Director/Board Member

Miscellaneous Commercial Services

Jack Hamilton

Director/Board Member

Apprenticeships Australia Pty Ltd.

Agu Kantsler

Director/Board Member

HAZER GROUP LIMITED Chemicals: Specialty

Jack Hamilton

Director/Board Member

Mitchell Drilling International

Nathan Mitchell

Director/Board Member

SUVO STRATEGIC MINERALS LIMITED Construction Materials

Agu Kantsler

Director/Board Member

Council For Australian-Arab Relations

Agu Kantsler

Corporate Officer/Principal

Financial Conglomerates

Nathan Mitchell

Founder

Other Metals/Minerals

Nathan Mitchell

Chairman

Miscellaneous Commercial Services

Agu Kantsler

Chief Executive Officer

Electric Utilities

Katherine Hirschfeld

Julie Beeby

Chairman

Chairman

Oil Refining/Marketing

Agu Kantsler

Corporate Officer/Principal

Statistieken

Internationaal

Australië 49
Japan 2
Indonesië 2

Sectoraal

Commercial Services 10
Energy Minerals 9
Utilities 7
Consumer Services 7
Non-Energy Minerals 5

Operationeel

Director/Board Member 226
Corporate Officer/Principal 72
Chairman 61
Independent Dir/Board Member 50
Chief Executive Officer 39
  1. Beurs
  2. Insiders
  3. Damian Galvin
  4. Bedrijfsconnecties